Търся хора за работа.

h0tsp0t

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте, всеки, който има високи познания в дадена област и иска да има постоянни проекти за работа нека ми пише.
Програмиране или дизайн ... няма значение.
Работата е сериозна, заплаща се, постоянни проекти.
 
От: Търся хора за работа.

Занимавам се с PHP,MySQL,HTML, и малко дизайн.......
Пиши на скайп -> Angel_Cakito
 
От: Търся хора за работа.

Здравей, занимавам се с уеб програмиране от близо 2 години.
Заинтересуван съм от офертата :)
 
Последно редактирано:
От: Търся хора за работа.

Занимавам се с Уеб дизайн от една година.

Скайп: r1stak1_sevl за повече информация :)
 
От: Търся хора за работа.

Здравей,
Ако се интересуваш от изграждане на сайтове на Drupal мога да помагам. Може да видиш моя проект на biodir.net. За връзка biodir.net at gmail.com
 
От: Търся хора за работа.

Ако наистина предлагаш сериозна работа (извинявай, за съмненията ми, но гледам да съм честен при такива отношения), от мен можеш да получиш следното: php програмиране + вътрешна (onpage) оптимизация за търсачки + работа със сървъри (основно ниво) + информация и проверки на интернет свързаности на територията на България.
Начини за контакт:
ЛС
E-mail: omegako[at]animerulezzz.org
Jabber ID (a.k.a Google Talk): omegako[at]animerulezzz.org
IRC: на ЛС - сървър, канал, твоя nickname
ICQ: 465203538
Моля, без skype!

П.П.:
Не обичам да ползвам CMS-и (не, че имам нещо против тях). Обичам градене на сайтове от нулата.
 
От: Търся хора за работа.

Здравей,
Весела Коледа първо :)

Занимавам се с уеб дизайн - повече инфо в линк-а в подписа ми, и i-Trader-a ми.
При интерес от показаното от мен - драсни едно лс :)

Ето направо линк към темата ми
http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=8896&page=37
 
От: Търся хора за работа.

Занимавам се с кодиране html/css от 2 години както и JQ. Вече имам доста опит и мога да се справям със всичко напълно професионално. Занимавам се и с уеб дизайн от 3 години. Може да видиш мои кодирани индекс страници на проекти на този адрес както и информация за контакти. ivanov91.vndv.com

Ще се радвам ако имам постоянни проекти :(
 
От: Търся хора за работа.

Аз имам познания по AutoCad и мога да правя проекти свързани със стройтелството. Работа за мен има ли? :)
 
От: Търся хора за работа.

Zanimavam se profesionalno s photoshop , imam malko znaniq v programiraneto i animiraneto + moga da pravq basic HTML neshta . Sushto taka razbiram ot Microsoft Office programite (ex.- Excel,Word,etc.) :) suglasen sum na vsqkakvi pari i vsqkakva rabota :) :shock:
 
От: Търся хора за работа.

Заинтересован съм, ако е актуална темата, виж razni-raboti.com
 
От: Търся хора за работа.

PHP и MySQL, донякаде CSS и HTML но не достатачно, CorewDraw на 100% както и CorelPhotoPain..
 
От: Търся хора за работа.

PHP и MySQL, донякаде CSS и HTML но не достатачно, CorewDraw на 100% както и CorelPhotoPain..

Не е ли CorelDraw ? Чак на 100% знаеш , пък бъркаш името ? W не е близно до L ?
 
От: Търся хора за работа.

Предлагам HTML/CSS кодиране,работя с фотошоп и имам някакви познания за флаш .Инсталиране и работа с Joomla.
 

Горе