Търся търговци на едро за дрехи, аксесоари и обувки

От: Re: Търся търговци на едро за дрехи, аксесоари и обувки

Предлагам оригинални маркови дрехи. Остатъци от затворен е-магазин. Нови е етикети, всяко в найлонов плик, отделно. Готови за продаване.
Ако желаете получавате и снимките.

Разгледайте тук:

http://server201.webhostingpad.com/~kupuvaln/index.php

Не всичко е налично, но повечето са.

Свържете се с мен на лс за по-добри цени. Целта е ликвидация, и цените на едро ще са още надолу.
На едро = поне 5 бройки. Избирате колкото и което искате.

извинявм се за вас става въпрос
 
От: Търся търговци на едро за дрехи, аксесоари и обувки

Ако темата е актуална все още PM Carrie.
 
От: Търся търговци на едро за дрехи, аксесоари и обувки

Здравейте, предлагам дамски сандали и кецове на едро. Имам и детски сандали. Ако имате интерес може да ме потърсите на тел 0988877305
 
От: От: Търся търговци на едро за дрехи, аксесоари и обувки

Здравейте, предлагам дамски сандали и кецове, и детски сандали, ако имате интерес може да се свържете с мен на тел 0988877305
 
От: От: Търся търговци на едро за дрехи, аксесоари и обувки

Здравейте, предлагам дамски сандали и кецове, и детски сандали,НА ЕДРО ако имате интерес може да се свържете с мен на тел 0988877305
 
От: Търся търговци на едро за дрехи, аксесоари и обувки

Здравейте, качвайте линкове
 
Последно редактирано:
Предлагам, ризи на Pierre Balmain, рокли на VERSACE JEANS WOMENS APPAREL,BYBLOS WOMENS APPAREL Зимни якета на Woolrich, вратовръзки на VERSACE. Аксесоари на BALENCIAGA, колани на Luciano Barbera Belts. Имам и голям набор от дамски чанти на CLASS CAVALLI FW 2017i/16, LAMARTINA HANDBAGS, LOVE MOSCHINO HANDBAGS,
Имам и шалове на горе изброените марки. Всичко е оригинално, произведено в Италия.
Ако имате интерес пишете на [email protected]
 
Директен вносител на дрехи от Италия,различен ценови клас.Имам действащи магазини в град Русе.Предлагам остатъци от серии и единични бройки.За повече инфо пишете на [email protected]
Страницата на магазините ми е:FuocoCasual & Capri
 
Здравейте.
Търся търговци на едро за дрехи и аксесоари, обувки - дамски и мъжки главно, но може и детски. Предпочитам да са турско производство, но и всичко друго ме устройва. По възможност да се пазарува онлайн като държа, да виждам всичко предложено, а не миксове, които няма как да се прегледат.

Благодаря за вниманието :)
Директен внос от Италия.Ако проявявате всеоще интерес,свържете се с мен на [email protected]
 
Здравейте, предлагам дрехи на едро. Мъжки и дамски дънки/блузи. Рокли и спортни екипи. Имам и дамски ботуши и кецове от естествена кожа. Стоката е от затворен магазин. За информация [email protected]
 
Предлагам всякакви модели шапки, шалове, ръкавици, слънчеви очила на страхотни цени на едро. Всеки който е заинтересуван може да прати лично съобщение.
 
Колеги искам да взимам стока на дропшипинг и да я продавам интересуват ме стоки от турция моля за някакви предложения на лично Благодаря предварително
 
Здравейте, предлагам дрехи и обувки на едро (оригинални на марките adidas, puma, nike) - целта е продаване на онлайн магазин с всичко в него, тъй като не ми остава време да се занимавам с магазина. За повече информация въннете на номер 0879132270.
 
Здравейте,

Предлагам стоки на едрона следните брандовете: Reserved, Mohito, Mango, Colin's и Cropp.

Разполагаме с дамско, мъжко и детско.

Продаваме в цялата Европа. Имаме ексклузивен договор с гореспоменатите брандове и след приключване на дадена колекция, дрехите се изтеглят от физическите магазини из цяла Европа и реално ние сме първите, които закупуваме въпросната стока.

Ако някой се интересува, моля, потърсете ме за повече информация на телефон: 0879 811 311 (Мариела Христова) или пишете на и-мейл: [email protected].

Поздрави!
 

Горе