Търся турски сайтове за оферти, че гугъл не помага нещо

ами те едва ли са се оптимизирали на английски

не ти ли хрумна да напишеш групово пазаруване, колективно пазаруване, да го преведеш с гугъл транслейт на турски и да го потърсиш в гугъл :)
 
От: Търся турски сайтове за оферти, че гугъл не помага нещо

Ето една директория с подобни сайтове за всеки континент/държава. Можеш да намериш нещо подходящо и в нея.

http://www.dailydealgame.com/daily-deal-directory/daily-deals-europe/turkey

В менюто Daily Deal Directory са всички континенти и държави.
 
Последно редактирано:
От: Търся турски сайтове за оферти, че гугъл не помага нещо

Мисля да направя сайт като Vsichkioferti, но за Турция на турски естествено. Имам едно програмистче дет ми каза, че ще може да ми направи къстюм система, но засега мисля да заложа по познатата много добре Drupal. Вие какво мислите? Пробвах го вече успявам да го сглобя много добре, но може и къстюм да има предимства...>?
 
От: Търся турски сайтове за оферти, че гугъл не помага нещо

testkiwi се занимава с такива неща май от доста време. Виж, може и да ти предложи някакви изпитани варианти вместо да се чудиш...
 
От: Търся турски сайтове за оферти, че гугъл не помага нещо

Мисля да направя сайт като Vsichkioferti, но за Турция на турски естествено. Имам едно програмистче дет ми каза, че ще може да ми направи къстюм система, но засега мисля да заложа по познатата много добре Drupal. Вие какво мислите? Пробвах го вече успявам да го сглобя много добре, но може и къстюм да има предимства...>?

аркадаш, костюма ще има предимства ако знаеш какво търсиш конкретно. ако се оправяш на друпала карай си на него, вече ако нещо конкретно ти притрябва първо ще видиш дали не можеш да модифицираш друпала и едва тогава ще търсиш някви костюмарски решения. много по-разумно ми се види да си караш на позната система отколкото да скачаш с двата крака в дълбокото с някво "програмистче". виж как ще върви там пазара и ако толкоз избиеш рибата и две не виждаш за къстъм система тогава търси програмист (не програмистче)

ПП аферим за акълийския лаф моабет, чоджум, май сефте а?
 
От: Търся турски сайтове за оферти, че гугъл не помага нещо

Мисля да направя сайт като Vsichkioferti, но за Турция на турски естествено. Имам едно програмистче дет ми каза, че ще може да ми направи къстюм система, но засега мисля да заложа по познатата много добре Drupal. Вие какво мислите? Пробвах го вече успявам да го сглобя много добре, но може и къстюм да има предимства...>?

Какво има да се мисли? То е ясно, че с този нов сайт направо ще изхвърлиш Групон от турския пазар ( http://www.sehirfirsati.com/ ). И без това го закъсват яко в последно време.
 
От: Търся турски сайтове за оферти, че гугъл не помага нещо

Не си преглеждал отчетите, затова не знаеш.

Но самият казус наистина е изключителен като изпълнение. Да се натресеш на пазар, на който не можеш да прецениш позициите на водещите компании в този бизнес, да не можеш да прецениш регионалните особености, да не видиш конкурентите, да не знаеш езика и да не можеш да ползваш Гугъл...

Твоето са си направо суицидални наклонности.
 
От: Търся турски сайтове за оферти, че гугъл не помага нещо

Аз от 2 години съм на пазара в турция с друг вид бизнес който си върви много добре и долу горе знам какво иска клиента
 
От: Търся турски сайтове за оферти, че гугъл не помага нещо

Аз от 2 години съм на пазара в турция с друг вид бизнес който си върви много добре и долу горе знам какво иска клиента

:) :) :) Не се сдържах да не ти сложа една зелена точка... искрено ме караш да се смея.... направо с глас :)

Подкрепям те за ентусиазма, но в случая strana си е повече от прав.

Въпроса не е само да знаеш какво иска клиента. Всеки знае какво иска клиент-а - хубави неща, по възможност и без пари...

Работата е там, че вместо да седиш и да питаш ние какво мислим и да се чудиш, можеш да седнеш и да проучиш пазара на нишата в която се целиш, а дали ще успееш да пробиеш там е тема на друг разговор. :) :) :)

Е извинявам се за офтопик-а, но наистина не се сдържах ;)
 
От: Търся турски сайтове за оферти, че гугъл не помага нещо

Аз от 2 години съм на пазара в турция с друг вид бизнес който си върви много добре и долу горе знам какво иска клиента

Вап-боя ефенди, хубаво си рачил да се интернационализираш ама да знайш че Страната не е бошлаф чиляк и ни тъ прай на абдал . Не те знам къв алъш вериш въртиш ама да мъкнеш бохчите с гащи и тьенски от Истанбул за Димитровград не значи, че познаваш топтан билюк пазара. Ако не намериш аралък ич нидей са фаща.

Данстани зарар цялата далавера и да улезиш у борчове
 
От: Търся турски сайтове за оферти, че гугъл не помага нещо

Вап-боя ефенди, хубаво си рачил да се интернационализираш ама да знайш че Страната не е бошлаф чиляк и ни тъ прай на абдал . Не те знам къв алъш вериш въртиш ама да мъкнеш бохчите с гащи и тьенски от Истанбул за Димитровград не значи, че познаваш топтан билюк пазара. Ако не намериш аралък ич нидей са фаща.

Данстани зарар цялата далавера и да улезиш у борчове

Мисля, че темата вече е изчерпана. Няма какво повече да се добави след този коментар :lol:
 

Горе