Търся хора пишешти по форуми за експеримент с подписите

mantaman

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
26   0   0
Искам да направя един експеримент за да установя до колко е ефективна този вид реклама. За целта ми трябват хора с регистрации по форуми с поне по 100 мнения, те трябва да си поставят линк към един блог в подписа.
Всеки който иска да участва да ми изпрати оферта на ЛС в кои форуми може да го направи колко поста има към момента и колко линка има до момента в подписа, също така и с какъв статут е член, модератор или нещо друго.
Проекта не е с комерсиална цел, блога който ще се рекламира не продава нищо и е с ПР3 имайте го в предвид когато пишете цената в офертата, която трябва да е за минимум един месец за да може да са по точни резултатите
Поздрави
 
Последно редактирано:
От: Търся хора пишешти по форуми за експеримент с подписите

Щом е за теста аз съм навит да си предоставя подписа в този форум за месец.
Пари не искам, само резултатите от експеримента.:)
 
От: Търся хора пишешти по форуми за експеримент с подписите

ThinkFast - Благодаря ти за съпорта ще почерпя и ще получиш пълен отчет от експеримента.
AssA - Нямам представа какво би струвало това в съответните форуми нали точно за това правиме този експеримент, за да провериме какъв им е горе долу таргета и тн. ако желаеш да участваш напишими на ЛС в кой форуми можеш да го направиш и какво би искал в отмяна.
 
Последно редактирано:
От: Търся хора пишешти по форуми за експеримент с подписите

Ем имам 276 поста и съм модератор в www.wowtrade.dk 500 човека дневно влизат или искаш за български форум? И нямам линкове в подписа
 
От: Търся хора пишешти по форуми за експеримент с подписите

Вече си линкнат. Ще следя темата. :)
 
От: Търся хора пишешти по форуми за експеримент с подписите

Имаш ЛС :)
 
От: Търся хора пишешти по форуми за експеримент с подписите

Здравейте
На всички съм отговорил тук в темата или на ЛС, ако някой не си е получил отговора да казва.

soulravager - блога с който правя пробата е на български и от чужди форуми ще натрупа само боунс рейт, ако искаш все пак да се включиш в името на експеримента мога да ти пратя линк на блог на англииски да пробваме има ли такава кръстоска и има ли тя почва у нас - но безвъзмездно. За сметка на това ще получиш данните от проучването на соътветният блог които вероятно ще ти представляват интерес.

Поздрави на всички
 
От: Търся хора пишешти по форуми за експеримент с подписите

имаш лс и от мен
 

Горе