Търся хора за коментари във форуми

Radost

Active Member
Рейтинг - 95.7%
22   1   0
Търся хора с профили в по-големите женски форуми - по няколко мнения ми трябват.
Пишете ми на лични.
 
От: Търся хора за коментари във форуми

Търся хора с профили в по-големите женски форуми - по няколко мнения ми трябват.
Пишете ми на лични.

Кои са тези по-големи женски форуми? Мнения за какво?
За педофилията, за църквата, или за световния мир?

Ей колко пъти съм чела съмнения на хора, че има такива провокатори, но честно за първи път виждам.

Значи, не можете да убедите някого в правотата си или във вашата позиция и събирате мнения като ... просия?!
Обяснете ми целта на упражнението? Моля!
 
От: Търся хора за коментари във форуми

:D Целта на упражнението предполагам е SEO или промотиране на някоя услуга. Далеч е от провокация. ;-)
 
От: От: Търся хора за коментари във форуми

Кои са тези по-големи женски форуми? Мнения за какво?
За педофилията, за църквата, или за световния мир?

Ей колко пъти съм чела съмнения на хора, че има такива провокатори, но честно за първи път виждам.

Значи, не можете да убедите някого в правотата си или във вашата позиция и събирате мнения като ... просия?!
Обяснете ми целта на упражнението? Моля!
Сигурно вярваш още в Дядо Коледа :) . Обикновено в подобни случаи се търсят лидери на една или повече общности. Те са изградили свое място в нея като са допринесли със съвети или подобни действия. Никой не говори за провокации, хейтване и подобни. И никой не кара на сила никого да пише някъде.
 
От: Търся хора за коментари във форуми

Е, как да не е провокация? Провокира те, да си купиш или харесаш нещо повече от друго. Без да е задължително нистина да ти харесва.
Добре де, честно ли е?
Някакъв вид реклама е наистина, но ми изглежда прекалено манипулативно и зомбиращо.
Не вярвам в Дядо Коледа, защото не съм го виждала :( това всяка Коледа ме натъжава изключително :)
 
От: Търся хора за коментари във форуми

Някой, някъде изказва своето мнение за един продукт. Кое е зомбиращото? Оценката на продукта може да си е напълно адекватна и истинска, кой говори за "лъжа" и "да купуваш продукти, които не ти харесват". Я ми кажи как някой може да те накара да си купиш продукт, който не ти харесва или не ти е по джоба?
 
От: От: Търся хора за коментари във форуми

Е, как да не е провокация? Провокира те, да си купиш или харесаш нещо повече от друго. Без да е задължително нистина да ти харесва.
Добре де, честно ли е?
Някакъв вид реклама е наистина, но ми изглежда прекалено манипулативно и зомбиращо.
Не вярвам в Дядо Коледа, защото не съм го виждала :( това всяка Коледа ме натъжава изключително :)

Чакай сега като разбереш, че и във фейса те продават и като добитък, каква драма ще настъпи :D
Че и там хич не е честно. Ох ще ме уморите :twisted:
 
От: Търся хора за коментари във форуми

Някой, някъде изказва своето мнение за един продукт. Кое е зомбиращото? Оценката на продукта може да си е напълно адекватна и истинска, кой говори за "лъжа" и "да купуваш продукти, които не ти харесват". Я ми кажи как някой може да те накара да си купиш продукт, който не ти харесва или не ти е по джоба?

Искаш да ми обясниш, че ако "някой някъде изкаже своето мнение за ... ваксините" (да речем), но не просто го изкаже еднократно, а няколко пъти, защото е помолено за "няколко мнения", това по никакъв начин не обвързва "профила"-потребител-лидер на група с определена манипулация, а дори трябва да благодари може би, че точно него са избрали и поканили да се изкаже, какво мисли за ... ваксините, ли беше?

Аз ако ти кажа, как някой може ... нали ще трябва после да те ... убия :twisted: шегичка! Ама внимавай какво ме питаш все пак :)
 
От: От: От: Търся хора за коментари във форуми

Чакай сега като разбереш, че и във фейса те продават и като добитък, каква драма ще настъпи :D
Че и там хич не е честно. Ох ще ме уморите :twisted:


Не бре хора, не ме разбирайте погрешно. Аз нямам нищо против инициативността и маркетинга.
Като прочета: търсим статисти, ми е ясно, че не е главна роля.
Просто попитах за подробности, иначе как щяхме да обсъдим "темата"?
Аз не страдам от някаква суета, че да споря, дали съм "добитък", но щом могат нека продават 8)
 
От: Търся хора за коментари във форуми

Това надявам се, да не е много дразнещо, но все пак, ако не бях писала в темата, защо въобще е отворено като тема?
Да не се пише в нея или да се обсъди нещо, а само да се индикира, че се търсят заинтересовани за изява във форумите?
 
От: Търся хора за коментари във форуми

Пише се на лични съобщения, както съм задала.
Целите са ясни какви са, а кои са големите форуми - още по-ясни.
Нищо ново под слънцето, просто търся повече хора :)
 
От: Търся хора за коментари във форуми

Здравей, нова съм в този сайт и не мога да пиша лични съобщения, затова отправям въпроса си тук. Да си призная леко се притеснявам все още, но имам свободно време, дар слово и се старая да пиша грамотно. Бих желала да заработя допълнително някой лев с това, което смятам, че мога и обичам, а именно изразяване на мнение по различни форуми, особено пък женски. От обявата ти не разбрах какво точно и къде трябва да се пише - надявам се, че ще обясниш в отговор . Освен това ме интересува дали ще има заплащане за тази услуга и какво ще бъде то ? Имам желание освен коментари във форуми да заработвам и с писане на статии, но тъй като никога не съм го правила ще се наложи някой вещ в занаята да ме въведе в дебрите му. Мога да пиша рецензии за книги, които съм чела, а още по-добре за филми, защото съм запален киноман. Ще се радвам ако можеш да ми помогнеш ! Благодаря предварително !
 
От: Търся хора за коментари във форуми

Здравей, от мен.

Всеки някога е "нов" :) И аз бях ... онзи ден :)

Напиши околовръст пет мнения и ще можеш да пишеш лични съобщения.
Да не разбиеш яката конспирация на жената и хората- (за) какво, къде, кога. Но и научи какво е SEO без да пишеш много по теми със специализарана насоченост. Че правят забележки старите и се дразнят.
Поздрави!
 
От: Търся хора за коментари във форуми

Здравей Cassiopeia, благодаря за топлия прием и съветите ! Определено имам нужда от малко кураж, защото се чувствам, като пълен новобранец в този сайт. Хубавото е, че се уча бързо и се надявам скоро да се захвана с продуктивно писане, с което да мога да позакърпя изтънелия джоб. Не разчитам да се издържам изцяло от това и не очаквам големи пари, но ми се ще някой, който се занимава с това да каже колко горе-долу можеш да се уредиш да пишеш на месец и колко може да се заработи ако се занимаваш сериозно ? Благодаря предварително на всички, които ще отделят време да ми отговорят ! Успех !
 
От: Търся хора за коментари във форуми

за какво е темата а за какво се пише :lol:
 
От: Търся хора за коментари във форуми

Нормално, като викнахте мамите така ще е .
 
От: Търся хора за коментари във форуми

Може ли някой да поясни какъв е майтапа с мамите, щото аз лично не го схващам ? Предполагам, че е вътрешно заводски хумор, но имам странното усещане, че е насочен към ''новите'' тук и усещам леееко пренебрежение. Както и да е, пиша главно, за да събера точки за да пиша на лични, но ако ви интересува - не съм мама !
 

Горе