Търся човек да публикува 1040 обяви/продукта в OLX.bg

chaikata19

Member
Рейтинг - 100%
4   0   0
Търся човек да публикува 1040 обяви/продукта в OLX.bg
Най-добрата оферта печели ! Моля само на ЛС
 
От: Търся човек да публикува 1040 обяви/продукта в OLX.bg

Обявите в каква категория ще са?! Мода, имоти, авто.....?!
 
Търся човек да публикува 1040 обяви/продукта в OLX.bg
Най-добрата оферта печели ! Моля само на ЛС

Там не можеше ли до 100 обяви на фирмен акаунт? Или са го променили?
От къде ще се взимат снимки, описание, цени и тн?
 
От: Търся човек да публикува 1040 обяви/продукта в OLX.bg

Здравейте, пиша Ви във връзка с обявата за публикуване на обяви в OLX.bg.
Интересувам се от работата, но не мога да пиша на ЛС, защото съм нов потребител. Имам опит, запозната съм добре с естеството на работата.
 
Последно редактирано:
От: Re: Търся човек да публикува 1040 обяви/продукта в OLX.bg

Здравейте, пиша Ви във връзка с обявата за публикуване на обяви в OLX.bg.
 
От: Търся човек да публикува 1040 обяви/продукта в OLX.bg

Предлагам ти цена 70 лв. Ако си заинтересован, пиши ми ЛС със скайп за връзка, понеже аз не мога да пращам.
 
От: Търся човек да публикува 1040 обяви/продукта в OLX.bg

Предлагам ти цена 70 лв. Ако си заинтересован, пиши ми ЛС със скайп за връзка, понеже аз не мога да пращам.

Със софтуер/бот ли ги добавяш или ръчно? Понеже цената ти е доста ниска ме заинтересова и мен.
 
От: Търся човек да публикува 1040 обяви/продукта в OLX.bg

Добавям ги ръчно, но това при положение, че аз трябва само да ги вкарам, без аз самия да измислям описаие или да търся снимки.
 
От: Търся човек да публикува 1040 обяви/продукта в OLX.bg

Добавям ги ръчно, но това при положение, че аз трябва само да ги вкарам, без аз самия да измислям описаие или да търся снимки.

Нямам никакъв интерес към обявата, но не се сдържах. Човече, ти изобщо не си цениш времето и труда!
 
От: Търся човек да публикува 1040 обяви/продукта в OLX.bg

Нямам никакъв интерес към обявата, но не се сдържах. Човече, ти изобщо не си цениш времето и труда!

Така е! Моята оферта беше 400лв. Но какво да ти кажа, в днешно време всеки гледа да хване нещо, дори да е за много малко пари, само и само да ги вземе. Което не е хубаво, понеже така се подбива пазара на всички. След това всеки почва да търси толкова евтино и повечето хора остават без работа или трябва да се примирят да работят за почти без пари, както трябват някои хора.
 
От: Търся човек да публикува 1040 обяви/продукта в OLX.bg

Тъй като аз съм търсил подобна услуга и съм поръчвал, ще ви кажа как ще протече работата. Избира се този с най-ниската цена. Той започва да качва, но в един момент решава, че изкарва твърде малко и започва да претупва работата. След това възложителя ще го накара да си коригира некоректно пуснатите обяви. Работата става двойна, пича се отегчава и започва да качва по 5-10 обяви на ден, колкото да замаже положението. Казва на възложителя, че има и друга работа и не може по-бързо. След 5 дена усърдна работа и добавени 50-60 обяви, започва досаждане за изплащане на натрупаните до тук пари (защото няма пари за банички, трябват му да си купи домейн, много спешно трябват за лекарства и прочие. И съответно с обещания, че от утре се започва солидна добавяне. За 1-2 дена ще са готови всичките). И ако възложителя вземе да прати парите, работата спира нацяло. Възложителе не иска да чака и избира следващия по най-ниска оферта, а историята се повтаря. Накрая си ги качва сам ако бърза. В моя случай не бързах и все пак се възползвах от услугата, ОТ ЧАСТИ.
 
От: Търся човек да публикува 1040 обяви/продукта в OLX.bg

Имате ЛС от мен.
А за мнението на човека по-горе - смятам, че ако се работи от офис под погледа на поръчващия, и ако се изплаща на части според въвеждания обем (авансово или както се разберат), възможностите за шикалкавене и от двете страни намаляват.
Въвеждала съм обяви на кампаниен принцип и знам за какво става въпрос, знам и колко грамотно се въвеждат в наше време.
 
От: Търся човек да публикува 1040 обяви/продукта в OLX.bg

Добавям ги ръчно, но това при положение, че аз трябва само да ги вкарам, без аз самия да измислям описаие или да търся снимки.

Пробвал ли си да добавиш толкова обяви.
 
От: Търся човек да публикува 1040 обяви/продукта в OLX.bg

Пробвал ли си да добавиш толкова обяви.

Не е важно дали е пробвал, важното е, че е навит за задачата :)
 
От: Търся човек да публикува 1040 обяви/продукта в OLX.bg

Аз бих свършил работата за 200 лева при някои условия и те са:

Трябва да ми бъдат осигурени следните неща:

- х на брой проскита за акаунтите, нужни за този брой обяви
- снимки
- описания
- категории за продуктите
- акаунти
- цени
- допълнителната информация - поемане на разходи за чия сметка, контакти и т.н.

Може да стане за 1-2 дена. Ще се използва скрипт за целта.
 
От: Търся човек да публикува 1040 обяви/продукта в OLX.bg

По-интересното е кой ще ги обслужва тези обяви после. Като завалят личните съобщения от типа: "navid li si za barter 4ift 4orapi i izgorql 4u6kupeg"
 
От: Търся човек да публикува 1040 обяви/продукта в OLX.bg

Давай ги при мен тези обяви, няма ограничение за броя обяви на профил. Всеки колега от форума получава 20 кредита за промо опции, а колегата с най-много обяви за месеца получава банер в началната страница .
 
От: Търся човек да публикува 1040 обяви/продукта в OLX.bg

По-интересното е кой ще ги обслужва тези обяви после. Като завалят личните съобщения от типа: "navid li si za barter 4ift 4orapi i izgorql 4u6kupeg"

А това ще стане със сигурност! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
От: Търся човек да публикува 1040 обяви/продукта в OLX.bg

Ако ме питате, вече си е взел някой за 50лв, който се е обадил на ЛС :D
 

Горе