Търся хора за развиване на форум

glndrk

Well-Known Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Търся хора за развиване и популяризиране на форум. Освен популяризирането е необходимо да се пише и по някоя друга статия в област интересна за пишещия. Заплащането е процент от рекламата.
 
От: Търся хора за развиване на форум

Здравей! Нов съм във форума и докато все още се ориентирам, мога да помогна, когато имам време. С коментари и статии, няма проблем. Всеки опит е полезен. Ако не те притеснява това, че съм новобранец, може да ми пишеш ЛС. Успех!
 
От: Търся хора за развиване на форум

Аз също се кандидатирам, и както колегата горе казва - и аз съм новобранец във форума. Имам голям опит по форумите, и също мога да помогна със статиите :)
 
От: Търся хора за развиване на форум

Пълно безхаберие. Поисках повече информация на лично, но отговор няма вече 3-ти ден. Той не е и влизал де, след като е обявил офертата. Червено от мен, ако не отговори до края на деня.
 
От: Търся хора за развиване на форум

И аз бих могла да се включа,също съм новобранка.
 
От: Търся хора за развиване на форум

Съжалявам, че се забавих с отговорите.
За да не отговарям на всички един по един на еднакви въпроси:

Няма проблем да нямате опит със форумите, то форума като цяло не е голяма философия и се учи при желание. Важно е да можете да пишете интересни статии и да можете да популяризирате и привличате нови хора към форума. За момента ще ми трябват 3-ма човека, според това как се справят, ще преценя дали ще са необходими още или тези ще са достатъчни...
 
От: Търся хора за развиване на форум

ако искаш популяризиране можеше спокойно да сложиш линк и ако не друго поне от любопитство щеше да влезе почти всеки който чете темата, защо е тази криеница
 
От: Търся хора за развиване на форум

ако искаш популяризиране можеше спокойно да сложиш линк и ако не друго поне от любопитство щеше да влезе почти всеки който чете темата, защо е тази криеница

1. Не съм сигурен дали правилата на форума го позволяват.
2. Не търся точно такава популяризация. 100 човека, да влязат случайно, да погледнат и да натиснат "close" бутона...
 
От: Търся хора за развиване на форум

ами от тези 100 ако форума ти е интересен ще се задържат доста, ако не е интересен и да си плащаш за фалшиви постове и движение не виждам защо ще си даваш парите
 
От: Търся хора за развиване на форум

Да ако може линк към форума,обещавам да напиша 10 мнения :)
 
От: Търся хора за развиване на форум

Е що на лично ми даде форума?
Изплющи го тук,тематиката е интересна.Не знам обаче дали няма да имаш голяма конкуренция
 
От: Търся хора за развиване на форум

Все още има свободни места, така, че които се интересува може да пише
 
От: Търся хора за развиване на форум

Убо де, що не сложи един линк в темата? Щеше да имаш поне 50-60 поста минимум
 
От: Търся хора за развиване на форум

Здрасти, @glndrk прати ми линк и информация на лично, щом не искаш тук, имам интерес ;p
 
От: Търся хора за развиване на форум

Процент от рекламата казваш? Големи пари ще паднат със сигурност :lol: , тея детски истории край нямат.
 
От: Търся хора за развиване на форум

И тоя адсенс + форума не е добра идея според мен
 
От: Търся хора за развиване на форум

Процент от рекламата казваш? Големи пари ще паднат със сигурност :lol: , тея детски истории край нямат.

Големите пари зависят от много неща. Освен това никъде не съм казал, че ще се печелят големи пари... Но при добро развитие на форума, все ще има някакъв страничен доход. Освен това е само в началото, ако форума потръгне, в един момент развиващите го ще си печелят някакви странични пари без да правят почти нищо...
 

Горе