Търся съмишленици/сътрудници

Zu.ly

Member
Рейтинг - 100%
3   0   0
Ентусиаст съм в много области, с опит в други, любопитен, сериозен, отговорен.

Имам познания и опит в сферата на PHP, MySQL, Server Administration, HTML, CSS, Audio Production (Cubase, Reason, Logic Pro), Video Production (Adobe Premiere, Sony Vegas), а също и на Photoshop, Lightroom, Marketing, SEO, онлайн реклама, връзки с обществеността и други. Някъде значително, а другаде по-малко.

Имам няколко сайта със скромни посещения, но големи бази от потребители и съдържание.

Няколко свежи домейна.

Една уникална (за България) и една свежа бизнес идея.

Търся сътрудник, с който да реализираме идеити ми, му или нови.

Не търся финансиране, подкрепа или несериозни хора.

 
От: Търся съмишленици/сътрудници

Здравей, виж сайта ми в подписа, видях, че се интересуваш и имаш знания в областта на маркетинга. Ако сайтът ти хареса може да обсъдим някои неща. Поздрави!
 
От: Търся съмишленици/сътрудници

Здрасти, какви ще са задачите, които ще трябва да се занимава човекът, който стане партньор с теб.
 
От: Търся съмишленици/сътрудници

Здравейте,

Може да ви звучи налудничево, но аз не търся човек за конкретни задачи, които искам да му възложа, а по-скоро съмишленик, с когото да реализираме идея/и заедно.

Откровено казано, минал съм през периода на малки сайтове, с които съм си мислил, че ще постигна големи резултати. Както и периода, в който съм си мислил, че ще направя един блог, ще сложа реклами и ще напрупам състояние. Разбира се, не целя да обидя никого.

Не се заблуждавам, че намирането на сътрудник ще отнеме 1 седмица, а точно обратното, ще бъде плод на комуникация, опознаване, споделяне на сходни виждания и пр.
 
От: Търся съмишленици/сътрудници

Интересът ти е в някой голям проект, така ли?
За българския пазар или?

А с егото как си? :) При съмишлениците неизменно се стига до това, ако поначало се договорят заедно да вземат решения. Каква роля си представяш в тоя момент с взимането на важните решения?
 
От: Търся съмишленици/сътрудници

Да, имам интерес в започването на по-голям проект. За българския пазар, да. Не е задължително да е основно онлайн, т.е. дори идеити ми са по-скоро свързани с реален продукт/и.

Като цяло съм за готините идеи, склонен съм да отстъпвам в името на общото благо и качествените идеи. Изклютелно отворен съм към (фен на) градивна критика.

Да, съгласен съм, че егото може да изиграе кофти шега, но смятам, че в едни ясно разграничени отношение, писмено договорени, проблемите от това естество могат да бъдат намалени. Тук, може би, има значение напасването на характерите, но като цяло смея да твърдя, че съм човек, с когото може да се работи и комуникира изключително лесно.

Бих казал, че съм стигнал момент, в който съм разбрал, че със собствени усилия не мога да реализирам по-големи идеи.
 
От: Търся съмишленици/сътрудници

Да, имам интерес в започването на по-голям проект. За българския пазар, да. Не е задължително да е основно онлайн, т.е. дори идеити ми са по-скоро свързани с реален продукт/и.

Като цяло съм за готините идеи, склонен съм да отстъпвам в името на общото благо и качествените идеи. Изклютелно отворен съм към (фен на) градивна критика.

Да, съгласен съм, че егото може да изиграе кофти шега, но смятам, че в едни ясно разграничени отношение, писмено договорени, проблемите от това естество могат да бъдат намалени. Тук, може би, има значение напасването на характерите, но като цяло смея да твърдя, че съм човек, с когото може да се работи и комуникира изключително лесно.

Бих казал, че съм стигнал момент, в който съм разбрал, че със собствени усилия не мога да реализирам по-големи идеи.

Казваш, че не ти трябват кинти - ами действай сам, като ти потрябват тогава търси "партньори". В доста от случаите партньора може да е в тежест от колко от полза, особено когато не са много ясни условията около това което ще правиш.
 
От: Търся съмишленици/сътрудници

Да, съгласен съм с теб. Доста време опитвам различни проекти, които докарвам до някъде и спирам. По-скоро ми липсва взаимната енергия, която я има, когато се прави нещо съвместно с друг. Не бих казал, че не ми трябват средства. Това, което исках да кажа е, че не си търся спонсор :) По-скоро мисля за съвместна инвестиция, дори и малка, в обща цел.
 
От: Търся съмишленици/сътрудници

Да, съгласен съм с теб. Доста време опитвам различни проекти, които докарвам до някъде и спирам. По-скоро ми липсва взаимната енергия, която я има, когато се прави нещо съвместно с друг. Не бих казал, че не ми трябват средства. Това, което исках да кажа е, че не си търся спонсор :) По-скоро мисля за съвместна инвестиция, дори и малка, в обща цел.

Не ме разбирай погрешно, но самата идея да търсиш партньор за нещо, без да знаеш какво си е малко глупава. Най-добре започни нещо и като закъсаш търсиш партньори/спонсори/кредити etc.. енергията ще дойде, като започнеш да си връщаш парите според мен :)

Не искам да те обидя, просто според мен това е най-удачният вариант за развиване на каквато и да е дейност.
 
От: Търся съмишленици/сътрудници

Не, няма проблем. Разбирам те добре. Съгласен съм, че темата ми звучи малко неопределено и хаотично, но аз всъщност имам 2 идеи, които смятам, че имат потенциал, но говоря по-общо, тъй като съм отворен и към други предложения. Както казах, за мен е важно готината идея с потенциал.

Разбира се, не бих искал да споделя идеити си директно в темата, тъй като потенциално могат да бъдат реализирани от друг.

Когато човек е сам, губи реална представа за идеите си, прогреса и т.н. Именно за това реших да търся партньорство, защото има взаимна оценка, има кой да те свали на земята, ако се наложи и пр.

Благодаря за мнението ти :)
 
От: Търся съмишленици/сътрудници

След като имаш идеи реализирай ги и ако срешнеш проблем търси помощ. Не е нужно да ги казваш на никой предварително :)
 
От: Търся съмишленици/сътрудници

Здравей, търсех точно теб според критериите, който си написал, имам добри идей,..... abv ето ми е noviatsait.......
 

Горе