Търся хора за писане на коментари под статии

тео

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
17   0   0
Търся хора за писане на коментари под статии. Става въпрос за по няколко думи измислени от вас, нищо особено. Списъците с адресите ги давам аз. Всеки списък съдържа 50 урл-та. На всеки давам по 1 списък на уникално IP (тоест, ако IPто ви е динамично и сте в интернет всеки път с различно, може да вземете повече списъци наведнъж, като при пускането на коментарите го сменяте от време на време). След изпълнението давам следващата партида от 50 урл-та (ако все още са ми необходими коментари). Желателно е да не се оспамят наведнъж всичките статии, а в продължение на няколко дни. Не ми трябва доклад, сам виждам какво става :)

Давам по 3лв за 50 коментара. За нови членове на форума, или такива без трейдър, плащам след изпълнението.
 
От: Търся хора за писане на коментари под статии

Единствено ако може да добавиш на какъв език трябва да са коментарите.
 
От: Търся хора за писане на коментари под статии

Единствено ако може да добавиш на какъв език трябва да са коментарите.

Да - български. Не държа на правопис, шльокавицата не се наказва :) Разнообразие му е цаката :)
 
От: Търся хора за писане на коментари под статии

Пратил съм ти ЛС.
 
От: Търся хора за писане на коментари под статии

Здравейте! Казвам се Станислав! Интересувам се от обявата за писане на коментари? Необходима ли ви е някаква информация за мен? Скайпът ми е tafcho5889 . Ще се радвам да се чуем, за да обсъдим по-подробно въпроса.
 
От: Търся хора за писане на коментари под статии

Здравейте. Интересувам се от предложението ви. Само да ви попитам на каква тематика са коментарите? Можете да ме намерите по скайпа : Palenceto22 , ако все още търсите хора. Благодаря и хубав ден !
 
От: Търся хора за писане на коментари под статии

Привет колега, мога да се включа в коментирането :p
Дано статиите са интересни.
 
От: Търся хора за писане на коментари под статии

Благодаря ви за интереса. Работата е свършена за сега, след седмица или две ще правя нова офанзива и ще се свържа с вас.
 
От: Търся хора за писане на коментари под статии

Пиши ме и мен, когато имаш нужда!
 
От: Търся хора за писане на коментари под статии

Имаш поща и от мен. Успех. Нов съм ама ме считай за сигурен. Вече се разбрах за размянан на банери с хора от форума и знаят че съм коректен.
 
От: Търся хора за писане на коментари под статии

И аз искам да се включа следващия път. Засега не мога да изпращам лични.
 
От: Търся хора за писане на коментари под статии

Интересувам се от обявата ви и с радост бих помогнала :)
 
От: Търся хора за писане на коментари под статии

Може ли да се възползвам от обявата и да потърся тези, които са си дали скайп, за почти същата услуга на същата цена?
 
И аз бих се радвала ако ми се възложи работа по тази обява, ако желаете ме намерете в скайп или ми пишете лс :)
 
От: Търся хора за писане на коментари под статии

Ако изникне нещо и мен ме имай в предвид. :)
 

Горе