Търся транспортна фирма за превоз на стока Варна - София

lz1nud

Active Member
Търся човек или фирма които могат да ми превозят една стока от митницата във Варна до София. Обем: 3 кубични метра. Тегло: 400кг. Ако някои има възможност или има контакти нека да пише в коментарите отдолу. Че куриерските фирми искат някакви безумни цени.
 
Не търси куриерски, а логистични фирми. Всички логистични фирми със седалище Варна ще ти свършат работа. Пусни на всяка по 1 мейл и си избери оферта. Аз ползвам една определена фирма, само че те ми извършват също така митническото представителство и морския транспорт + превоза в страната. И не знам дали цените са същите за комплексна услуга и само за превоз в БГ.
 
Ако искаш на частно да ти го закарат само твоят товар, аз попринцип преди таксувах 0.60 лв на километър в двете посоки, но моят транспорт е хладилен, което означава, че за обикновен товар не изискващ определена температура 0.50 лв на километър. Варна-София и обратно е 1000 км, т.е. 500 кинта е нормална цена, незнам за какви космически суми говорите от куриерите и т.н.
 
Търся човек или фирма които могат да ми превозят една стока от митницата във Варна до София. Обем: 3 кубични метра. Тегло: 400кг. Ако някои има възможност или има контакти нека да пише в коментарите отдолу. Че куриерските фирми искат някакви безумни цени.
Привет,

Много пъти съм ползвал тази фирма:
https://www.korekt-bg.com/

Премествали са ми цялата покъщнина на 2-3 пъти от град до град. Питай ги за цена, не губиш нищо освен един телефонен разговор или имейл. Вземат нормална цена.
 

Горе