Търся транспортна фирма за превоз на стока Варна - София

Дискусията в 'Webmaster's Off Topic' стартирана от lz1nud, Авг 10, 2018 в 12:36 PM.

1. lz1nud

lz1nud Member

Рег.:
    Юни 8, 2015
    Съобщения:
    86
    Харесвания:
    9
    Точки:
    8
    Търся човек или фирма които могат да ми превозят една стока от митницата във Варна до София. Обем: 3 кубични метра. Тегло: 400кг. Ако някои има възможност или има контакти нека да пише в коментарите отдолу. Че куриерските фирми искат някакви безумни цени.

2. webstil

webstil Well-Known Member

Рег.:
    Март 21, 2009
    Съобщения:
    1,690
    Харесвания:
    90
    Точки:
    48
    Не търси куриерски, а логистични фирми. Всички логистични фирми със седалище Варна ще ти свършат работа. Пусни на всяка по 1 мейл и си избери оферта. Аз ползвам една определена фирма, само че те ми извършват също така митническото представителство и морския транспорт + превоза в страната. И не знам дали цените са същите за комплексна услуга и само за превоз в БГ.

3. lz1nud

lz1nud Member

Рег.:
    Юни 8, 2015
    Съобщения:
    86
    Харесвания:
    9
    Точки:
    8
    Дай координати, и на мен ми трябва митническо освобождаване.

Последно редактирано: Авг 10, 2018 в 4:29 PM
  4. D.Ivanov

D.Ivanov Active Member

Рег.:
    Юни 7, 2011
    Съобщения:
    875
    Харесвания:
    117
    Точки:
    43
    Място:
    Varna
    Ако искаш на частно да ти го закарат само твоят товар, аз попринцип преди таксувах 0.60 лв на километър в двете посоки, но моят транспорт е хладилен, което означава, че за обикновен товар не изискващ определена температура 0.50 лв на километър. Варна-София и обратно е 1000 км, т.е. 500 кинта е нормална цена, незнам за какви космически суми говорите от куриерите и т.н.

5. NEROMARE

NEROMARE Active Member

Рег.:
    Юли 4, 2018
    Съобщения:
    333
    Харесвания:
    189
    Точки:
    43
    Привет,

Много пъти съм ползвал тази фирма:
    https://www.korekt-bg.com/

Премествали са ми цялата покъщнина на 2-3 пъти от град до град. Питай ги за цена, не губиш нищо освен един телефонен разговор или имейл. Вземат нормална цена.

Сподели страницата

1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies.
    Dismiss Notice