Търся хора за dropshiping на продукти, които да се продават в ebay

dimitkoster

Active Member
Рейтинг - 100%
5   0   0
Здравейте Колеги, трябват ми 4-5 човека, които продават в ebay и имат положителна репутацията над 99%, с 50 и повече сделки.
Ще се продават BG продукти с цени около 35-50 GBP.

Какво ще спечеля?

Комисионната за всяка продажба е около 10% net или 23,5% бруто (от 23,5% се приспада final value fee - 10% u 3,5% PayPal fee). След приспадането на тези такса за вас остават 10% чисто.

Как става изплащането на комисионната и изпращането на стоката?

1. След като продадете стоката ми изпращате информация за клиента (целта е Европа, но не е проблем и САЩ).
2. Изпращате ми парите в PayPal - като плащане на стока (което ви гарантира възможността за връщане на парите), а не като gift. Комисионната за превода е за моя сметка.
3. След като изпратя продукта ви връщам Tracking номер на пратката и вие го давате на клиента.

Какво се случва ако клиента иска да върне продукта или не е доволен?

Няма проблеми при диспут връщаме парите на клиента, но за това трябва да имам кореспонденция за това. Надявам се, че диспут няма да се стигне.

Какво още трябва да знам?

Изплащането на комисионна става веднага след продажбата. Стоката се изпраща с безплатна доставка за обикновена поръчка или с минимално заплащане за бърза доставка. Цената на продуктите е препоръчителна, но можете да ги продавате и на по-висока от препоръчаната, като се запазват процентите на комисионните.
Продуктите са дизайнерски ръчно изработени вратовръзки. Не са реплики. Идват с етикет от БГ производител.

Ще получите професионално направени снимки на продуктите, както и описание на характеристиките им. Можете да използвате и готови templates.

Какво трябва да направя за да се включа?

1. Да имате акаунт в ebay.com, ebay.co.uk или друг от повече от 2 години
2. Да имате положителен feed back повече от 99%
3. Да имате 50 или повече направени сделки
4. Изпращате ми вашият user в ebay и аз се свързвам с вас за допълнителни подробности.

Мога ли да продавам продуктите и в България?

Да, няма проблем ако искате да продавате продуктите в България, но мисля, че минималната цена е малко висока, това обаче не пречи. Към момента няма възможност за издаване на фактури и касови бележки, но се работи по въпроса.

За допълнителни въпроси моля свържете се с мен на dimitkoster @ gmail.com със Subject: Dropshiping ebay.
 
От: Търся хора за dropshiping на продукти, които да се продават в ebay

Успя ли да намериш такъв човек какъвто си описал в обявата си ? Питам понеже и аз имам продукти за продажба и съм заинтересован дали мога да намеря хора които да продават от техните акаунти
 
От: Търся хора за dropshiping на продукти, които да се продават в ebay

Аз имам акаунт от 2003 с 100% положителен фиидбек и 90 Feedback received, но като купувач.
Пратете ми на лично продуктите за да видя цените и да преценя дали си струва, ако това което предлагам е ок за Вас.
Благодаря ти :)
 
От: Re: Търся хора за dropshiping на продукти, които да се продават в ebay

Драснете ми на лично какви продукти ще се продават, бих се наел да продавам през моя акаунт.
Продуктите са описани в първият пост- Продуктите са дизайнерски ръчно изработени вратовръзки. Не са реплики. Идват с етикет от БГ производител.
 
От: Търся хора за dropshiping на продукти, които да се продават в ebay

Аз имам акаунт от 2003 с 100% положителен фиидбек и 90 Feedback received, но като купувач.
Пратете ми на лично продуктите за да видя цените и да преценя дали си струва, ако това което предлагам е ок за Вас.
Благодаря ти :)

Продуктите и цените са описани в първия пост. Ако имаш интерес ми изпрати user, както съм написал отново в първият пост. Трябва имаш и seller feedback, но все пак, дай user за да погледна.
 
