Търся човек за бавно и фино SEO

stefancho

Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
Става дума за стари сайтове на по 4-5 г., на който никога не е правено нищо сериозно. Търся SEO, което да не е претовари Г. Става дума за бавно изграждане на качествени линкове, нещо по социалките и пр. Не ме интересува бласт от 200 линка за 2 дена, а например 10 за един месец. Сайтовете не са в силно конкурентна ниша.

Моля, ако някой има интерес да пише на ЛС.
- Интересуваме опит преди всичко
- След това какво предлагате
 
От: Търся човек за бавно и фино SEO

Днес ми се е паднало да чета и да пиша :)
Но имам мнение а форума е за това - да споделяме.
1-во - за клиент ли е или за теб? И в двата случая можеш и сам да се справиш. От опит знам, че клиента независимо от теб пак "натиска" за позиции и се получава голяма каша. Не всички го признават но...
2-ро - какъв сайт и по какви ключови думи искаш да се оптимизира? Връзки към ''нещо.com/?abc=2&xyx=2" биха могли да помогнат, но съдържанието и качеството на програмния код са ни непознати.
Ще прескоча целите ти, съветите и времето за това. Искаш опит и предлагане? ЗА ... ?
Провокирай ми интереса и ще ти дам оферта. Не бих работил заради спорта да се занимавам с нещо си.
 
От: Търся човек за бавно и фино SEO

Благодаря на отзовалите се, мисля че намерихме доста интресни предложения и скоро остава да си изберем.
 
От: Търся човек за бавно и фино SEO

Твоят човек е Poltargaista Аз работя с него от доста време. Дори не говорим за 1 месец работа а за постоянна. Работи по 2 мои сайта и се наблюдава точно такъв стабилен напредък какъвто търсиш.
 
От: Търся човек за бавно и фино SEO

Твоят човек е Poltargaista Аз работя с него от доста време. Дори не говорим за 1 месец работа а за постоянна. Работи по 2 мои сайта и се наблюдава точно такъв стабилен напредък какъвто търсиш.

Как ли пък не. Изгорях с ~ 1K при този "специалист".
 
От: Търся човек за бавно и фино SEO

Плавен и стабилен напредък без опасност от животни - така работя. Това, че linuxa не оценява добрата работа и ниските месечни цени е отделен въпрос.
stefancho, успех с развиването на проекта. Ако имаш нужда от съвети съм насреща.

EDIT:
Виждам, че linuxa си е редактирал мнението няколко пъти, като умело е изкарал 10 реда от кореспонденцията ни и ги е преплел в нещо изцяло извън контекста. Естествено не се споменава свършената работа по сайта и положителния резултат за въпросните 4 месеца, правят се и някакви опити за дразги с това, че не съм завършил висшето си техническо образование, и се предоставя някакъв микс от чатове, който е удачен за господина, за да ме очерни. [SUP]Казвам 'очерни', защото въпреки че не се имам за виновен за добре свършената си работа, ниските цени, подробните обяснения за всяко нещо и видимия резултат, въпреки че не съм и длъжен да го правя - все пак предложих някакъв вид компенсация, но човека просто е използвач и мрънкач.[/SUP]
EDIT 2: Да, забравих да спомена и неколкократните заплашвания със слънчевбрягски мутри.
 
Последно редактирано:
От: Търся човек за бавно и фино SEO

Ако под изгорял имаш предвид, че толкова си му заплатил за услугите аз съм "изгорял" с много повече :) Но съм доволен защото ръста в приходите и печалбите ми е доста повече от "изгорялото" :)

Ако познаваш бизнеса си и мястото си в бранша работата с Порязов е гаранция за успех :)
 
От: Търся човек за бавно и фино SEO

Ако под изгорял имаш предвид, че толкова си му заплатил за услугите аз съм "изгорял" с много повече :) Но съм доволен защото ръста в приходите и печалбите ми е доста повече от "изгорялото" :)

Ако познаваш бизнеса си и мястото си в бранша работата с Порязов е гаранция за успех :)

Дали? :) Тук друго пише, но щом казваш - няма да споря.

Гореспоменатия "СЕО специалист" ми загуби 5 месеца.
[4:50:58 PM] bonbon_ev: и какво става с загубеното ми време
[4:51:01 PM] bonbon_ev: нерви
[4:51:05 PM] bonbon_ev: и пари?
[4:51:49 PM] Poltargaista: Едва ли адвокат или лекар ще зададе подобен въпрос, но все пак - как мога да те компенсирам?


