Търся стока за дропшипинг

arcsales

Active Member
Търся стока за дропшипинг.
Без значение от вида стока.
Желателно е партньорите ни да имат уебсайт или поне информация за продуктите си в електронен вариант.
 
Последно редактирано:
Аз се интересувам, предлагам електроника и експорт CSV на продукти.
Скайп: Mladtehnik
 
Търся стока за дропшипинг.
Без значение от вида стока, но с партньорите, които могат да предложат xml файл за стоката си ще можем да започнем работа още днес.
Имам стока козметика,парфюми и кремове
 
Здравейте. И аз се интересувам. Предлагам китайски смартфони Xiaomi, Meizu, One+, Huawei, Lenovo и други. Стоки, освободени от данъци. Доставка от 24 часа.
[email protected] Кирил
 
Вносители сме на сушени плодове годжи бери и супер храни. Търсим хора като вас.също така и на много видове сурови ядки, и печени, при интерес пишете на [email protected]. Или оставете тел за връзка на имейл.
 
XML изискването отпада тъй като много програмисти издевателстват над клиентите си, а ние не жалаем да затрудняваме партньорите си.
Благодаря на всички, с които вече работим и постигаме успехи.
 
Здравейте, интересувате ли се от дропшипинг на ръчно изработени бижута с кристали Сваровски?

http://cristiani-bg.com е сайтът, за повече инфо - на ЛС :)
 
Търся стока за дропшипинг.
Без значение от вида стока.
Желателно е партньорите ни да имат уебсайт или поне информация за продуктите си в електронен вариант.
Здравейте,
Имам един проект, който разработваме от доста време , но ето , че вече започва производството му . Във връзка с това , търся партньори предлагащи дропшипинг или дистрибутор на стоки за дома . Продуктът е иновативен спестява вода (до60%) и премахва котлен камък от нея . Продъктът притежава необходимите сертификати от лаборатории в чужбина и е готов за продажби .
Очаквам интерес от Ваша страна
НА лично събщение
тел : 0893336101
Емеил : [email protected]
Това е продукт ,който се произвежда в България , а аз съм представител на фирмата производител
 

Горе