Търся хора

coolice каза:
Супер :) заявилите участие може да погледнат форума долу :)

:) това беше първото нещо което ми се наби на очите

п.с. ей тва като го вида "Не можете да пуснете съобщение, толкова скоро след предишното. Моля изчакайте и опитайте отново след малко" и получавам нервна криза :twisted:
 
Аз ва бях питал искате ли сайт като дигг на български... или май питах само няколко от вас... се едно...

ако сте навити може да инстална едни неща.. ефекта няма да е такъв в началото ама ако се потрудим сички ще стане интересно...

щото хората с висок ПР като го линкнат.. като зарибат още някой ще качи рейтинг сайта и ще зарибим...

ае сещате се кво имам в предвид..
дигг.ком- лайк скрипт за бг сайтове...
имам ги няколкот таквиз па и секи мое ги намери

а за дигг-а съм навит помислете и за нетскейп ние там преди 3-4 месеца го праихме тоя номер с 40 човека ама ни усетиха...
осещата се много хората и банват за мноо дълго време
 
Идеята за такъв сайт на български много ми харесва , мисля че все още няма такъв и ще бъде доста успешен , а и ще е полезен за потребителите .
Въпроса е за хостинга и домейна , скрипта е лесен .
Ако ги имаш (домейн и хост) не му мисли ми прави сайта :)
 
Хост имам.. имам и един домейн... thenewspress.net там съм сложил скрипт да го тествам.
ако на някой му се занимава да превежда обаче ... аз в момента бачкам по един превод с моите хора и нямам възможност...
 
georgimateev каза:
Е нали скоро ще тръгне свърталището и ще има такъв сайт :) Пък и за какво ти е българска версия, като в дигг можеш да си аддваш и на български страниците.

само дето в българския дигг ще има превилигировани хора :Р който ще си дигват на групички без да бъдат банвани.
 
Българска версия на дигг е

Вече има сайт подобен на диг. на български. iuvox точка ком
 
Кажете ми какво мислите за бг версията на дигг

Сайта е сравнително нов. И тепърва предстои да се добавят теми. Iuvox точка ком е подобен на дигг но има и подобрения. Досега има въведени теми но още не се е развил.
 
От кой е разработван сайта свежо.нет прилича доста на дигг. смисал почти всичко е копирано и в дизайна и всичко
 
регистриран е Станислав Божков от Ботевград.

п.с. преди малко четох там и умрях от смях.
1. Взрив от батерия на GSM уби китаец.(тука не се смях)
2. Китаец нахапа до смърт куче.(хахахахаха)
 
Svejo Е един наистина добър портал там ежедневно слагам артиклълс и наистина имам много добри посещенията от тяхна страна :) . А е интересно на 6 място съм по добавяне на новини за седмицата :)
 

Горе