Търся хора за разработка на сайт.

От: Търся хора за разработка на сайт.

Трябва ми и един СЕО специалист или не знам как се води точно. тоест човек, който да популяризира сайта постоянно.
Ти знаеш ли, че тия неща струват пари? Значи seo оптимизатора трябва да вади лични пари за да ти популяризира сайта и после да се надява да има печалба, всъщност да се надява да си избие разходите, които е дал за да ти оптимизира сайта.
 
От: Търся хора за разработка на сайт.

Сакам да напраим един развъдник, дека го нема още у Балгариа - не е на фазани, не е на кенгури, не е на щрауси - на к`во е - че пишем у лични на сериозни `ора само. Треат ми `ора да ранят, поят, доят животинките и да ми доставят храна за них.

За храната не моем платим сига - кат са риализират пичалбите /чекам да са гулеми, ама ша видим/ - ако нема такива, да немат никви претенции - ша са застраховам, щот язе давам жюотнити и сайванта!
Същу и на работницити - да знаят, чи ша са плаща след 3-4-6 месица, аку има пичелби /ама първум ут тез пичалби ша си извадя колкут съм платил за жюотнити/.
А, да - и сайвантя да ми гу поструи некои без пари и да ми гу припиши на мойту ими, без притенции! Ас ша му платя отподире, аку има пари!

Да пишат саму най- сириознити и да няма спамири да ми осират темата!
 
От: От: Търся хора за разработка на сайт.

Сакам да напраим един развъдник, дека го нема още у Балгариа - не е на фазани, не е на кенгури, не е на щрауси - на к`во е - че пишем у лични на сериозни `ора само. Треат ми `ора да ранят, поят, доят животинките и да ми доставят храна за них.

За храната не моем платим сига - кат са риализират пичалбите /чекам да са гулеми, ама ша видим/ - ако нема такива, да немат никви претенции - ша са застраховам, щот язе давам жюотнити и сайванта!
Същу и на работницити - да знаят, чи ша са плаща след 3-4-6 месица, аку има пичелби /ама първум ут тез пичалби ша си извадя колкут съм платил за жюотнити/.
А, да - и сайвантя да ми гу поструи некои без пари и да ми гу припиши на мойту ими, без притенции! Ас ша му платя отподире, аку има пари!

Да пишат саму най- сириознити и да няма спамири да ми осират темата!

Въх уби ма. :D 10 минути се смея като ненормален сам пред монитора :lol:
 
От: Търся хора за разработка на сайт.

KALOS добър си, имаш чувство за хумор, значи и ти можеш да си пуснеш проектите на лично :)
 
Re: От: От: Търся хора за разработка на сайт.

Ако се намери човек, който да напише една CMS (аз ще кажа какво искам да има в нея), тя става моя собственост (!в случай, че сайта стане много популярен!!!). Тъй като само аз ще хвърлям парите за разходи, искам да се подсигуря. Тоест, че на някой може да му хрумне да се откаже и да претендира за права върху част от съдържанието в сайта, защото така ще го закопае и моите инвестиции отиват на кино... Така, че всичко каченов сайта остава собственост на сайта! Е, ако идеята не успее, то тогава този, който е изработил CMS системата може да си я ползва, където поиска.

Ето на това му се вика сериозно бизнес предложение... "Аз съм ви шефа, вие правите каквото аз искам, аз ще заплатя всички разходи за хостинг и домейн ( еха 50 лв домейн с разширение .bg - в най - добрия случай и едно споделено хост планче от 1.65 от ns1 ), вие ще си дадете труда безплатно ама всичко остава за мен! Е дали не съм на далавера!"

Приятел, при подобни бизнес предложения, се правят договори, анекси, ако ще става съдружници едно ООД с равни дялове, бизнес план, проучване на пазара - има ли интерес, няма ли..., приходи/разходи..., печалба...., боже колко неща има да направиш. Нищо не се изчерпва с този ти пост...!
 
От: Търся хора за разработка на сайт.

А кой/коя/какво по-точно си ти?
 
От: Търся хора за разработка на сайт.

За такива неща трябва приятелско отношение, а пък тая ми говори така, като че ли аз ще съм и длъжен за нещо, много арогантно написано и несериозно.
 
От: Търся хора за разработка на сайт.

И на всичкото отгоре е анонимен/анонимна. Как искаш някой да прояви интерес, след като не се знае кой стои насреща? Нищо, нека има уникално съдържание за форума :lol:
 
От: Търся хора за разработка на сайт.

........................
 
Последно редактирано:
От: Търся хора за разработка на сайт.

След като имаш ТОЛКОВА много пари, защо направо не наемеш хора, които да реализират уникалната ти идея?
 
От: Търся хора за разработка на сайт.

Първо да уточня, че пари не искам никакви да се влагат! Те са от мен.

