Търся човек да инсталира Wordpress с качване и настройване на безплатна тема!

От: Търся човек да инсталира Wordpress с качване и настройване на безплатна тема!

Качването е лесно найстина, ключовата дума е "настройване" :) там като се почне това искам като онова, ама то там го има :)
За качване и активиране на темата и мога да ти окажа помощ както колегата безвъзмездно :)
 
От: Търся човек да инсталира Wordpress с качване и настройване на безплатна тема!

Благодаря на всички отзовали се! Работата е свършена!

Напиши кой свърши работата. Препоръчай го на други, които искат подобна услуга... все пак ти е свършил работа вероятно без пари...
 
От: Търся човек да инсталира Wordpress с качване и настройване на безплатна тема!

Да напиши кой свърши работа ще е полезно!
 
От: Търся човек да инсталира Wordpress с качване и настройване на безплатна тема!

Здравейте, а бихте ли обяснилия по-подробно как се инсталира темата.
 
От: Търся човек да инсталира Wordpress с качване и настройване на безплатна тема!

Темата, която искам да инсталирам е Thesis, имам File Zilla Server, но нямам никаква идея как трябва да го инсталирам на Wordpress. Отчаяно ви моля за помощ... :(
 
От: Търся човек да инсталира Wordpress с качване и настройване на безплатна тема!

f.jpgТеди няма нужда да ползваш фтп ,темата можеш и от адним панела да си я качиш
Темата, която искам да инсталирам е Thesis, имам File Zilla Server, но нямам никаква идея как трябва да го инсталирам на Wordpress. Отчаяно ви моля за помощ... :(
 
От: Търся човек да инсталира Wordpress с качване и настройване на безплатна тема!

Най-вероятно имаш само FileZilla, което си е FTP клиент, ако имаш инсталационна версия на File Zilla Server, най-вероятно е в софтуерния пакет на XAMPP или нещо подобно. Както ти казва колегата не е нужно да го правиш през FTP, стига темата да не е разархивирана или в rar формат. И в двата случая можеш да си направиш нов zip архив и да си я качиш през панела на wordpress.
Ако искаш да я качиш директно с FTP трябва да е в /wp-content/themes.

Това е. Няма нищо сложно.
Успех !
 
От: Търся човек да инсталира Wordpress с качване и настройване на безплатна тема!

инсталвам безплтно word
 
От: Търся човек да инсталира Wordpress с качване и настройване на безплатна тема!

инсталвам безплтно word

набих ти червено, щото ми писна от хора които вдигат стари теми и не казват нещо смислено ... Пичове има си офф топик
 
От: Търся човек да инсталира Wordpress с качване и настройване на безплатна тема!

набих ти червено, щото ми писна от хора които вдигат стари теми и не казват нещо смислено ... Пичове има си офф топик

ko reche siaaaaaaaa
 

Горе