Търся хора за малко работа

Radost

Active Member
Рейтинг - 95.7%
22   1   0
Търся дами, които имат профили в 2та най-големи бг форума + още малко допълнителна работа, която не изисква предишен опит.
Според мен работата е малко, но е приятна. Заплащането е по споразумение.
Пишете ми на лични.
 
От: Търся хора за малко работа

Здравейте! Може ли малко по-подробна информация на ЛС?

Благодаря предварително.
 
От: Търся хора за малко работа

Сестра ми също има интерес, ако все още търсите човек :) .
 
От: Търся хора за малко работа

Тя авторката търси хора, но после нещо ги позабравя като и свършат работа.
 
От: Търся хора за малко работа

Стига бе човек, работил съм със нея и всичко е точно. Не се притеснявай ще ти плати.
 
От: Търся хора за малко работа

пише хора после дами, баси дискриминацията ръйшли - начи аз ко имам активен профил в бгкравва не мога да участвам? ЩО?
 
От: Търся хора за малко работа

щот имаш чурка ;> сори за спама

ми дося никоя не се е оплакала...

Тя авторката търси хора, но после нещо ги позабравя като и свършат работа.

еми що не и писа на лично или там както се контактвате, ако те е измамила пиши дирекно кви са тия заобикалки, ако те е забравила - тва ли е начина да напомниш?
 
От: Търся хора за малко работа

@AMOUN, в БГкрава регистрация имат и мъже
@Радост жени защото трябва да пишат нещо..но ти ако се чувстваш компетентен на теми като "месечен цикъл" и др. подобни - сигурен съм, че @Радост няма да те подмине :D
 
От: От: Търся хора за малко работа

@AMOUN, в БГкрава регистрация имат и мъже
Радост иска жени защото трябва да пишат нещо..но ти ако се чувстваш компетентен на теми като "месечен цикъл" и др. подобни - сигурен съм, че @Радост няма да те подмине :D

аз у месечния цикъл съм за риба
 
От: От: Търся хора за малко работа

еми що не и писа на лично или там както се контактвате, ако те е измамила пиши дирекно кви са тия заобикалки, ако те е забравила - тва ли е начина да напомниш?

Ами писах и, нормално е да се забрави, човешко е.Така ми отговори,че ме е пропуснала без да иска,накара ме да и пратя линк към работата която съм свършила. Припомних и коя съм и каква ни беше уговорката и дотам. Сумата е смешна,нека си купи кутия цигари с нея. Въпроса е да е коректна към хората.
 
От: От: От: Търся хора за малко работа

Ами писах и, нормално е да се забрави, човешко е.Така ми отговори,че ме е пропуснала без да иска,накара ме да и пратя линк към работата която съм свършила. Припомних и коя съм и каква ни беше уговорката и дотам. Сумата е смешна,нека си купи кутия цигари с нея. Въпроса е да е коректна към хората.

еми дай малко време да отговори тука и после виж тая тема

Как се ползва iTrader в секцията Пазар!
 
От: Търся хора за малко работа

А дали изобщо е влизала във форума след като си и писала. Сега е лято, хората са по почивки, отпуски. Може да няма интернет.
 
От: Търся хора за малко работа

при 19 трейдъра аз не бих бързал с негативните оценки
 
От: Търся хора за малко работа

А дали изобщо е влизала във форума след като си и писала. Сега е лято, хората са по почивки, отпуски. Може да няма интернет.
Последното съобщение в което ме пита колко ми дължи и аз и отговарям е от 18.07. Последната и активност във форума е на 16.08. Не искам да и давам негативна оценка, защото не я познавам лично, просто ви казвам как протекоха нещата при мен. Недоразумение или не, дано прояви повече отговорност и коректност към другите желаещи да работят за нея. Аз лично бях впечатлена от следващите двама на които свърших работа, на следващият ден парите ми бяха преведени. Продължавам да работя с тях, а на Радост пожелавам здраве и любов.
 
От: Търся хора за малко работа

Последното съобщение в което ме пита колко ми дължи и аз и отговарям е от 18.07. Последната и активност във форума е на 16.08. Не искам да и давам негативна оценка, защото не я познавам лично, просто ви казвам как протекоха нещата при мен. Недоразумение или не, дано прояви повече отговорност и коректност към другите желаещи да работят за нея. Аз лично бях впечатлена от следващите двама на които свърших работа, на следващият ден парите ми бяха преведени. Продължавам да работя с тях, а на Радост пожелавам здраве и любов.


Темата е пусната на 27. 07 :eek:
 
От: Търся хора за малко работа

Темата е пусната на 27. 07 :eek:
Усилено си се заел да я защитаваш и да ме изкараш, че аз нещо ви премятам. Защо си мислиш, че тази е единствената и тема. Става въпрос за тази:
http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=42194
 
От: Търся хора за малко работа

Усилено си се заел да я защитаваш и да ме изкараш, че аз нещо ви премятам. Защо си мислиш, че тази е единствената и тема. Става въпрос за тази:
http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=42194
19-05-13, 16:00 .... това е датата и часа на въпросната тема
 
От: Търся хора за малко работа

На тази дата е последният пост от темата за която давам линк.
 

Горе