А труда на хората не е ли пари? Ти тотално по детски говориш. Как примерно си мислиш аз като програмист да ти напиша система за която може ама може и да не взема пари и после пък да съм тия подарял? Я помисли пак щото на мен ми се струва невъзможно. Или пък сеото да ти бичи линкове и да ти оптимизира всичко за без пари пък после ще видим, ама кво говоря ти на всички това предлагаш щото си щял да налееш пари в хостинг е и? Един хостинг акаунт е 4-5 лева на месец това ли ти е наливането на пари?

Не може така мой човек колегите са прави, че се ядосват за начина ти на държание защото безплатен обяд няма, а да вземеш ни въртиш тука и ами може да вземете някой лев ама ако припечелим и аз реша си е направо подигравка.

Айде аз да ти предложа тогава като си толкова заинтересован от такива проекти и неща аз търся за нов сайт колега който да поеме част от моите задължения като качва нещо в някой каталог и пише чат-пат по някоя новина и в форума като за целта съм си направил и сайта и всичко останало и му предлагам да делим печалбата! На мен така ми звучи много по-добре не мислиш ли?
 
От: Търся хора за разработка на сайт.

.........................................
 
Последно редактирано:
От: Търся хора за разработка на сайт.

Сайта мога да си го направя и сама, но ще ми е нужно много повече време.

А относно тая CMS система писана, аз си имам такава, но не разбирам от програмиране и идеята ми беше сайта да е напълно уникален.

Виж как си противоречиш! Не може да кажеш относно сайта мога да си го направя сама и в същото време да казваш аз не разбирам. ;)

И не ме разбирай погрешно нямам против съвместната работа дори напоследък мисля, че е много по-добре от колкото когато носех всичко сам на моя гръб, просто погрешно си изнесла нещата.
 
От: Търся хора за разработка на сайт.

Виж как си противоречиш! Не може да кажеш относно сайта мога да си го направя сама и в същото време да казваш аз не разбирам. ;)


Не разбирам от програмиране. Тоест не мога да си направя уникален CMS сама. Иначе дизайна (към готова CMS), логото, оптимизацията, преводите и самото съдържание мога да си ги изработя.
 
От: Търся хора за разработка на сайт.

Тая не става така,
като си решила да правиш голям проект, трябва да налееш пари. Ти искаш да се пробваш за нещо голямо, ама без риск теб, ако има кинти след това ще се разплатиш, ако няма, бачкаторите да го духат. Да ама не!

Всяка инвестиция си носи рисковете. Така че ако искаш да осъществиш идеята си, наеми си хора. Така и риска, но и после печалбата си е за твоя сметка. Така се прави бизнес. Другото е само чесане на езици.
 
От: Търся хора за разработка на сайт.

Не разбирам от програмиране. Тоест не мога да си направя уникален CMS сама. Иначе дизайна (към готова CMS), логото, оптимизацията, преводите и самото съдържание мога да си ги изработя.

Относно ряпата :) аз говоря лоши неща само за хора с инициали Б.Б. Ц.Ц. и другите от тях.

За CMS е трябвало да под ходиш по друг начин защото аз тъй като си правя всичко сам и съм против използването на готови системи ще ти кажа, че след направата на нещо то си иска и ъпдейти и подобрения, като не може да кажеш на програмиста който го е направил, ами ти си свърши работата сайта вече е мой айде чао. :)
 
От: Търся хора за разработка на сайт.

Какъв сървар бе момиче, 500 лева сървар не струвал, 2ри фейсбуук ли ще правиш? Кой ще ти докарва посещенията!?!? Май оптимизатора?!?!? Тоя оптимизатор знаеш ли колко пари трябва да налее за да ти докара 2000 на ден примерно? Знаеш ли колко линкове са, ако се оптимизира за гугъл, знаеш ли колко адуордс и друга cpc реклама е това? Хвани се махни от форума, щото пишеш само глупости, а нямаш и 16 години.

И след като в първите месеци няма да има толкова посещения-приходи -защо ти е сървър? Пълни глупости пишеш и то на хора, които се занимават с такива неща от години, ти тука си дошла топлата вода да откриваш и да се правиш на шефка и на някаква началничка - тук ще правите, онова ще правите, няма се сърдите ако няма пари, системата оставала за мен, ала бала ,дрън дрън дрън глупости.
 
От: Търся хора за разработка на сайт.

Пари не искам те са от мен! Колко пъти да повторя за хостинга? За проекта, който обмислям хостинг от 4-5лв няма да свърши работа! Затова обмислям вариант със сървари.

Аз поемам разходите. Ако бъдат реализирани приходи, от тях ще се изваждат разходите по сайта и чистата печалба ще се дели по равно на всички, които участват в проекта.

Значи ще наемеш една машина за минимум 300 лв, а може да стигне и до 2000 лв./ на месец (тъй като познавам и такива хора, който наистина плащат много за много големи проекти).. и ще чакаш да изкараш на месец повече от тези разходи ли? (Щото сървъра си е разход май, нищо че го плащаш ти птрвоначално) При нещо, което е легално? И да го разделиш на 5 примерно??? Изглежда ще е много дойна твоята баничарница? Мисля, че съм навит за съвместна работа, ама ако ме одобриш де, пиши ми ти на лично.. :)
 

Горе