Търся съвет...

DGK

Member
Привет на всички,

Ще пускам един фирмен блог, който ще хвали продуктите които продаваме. Гледах подобен блог на колеги - техния е в wordpress.com. Заради това и аз се залетях да качвам там нашия, но сега се замислям дали това е добра идея или да си кача един wordpress на нашия хостинг и да не го мисля.
Посъветвайте ме кое ще бъде по-добре. От една страна ме блазнят куп линкове които ще имам от wordpress.com към основния сайт, но от друга ме плаши това, че съм с вързани ръце - требва да плащам за custom css, после ще излезе друго и така...
 
От: Търся съвет...

Винаги е по-добре и по-сериозно да направиш фирмен или продуктов сайт на собствен домейн и собствена инсталация на WP.
И бъди сигурен, че наистина работи чудесно :)
 
От: Търся съвет...

Според мен на фирмения хостинг слагаш wordpress и нямаш грижи :) На мен лично, когато някой форум или блог е хостнат на фрее хостинг на някоя фирма ми прави лошо впечатление :)
 
От: Търся съвет...

Да де,ама щото нали wordpress.com уж е голям сайт, та си викам дали не е по-реномирано.
Както и да е - ще го направя както казвате - един събдомейн и на него блога...
Благодаря за отговорите :)
 
От: Търся съвет...

Да ти кажа не е много реномирано да нямаш пари/акъл за собствен хостинг, домейн и да цъкнеш на Фантастикото да ти инсталира един CMS.
 

Горе