Търся хора

DEATH

Member
coolice каза:
Супер :) заявилите участие може да погледнат форума долу :)

:) това беше първото нещо което ми се наби на очите

п.с. ей тва като го вида "Не можете да пуснете съобщение, толкова скоро след предишното. Моля изчакайте и опитайте отново след малко" и получавам нервна криза :twisted:

IndArt.Org

New Member
Аз ва бях питал искате ли сайт като дигг на български... или май питах само няколко от вас... се едно...

ако сте навити може да инстална едни неща.. ефекта няма да е такъв в началото ама ако се потрудим сички ще стане интересно...

щото хората с висок ПР като го линкнат.. като зарибат още някой ще качи рейтинг сайта и ще зарибим...

ае сещате се кво имам в предвид..
дигг.ком- лайк скрипт за бг сайтове...
имам ги няколкот таквиз па и секи мое ги намери

а за дигг-а съм навит помислете и за нетскейп ние там преди 3-4 месеца го праихме тоя номер с 40 човека ама ни усетиха...
осещата се много хората и банват за мноо дълго време

ZzZaPyr

Member
Идеята за такъв сайт на български много ми харесва , мисля че все още няма такъв и ще бъде доста успешен , а и ще е полезен за потребителите .
Въпроса е за хостинга и домейна , скрипта е лесен .
Ако ги имаш (домейн и хост) не му мисли ми прави сайта :)

IndArt.Org

New Member
Хост имам.. имам и един домейн... thenewspress.net там съм сложил скрипт да го тествам.
ако на някой му се занимава да превежда обаче ... аз в момента бачкам по един превод с моите хора и нямам възможност...

DEATH

Member
georgimateev каза:
Е нали скоро ще тръгне свърталището и ще има такъв сайт :) Пък и за какво ти е българска версия, като в дигг можеш да си аддваш и на български страниците.

само дето в българския дигг ще има превилигировани хора :Р който ще си дигват на групички без да бъдат банвани.

elsupremo

New Member
Българска версия на дигг е

Вече има сайт подобен на диг. на български. iuvox точка ком

elsupremo

New Member
Кажете ми какво мислите за бг версията на дигг

Сайта е сравнително нов. И тепърва предстои да се добавят теми. Iuvox точка ком е подобен на дигг но има и подобрения. Досега има въведени теми но още не се е развил.

elsupremo

New Member
От кой е разработван сайта свежо.нет прилича доста на дигг. смисал почти всичко е копирано и в дизайна и всичко

DEATH

Member
регистриран е Станислав Божков от Ботевград.

п.с. преди малко четох там и умрях от смях.
1. Взрив от батерия на GSM уби китаец.(тука не се смях)
2. Китаец нахапа до смърт куче.(хахахахаха)

MsGeR

New Member
Svejo Е един наистина добър портал там ежедневно слагам артиклълс и наистина имам много добри посещенията от тяхна страна :) . А е интересно на 6 място съм по добавяне на новини за седмицата :)

Горе