Търся хора за коментари във форуми

От: Търся хора за коментари във форуми

Приятна вечер на всички ! С това съобщение вече мога да си отговоря на съобщенията...
 
От: Търся хора за коментари във форуми

Има си раздел - КОМЮНИТИ, където лесно се трупат мнения, а не да сереш по такъв начин в темите на хората. Имаш червено от мен, сега надявам се да не спамиш за да се мъчиш да позеленееш.
 
От: Търся хора за коментари във форуми

Боже, какво отношение и какъв поетичен изказ !!! Както вече казах ''нова съм'' и въпреки че знам, че това не оправдава нарушението на правилата, все пак си мисля, че малко снисхождение не би навредило никому. Не знам порядките и разделите в сайта, все още, но ще ги науча. Надявам се, че не съм съсипала безвъзвратно ''темите на хората'' и не мисля, че моите коментари са повече ''спам'', отколкото това някой да ти се разкрещи по най-просташкия начин - можеше да пишеш и на лични, ама откъде такава деликатност. Като цяло оставам с впечатление, че болшинството хора тук се държат изключително надменно и грубо, а това ме кара да се замисля дали да продължа да посещавам тоя сайт. Не знам какво значи червеното, но едва ли на вратата ми ще почука палач със секира, така че можеш да ме оцветиш и с точки ако искаш !
 
От: Търся хора за коментари във форуми

Има и готини,споко.Даже някои от грубияните също са готини.
 
От: Търся хора за коментари във форуми

Боже, какво отношение и какъв поетичен изказ !!! Както вече казах ''нова съм'' и въпреки че знам, че това не оправдава нарушението на правилата, все пак си мисля, че малко снисхождение не би навредило никому. Не знам порядките и разделите в сайта, все още, но ще ги науча. Надявам се, че не съм съсипала безвъзвратно ''темите на хората'' и не мисля, че моите коментари са повече ''спам'', отколкото това някой да ти се разкрещи по най-просташкия начин - можеше да пишеш и на лични, ама откъде такава деликатност. Като цяло оставам с впечатление, че болшинството хора тук се държат изключително надменно и грубо, а това ме кара да се замисля дали да продължа да посещавам тоя сайт. Не знам какво значи червеното, но едва ли на вратата ми ще почука палач със секира, така че можеш да ме оцветиш и с точки ако искаш !

Смени си тона първото, което е. Хем си признаваш, че не знаеш и не разбираш нищо, хем едва ли не се накара на авторката на темата и и държа някакъв тон в първите мнения. Ще си понасяш последствията, и стига драми, не сме в bg-mamma или bul-mamma или там както се зовете сега.
 
От: Търся хора за коментари във форуми

ReminD, Понеже Ти продължаваш да спамиш тук и публично да ме нагрубяваш, ще се наложи пак да пиша тук, за да се защитя публично. Първо: грубият тон в тази тема идва единствено и само от теб ! Второ: я погледни пак цялата тема и виж дали съм се карала на авторката и какъв тон съм държала изобщо ! Хем груба, хем неподготвена ще се окажеш ти. Трето: поясних, че не съм мама и не идвам от тези форуми (не знам какъв ти е проблема с майките, въобще) , ама и ти явно си чукча-писател, не - читател и вместо да се запознаеш, предпочиташ да робуваш на личните си предразсъдъци?! Четвърто: Ако тоя сайт е някаква масонска ложа, в която не допускате нови потребители, затворете го за регистрации и не приемайте никого ! Това е по-достойно, отколкото да се държите презрително с всеки, решил да влезе тук. Извинявам се на Радост за офтопика, но цялата махленска разправия тук е плод на грубото и надменно отношение на ReminD - аз трябваше само да се защитавам. За мен няма драма в това, че няма да ви ползвам сайта повече, драмата на ReminD обаче ще продължи, защото със сигурност ще влизат още нови хора и тя ще трябва да плюе още змии и гущери...
 
От: От: Търся хора за коментари във форуми

Смени си тона първото, което е. Хем си признаваш, че не знаеш и не разбираш нищо, хем едва ли не се накара на авторката на темата и и държа някакъв тон в първите мнения. Ще си понасяш последствията, и стига драми, не сме в bg-mamma или bul-mamma или там както се зовете сега.

Мисля, че мнението ти е насочено към мен и дължиш извинение на nandibandi!
Дай ми на мен нейното "червено", което със сигурност няма да ме накара, да се чувствам виновна за "спам".
Всъщност ти си виновен/ната. Ако поне един от отбора на знаещите се беше постарал и отделил от времето си, да отговори на елементарните ми въпроси по темата, без да намесва отношението си към "мами" или батки, можеше да се получи полезна тема и за авторката. А така, нито тя успя да намери хора, нито предразполагате за в бъдеще други да се отзоват по темите ви.
Поздрави.
 
От: Търся хора за коментари във форуми

Благодаря ти отово Cassiopeia за единственото коректно отношение тук ! Искам да допълня, че напълно изгубих интерес към работа с хората в този сайт и май ще се откажа изобщо да се занимавам. Колкото до Радост, авторката на темата - вината за това, че не е намерила хора си е изцяло нейна. Писах и два пъти на лични, дадох и имейл адрес, както тя пожела, но от нейна страна нямаше нито отговор, нито пък си направи труда да посещава собствената си тема и да отговаря на въпросите, а вместо това отиде в чужда тема да се ожали, че са й оспамили темата, за което я скастриха за.... ''спам''. На нас ни се наложи да се борим с клонинга на Медуза Горгона и Цербер, а тя не се вясна нито веднъж. Изобщо не виждам при липсата на елементарна отговорност и професионализъм, на какво се дължи това високомерно отношение и самочувствие ?! Не ми пука дали ще ме накаже някой от миропомазаните, аз приключих тук ! Единственото добро впечатление от този сайт ми остави ти - пожелавам ти много успехи !
 
От: Търся хора за коментари във форуми

:) Благодаря ти.

Няма нужда да си толкова обидчива. Просто си нова и вероятно авторката не може да е сигурна, че ще й свършиш работа.
Остани още малко, огледай се. Виж, дали някой друг няма да се заинтересува и тогава си реши за себе си.
Нали знаеш: Сърдитко Петко празна му торбата.

Успехи и на теб! Но е по-интересно като има предизвикателства. Иначе е лесно и не е толкова интересно ;) Можеш да бъдеш и да покажеш, че си над нещата :)
 
От: Търся хора за коментари във форуми

Аз съм съгласна с ReminD! Това не е мястото за трупане на мнения; след като си виновна, не мога да разбера как може да продължаваш да се заяждаш?
 
От: Търся хора за коментари във форуми

Не, че нещо, но в някои "от големите женски форуми" можете да докарате бан на потребителите, които вербувате за постове. Модераторите и администраторите не пасат трева, все пак, дори и някои от тях да са с тревопасни никове ;)
 
От: Търся хора за коментари във форуми

В този форум на моменти коментарите на някои потребители са доста крайни.
 

Горе