От: Търся хора за dropshiping на продукти, които да се продават в ebay

аз съм със 100 % положителни и право да продавам 270 продукта месечно
единственото условие е че не искам да се занимавам с реплики на маркови стоки
 
От: Търся хора за dropshiping на продукти, които да се продават в ebay

ако някой има предложения да ми пише
 
От: Търся хора за dropshiping на продукти, които да се продават в ebay

Горните продавачи - как ще гарантирате, че после ще дадете паричките? Иначе, на мен ми се намират леееко по-скъпи неща от на колегата. Ако има някой сериозен продавач в ибей (английския за предпочитане), да пише.
 
От: Търся хора за dropshiping на продукти, които да се продават в ebay

никой не трябва да ти гарантира нищо,защото ти първо получаваш уговорените пари за продукта и чак след това го изпращаш
 
От: Търся хора за dropshiping на продукти, които да се продават в ebay

И ако купувачът направи рефънд, ти какво ще правиш?
 
От: Търся хора за dropshiping на продукти, които да се продават в ebay

и за това има решение,но такива случаи процентно са малко
 
От: Търся хора за dropshiping на продукти, които да се продават в ebay

zdraveyte,
tarsq chovek s akaunt v ebay,koito da prodava produktite mi sreshtu procent na vsqka pratka .. zanimavam se s proizvodstvo i targovia na damsko obleklo
 
Здравейте, казвам се Тодор Бояджиев и съм собственик на уеб магазин www.timetrade.bg желая някой да ми представя някой от продуктите от магазина в Амазон и Ибей. Тъй като аз нямам това право като ексклузивен вносител в договора ми е формулирано това, затова ми трябва човек дропшипър с добър рейтинг и с право да търгува в различни категории. Ако някой проявява интрес срещу процент от всяка продажба да се свърже с мен на тел: 0894 661643 или email: [email protected]
Поздрави:ТБ
 
Може да се види тук също не можете да я предлагате тази стока с branded марки в Marketplaces (без brand authorization letter, genuine supplier/wholesaler invoices и разрешение за cross-border trade). Всеки един, продаващ branded stock през eB/AZ рискува да бъде „ударен“ рано или късно, с което да му замине eB/PP/AZ профилът с банан.

3 един след друг поста са безсмислени, още повече, че OP-а на темата не е влизал и не ги е прочел, и няма абонамент за темата.

upload_2017-2-28_12-7-50.png
 
Ако може с по прости думи Шериф. Ако не продаваш бранд стоки то кво тогава ще продаваш! Старата пружина от леглото на баба ти! Несериозно е
3 поста не се сещам да съм правил.
 
Има начини за всичко ако нямаше, нямаше и да има подобни платформи. Въпрос на желание и гъвкавост
 
Private Labelling или self-branded stock, manufactured по задание и съответно brand registered/patent. Съответно ТИ да определяш правилата кой, къде, кога, защо, как да ти продава/пласира стоката, дали да налагаш „marketplaces ban“ и т.н., за което вече е писано в горната връзка (червеният линк).

upload_2017-2-28_14-54-53.png

В момента направи 2 последователни поста. По-горе, ако scroll-неш, ще си забележиш останалите 3 (един след друг при положение, че има бутон „Edit“).

По-прости думи в подобна тематика няма как да се използват, чуждиците са навсякъде. Подобни платформи има, но разликата между тях и нас е, че ние тук сме НИКОИ.

Едно е немски търговец да вземе разрешение и да продава НАМЯСТО в DE само като той няма да има „Cross Border Trade block“, след като си продава branded стоката в родината си, съответно може и да измоли да получи brand authorization letter от тамошния DE-ексклузивен представител на WW brand-а, друго е от тук всичкото това да се направи. Еквивалентно в UK/FR/ES/IT/CH/AT/NO/DK/IE/NL/PL/US/CA/AU/NZ/SG/MX/IN.

Marketplaces не са за всекиго и всеки трябва да е изчел подробно правилата, практиките, policies и ПРЕДХОДНИ ИСТОРИИ от разгневени и international, и domestic търговци преди да предприеме стъпката на list-ване на branded stock.

Има 3 видеота оставени със субтитри, кристално ясно за какво става на въпрос. И те негодуват. ;
 
Последно редактирано:

Горе