Търся стаж като SEO

Copywriter

Active Member
Рейтинг - 92.9%
13   1   0
Здравейте. Последните няколко години усилено чета и експериментирам със SEO, като мисля, че е дошъл времето да мина на "next level" и затова търся стаж(2-3 месечен, с възможност ако и двете страни са доволни да бъде продължен) във фирма занимаваща се с SEO. От Пловдив съм и мога да работя във офис в града или надомно(разполагам с лаптоп и компютър).

Основната ми страст е маркетинг чрез различни видове съдържание - статии, видео, PDF, прес съобщения, активно участване във форуми. Също така мога да спинвам чрез синоними статии ръчно, което гарантира, че текста ще бъде четим.

Имам опит с няколко български сайта, които мога да покажа на заинтересуваните, но в общи линии портфолиото ми е малко. Разполагам с лично копие на Market Samurai.

По принцип това, което търся е опит - заплатата няма почти никакво значение. За контакти моля използвайте лично съобщение или пък мейл [email protected] . Мога да пратя CV и GSM номер при интерес, както и евентуална среща.
 
От: Търся стаж като SEO

Кой го интересува стажа? Ходи направо се предлагай за работа, няма нужда от стажове във фирми. Ти директно си заяви - имам желание да робувам.
 
От: От: Търся стаж като SEO

Кой го интересува стажа? Ходи направо се предлагай за работа, няма нужда от стажове във фирми. Ти директно си заяви - имам желание да робувам.
Благодаря за съвета...
 

Горе