Търся събмит в български директории и социални мрежи

От: Търся събмит в български директории и социални мрежи

здравей,
и аз мога да направя събмит.

Ако не си намерил човек погледния моята тема на следният адрес - http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=23895
 
От: Търся събмит в български директории и социални мрежи

Аз също търся събмит, само че в определени дни! Тоест подавам линка да речем днес на обяд и до утре на обяд всичко е минато през социалките! Има ли хора предлагащи такъв тип услуга и какви са цените? Очаквам на лично ако имате оферта!
 
От: Търся събмит в български директории и социални мрежи

Аз също търся събмит, само че в определени дни! Тоест подавам линка да речем днес на обяд и до утре на обяд всичко е минато през социалките! Има ли хора предлагащи такъв тип услуга и какви са цените? Очаквам на лично ако имате оферта!

Здравейте Светла,
аз предлагам такъв вид събмит.
Цените и друга информация са публикувани ТУК .
Ако имате въпроси може да ми пишете на скайп: peter2222112 или на мейл адрес: [email protected]
(все още нямате необходимият брой мнения за да може да използваме за комуникиране системата за лични съобщения)
 
От: Търся събмит в български директории и социални мрежи

Да нямам нужния брой мнения, имате и-мейл.
 
От: Търся събмит в български директории и социални мрежи

Аз също търся събмит, само че в определени дни! Тоест подавам линка да речем днес на обяд и до утре на обяд всичко е минато през социалките! Има ли хора предлагащи такъв тип услуга и какви са цените? Очаквам на лично ако имате оферта!
Светла може за пишеш и моята тема ако не си намерила човек.Поръчките се изпълняват в рамките на 1 ден.
Минимума е 3 статии който ще събмитна в социалките и ще ти пратя доклад за цена 5лв.
Като ще получиш общо 100 линка.
Може да пишеш както в темата така и на емайла.
Поздрави.
 
От: Търся събмит в български директории и социални мрежи

Привет, пускам Ви и-мейл danko6
 

Горе