Търся съдружник за сайт за групово пазаруване

От: Търся съдружник за сайт за групово пазаруване

Здравейте deivi,

имам интерес към предложението, но нямам достатъчно постинги, за пиша на лични.
Изпратете ми по-подробна информация и представите/изискванията си за съдружие на имейла ми.

Поздрави,
kosstov(*)gmail.com
 
От: Търся съдружник за сайт за групово пазаруване

В какво се изразява съдружието? Програмиране, финансиране, реклама, ... ? Не е ясно защо ти е нужен сътрудник. Ако всичко е наред няма да ти трябва такъв, нали?
 
От: Търся съдружник за сайт за групово пазаруване

Защото човека е добър, печели прилично и в тези време на тежка криза е взел решение да подпомогне някого като напълно безвъзмездно му даде 50% от парите си :D
 
От: Търся съдружник за сайт за групово пазаруване

Продавам Kolektivno.bg - 6000lv - 0899 11 92 48

Продавам Iskam.net - групово пазаруване - 2000lv. - 0899 11 92 48
 
От: Търся съдружник за сайт за групово пазаруване

Продава се сайт за групово пазаруване - функциониращ, с цялата клиентска база и партньори.
Цена - 6 000 евро

Какво включва:

1. Скрипт, изцяло писан по поръчка, и много добър дизайн.
2. Лесно запомнящ се и много подходящ домейн.
3. Хостинг до Септември 2012 г.
4. Лесен за управление административен панел, с лесно качване на новите оферти, проверка на заявените и закупени ваучери, достъп на партньорите за проверка на ваучери.
5. Възможност за абониране по имейл и автоматично разпращане на нюзлейтър с новите сделки.
6. Възможност за качване на сделки с вариации (една сделка, с различни варианти на различни цени).
7. Вградени системи за разплащания към EasyPay, ePay, B-Pay и банков превод.
8. Изготвени общи условия на сайта и договор за реклама от юрист.
9. Фен страница във Facebook
10. Партньорска база с около 50 партньора. С набраните до момента партньори, без проблем се запълва седмичния график, без да е необходимо да се обикаля в търсене на нови партньори. Започвате бизнес ВЕДНАГА!
11. Около 10 000 уникални посещения на месец.
12. Ако нямате регистрирана фирма може да се продаде със нея (няма задължения) за да може да започнете бизнес ВЕДНАГА!

Повече подробности за сайта давам само при сериозен интерес на лична среща!
e-mail за контакт: ryan22*abv.bg
 

Горе