Търся човек !!!!Плащам!!!!

От: Търся човек !!!!Плащам!!!!

Смешното е че да аз пуснах темата и спрях когато написах че съм намерил човек,а още по смешното е че Вие сте се правили на интелигентни пред 9 годишен и като гледам какво е писал брат ми мога само да се исмена. Това е от мен и да кажа на AlanFort: май месец правя 21. Tu capito?

Чакай да цитирам да не едитнеш :D
Впрочем хем неграмотен български, хем италиански. Откажи се хич да пишеш, планини има много, все ще си намериш някоя пещера.
 
От: Търся човек !!!!Плащам!!!!

Бъл съм в Италия достатачно време че да го науча езика. Поне се радвам за теб че разбра че е Италиански, но както и да е важното е че продалжавате да се излагате самите Вие не някой друг но това е въпрос на време да го разберете.И както гледам сигорно ще ви отнеме доста време :)
Хайде да ти го кажа публично неграмотен съм защото оставих училището на 14 годишна възраст за да се бъхтя за някой лев, причината за това е финансови затруднения в семейството затроднението все още ги има и понеже е криза и няма работа пък съм и от малак град реших да пробвам в интернет. Първият ми сайт го пуснах преди около 6 месеца с него не тръгна добре вторият сайт беше за рецепти от там изкарах малко пари но ми го разбиха. Вмомента имам само 2 работещи сайта и единият ще го подновявам за това ми трябваше човек който да ми направи дизайна и системата.
Надявам се сега че сте ме разбрали правилно.Ще ви го кажа като на некви новобрански мишки със най-културен тон МОЛЯ ВИ СПРЕТЕ ДА ПИШЕТЕ ЗАЩОТО ТЕМАТА СВЪРШИ ОЩЕ ПРЕДИ 2 СТРАНИЦИ.БЛАГОДАРЯ ВИ ЗА НЕЧОВЕЧНОТО ДЪРЖАНИЕ КЪМ ДРУГИТЕ ХОРА.
П.П. Ако желаеш още инфо за личния ми живот можеш да пишеш ЛС с каквото искаш да знаеш мога само да ти кажа че за възраста си съм преживял доста неща за които не би и трябвало да си помисля човек.
Още веднъж Ви Благодаря.
 
От: Търся човек !!!!Плащам!!!!

Чакай да цитирам да не едитнеш :D
Впрочем хем неграмотен български, хем италиански. Откажи се хич да пишеш, планини има много, все ще си намериш някоя пещера.

А ти от коя хралупа се показа?
Момчето ясно е написало какво търси, и че го е намерил. Защо говорите какъв ще е сайта и какво ще прави с него. Вас какво ви интерисува?

П.С: Когато работници строят жилищен блок мислите ли, че ги интерисува, че някой си Мартин ще си купи апартамент 25? Строят си блока и не им дреме на патките.

Някой да заключва тази тема, че бисери колкото щеш!
 
От: Търся човек !!!!Плащам!!!!

Работниците не строят жилищен блок, а пункт за измама. И да, интересува ме. Защото децата ще се излъжат, и ще пускат СМС-и да пълнят гушата на на някакъв тарикат на дребно.
 
От: Търся човек !!!!Плащам!!!!

А ти от коя хралупа се показа?
Момчето ясно е написало какво търси, и че го е намерил. Защо говорите какъв ще е сайта и какво ще прави с него. Вас какво ви интерисува?

П.С: Когато работници строят жилищен блок мислите ли, че ги интерисува, че някой си Мартин ще си купи апартамент 25? Строят си блока и не им дреме на патките.

Някой да заключва тази тема, че бисери колкото щеш!
Абе аз от коя хралупа съм излязал? Пич, със 7 мнения си, не ме карай да те правя червен, гледай си там твоята тема с услугите и не се занимавай с неща, дето не разбираш, още повече, че си нов тука, тебе трябва да питам от коя хралупа дойде.


didexs пич... от предприемач повече от 60-70 процента от РЕДОВНО пишещите си изкарват добри пари от интернет, даже с тях живеят, вместо да се чудиш как да мамиш хората и да се заяждаш със старите потребители, гледай да се учиш и ще успееш, чети няколко месеца форума и ще се научиш. Не ме интересува колко сайта си имал, аз вмомента съм се "простнал" на 6-7 ниши дето искат яко работа, но след няколко месеца ще има печалба, всеки има неуспешни проекти, вярвай ми, 3-4 неуспешни сайта са нищо, аз заебах над 12-15 сайта на бг досега, не се оплаквай.
 

Горе