Търся учител по дропшипинг

Denislav1991

New Member
Търся си учител по дропшипинг запознат съм с темата но е хубаво когато някой те насочи какво да направиш много ще се радвам ако има така добър човек да ме въведе
 
Ясно ама точно и ясно никъде не се казва и показва има си специфични настройки а и никой не казва как се осчетоводява неискам да е на черно
Има си счетоводители за осчетоводяване, не дропшипинг "учители".
 
Това ясно че няма учители търся човек който разбира и да ми покаже как се случват нещата това имам предвид
 
Свържи се с колегата E-Business, организира много добри семинари. Питай го дали и кога ще организира нов.
 
Незнам май не е много активен тука ще взема накрая да стартирам сам и каквото стане желанието ми е голямо но уви на никой не му се обяснява
 
То в тоз живот каквото подхвана всеки са скатава и нищо не казва се съм на самоука работа каквото и да подхвана
 
Здравей, мога да ти стана учител, но ще ти струва пари, разбира се няма как безплатно ще отделя доста време.

Предлагам пълно обучение в реална среда, всеки ден по три часа ще отделям за теб и ще ти давам домашни, които трябва да изпълниш:

Аз ще те науча за:
- Намиране на доставчици
- Качване на продукти
- Изграждане на онлайн магазин (Бонус към услугата)
- Консултация и настройки на реклами
- Изготвяне на домашна работа и проверка
- Лична среща с Вас един път на две седмици за по 2/3 часа
- Методи за обслужване и общуване
- Методи за общуване с доставчици
- Още много други които няма как да опиша тук.

Цялата кореспонденция се води по скайп, и се следи всяко действие и дума която Вие ще изговорите към доставчици и клиенти.
От Вас се изисква да имате фирма и счетоводител.

Поздрави!
 
Здравей, мога да ти стана учител, но ще ти струва пари, разбира се няма как безплатно ще отделя доста време.

Предлагам пълно обучение в реална среда, всеки ден по три часа ще отделям за теб и ще ти давам домашни, които трябва да изпълниш:

Аз ще те науча за:
- Намиране на доставчици
- Качване на продукти
- Изграждане на онлайн магазин (Бонус към услугата)
- Консултация и настройки на реклами
- Изготвяне на домашна работа и проверка
- Лична среща с Вас един път на две седмици за по 2/3 часа
- Методи за обслужване и общуване
- Методи за общуване с доставчици
- Още много други които няма как да опиша тук.

Цялата кореспонденция се води по скайп, и се следи всяко действие и дума която Вие ще изговорите към доставчици и клиенти.
От Вас се изисква да имате фирма и счетоводител.

Поздрави!
В 80% от постовете ти се споменава "но ще ти струва пари". Те кучките в ало.бг не са толкова комерсиални колкото си ти...
 
Здравйе, @John Galt , благодаря за градивната критика!

Поздрави.
 
След като търсим нещо което да ни носи някакви доходи значи сме финансово нестабилни а вие пари искате
 
Здравейте, хубаво е да поясните че сте финансово нестабилен.

Ако нямате пари, ще Ви дам няколко съвета:

1.Прочетете всичко от тук: https://www.predpriemach.com/threads/dropshipping-Много-Печеливш-Интернет-Бизнес-dsh-vs-aff.1975/

2.Съберете 3 хиляди лева

3.Научите как се правят реклама: https://seomax.bg/kak-se-sazdava-facebook-reklama-guide/

4.Направете си онлайн магазин или страница в facebook и instagram.

Моят съвет към Вас е да учите, не да търсите човек да Ви бута, има доста книги и уроци безплатно. Ако имате желание ще се научите, никой не се е родил научен.

Не ме разбирайте погрешно, мога да помогна но ако искате реално да Ви науча и да спечелите ще трябва аз да отделя време, време което ми коства много.

Един ден ще разберете, ако продължите да сте предприамач.

Поздрави!
 
Да там се печели повече но чух че било по трудно мен всичко ми е ясно от месец чета и гледам просто ме интересува настройките на ибей и да не си навлека проблеми защото знам че ибей необичат много много дропшипурите
 
След като търсим нещо което да ни носи някакви доходи значи сме финансово нестабилни а вие пари искате
Ти пък си по-нагъл от кучките в ало.бг
 
Ти пък си по-нагъл от кучките в ало.бг
Съжалявам че въобще попитах неочаквсх нещо друго от българския манталитет незнам бях на 99% сигурен че файда няма да питам
 
Съжалявам че въобще попитах неочаквсх нещо друго от българския манталитет незнам бях на 99% сигурен че файда няма да питам
"Дайте ми хляба в ръцете на готово" какъв точно манталитет е? Западноевропейски или източноправославен?
 
Това ми е любимото... Когато не ти отърва, манталитетът ти е виновен. Има специален раздел във форума, тема с над 60 страници, купища книги на БГ автори, статии за реклама във ФБ. Прочети ги, хвани се направи нещо и чак след това търси решение на проблемите.

То на учителите верно не им плащат достатъчно, ама чак за без пари...
 

Горе