[10:10:32 PM] bonbon_ev: Човек, дал съм то ~1000лв за нещо и сега ми казваш че не си сметнал както трябва,
[10:11:58 PM] bonbon_ev: Нали ти е ясно че в нормална среда би било НОРМАЛНО не само да ми върнеш парите, но и да ми платиш за загубено време и пропуснати ползи,
[10:12:18 PM] bonbon_ev: АЗ НЯМАМ ВИНА ЧЕ ТИ НЕ СИ СМЕТНАЛ ПРАВИЛНО
[10:12:31 PM] bonbon_ev: ВИНАТА Е ИЗЦЯЛО ТВОЯ ЗА ТОВА
[10:12:54 PM] bonbon_ev: защо се мъчиш да изкривиш фактите
[10:13:12 PM] bonbon_ev: Сбъкал си- ок, няма лошо
[10:13:24 PM] bonbon_ev: Но поне ми върни парите
[10:14:40 PM] Poltargaista: Обяснявах и за общото м/у лекарите и адвокатите. Предложих и вариант за компенсация.
Това е, което мога да направя.


[9:55:26 PM] Poltargaista: Ох, оХ... Трябва да почна и аз като колегите явно. Никакво обяснение. Даваш пари, правя к'вото си знам, ако си доволен - доволен, ако не - здраве да е. еЙ така процедират 99% от хората в бранша, ама не... аз да съм добрия, да обяснявам, да се мъча и т.н.

Наистина ли "99% от хората в бранша" така процедират?? - Съмнявам се. Ако имаш впредвид "99% от хората като мен" - мога и да се съглася.

Аз като погледна тук, не виждам никаква прилика с адвокат или лекар. :) /Адвокатите, лекарите, програмистите и т.н. са хора, учили поне 5 години висше образование/


Ще добавя само един коментар от Геннадий Воробьов
[5:13:01 PM] Gennadiy Vorobyov: за 3 месеца не са пипнати и h1 тагове и title на категориите в сайта, което е диагноза
[5:16:24 PM] Gennadiy Vorobyov: title, h1 тагове трябва да бъдат пипнати сериозно

Мисля че е излишно да коментирам.
 
Последно редактирано:
От: От: Търся човек за бавно и фино SEO

Дали? :) Тук друго пише, но щом казваш - няма да споря.

Гореспоменатия "СЕО специалист" ми загуби 5 месеца.


Наистина ли "99% от хората в бранша" така процедират?? - Съмнявам се. Ако имаш впредвид "99% от хората като мен" - мога и да се съглася.

Аз като погледна тук, не виждам никаква прилика с адвокат или лекар. :) /Адвокатите, лекарите, програмистите и т.н. са хора, учили поне 5 години висше образование/


Ще добавя само един коментар от Геннадий Воробьов


Мисля че е излишно да коментирам.
Отвратително:). Оптимизатор да си на днешно време, да ти правят сметка какво кафе си пил сутринта...:). Ако се набиеш на клиент с ограничен бюджет - бог да ти е на помощ:)
 
От: От: Търся човек за бавно и фино SEO

Плавен и стабилен напредък без опасност от животни - така работя. Това, че linuxa не оценява добрата работа и ниските месечни цени е отделен въпрос.
stefancho, успех с развиването на проекта. Ако имаш нужда от съвети съм насреща.

EDIT:
Виждам, че linuxa си е редактирал мнението няколко пъти, като умело е изкарал 10 реда от кореспонденцията ни и ги е преплел в нещо изцяло извън контекста. Естествено не се споменава свършената работа по сайта и положителния резултат за въпросните 4 месеца, правят се и някакви опити за дразги с това, че не съм завършил висшето си техническо образование, и се предоставя някакъв микс от чатове, който е удачен за господина, за да ме очерни. [SUP]Казвам 'очерни', защото въпреки че не се имам за виновен за добре свършената си работа, ниските цени, подробните обяснения за всяко нещо и видимия резултат, въпреки че не съм и длъжен да го правя - все пак предложих някакъв вид компенсация, но човека просто е използвач и мрънкач.[/SUP]

Абе младеж, стига с глупостите ти. Не стига че не можеш, не знаеш, ами си и нагъл.

Я дай да видим по коя от думите по които си "работил" са класирани в top10 на SERP-a?
И за какво съм използвач?

Незнам колко хора като мен си измамил, но тярбва да ти е ясно че всяко нещо си има граници. Въпрос на малко време е да ти го докажа.
 
От: От: Търся човек за бавно и фино SEO

Нали се сещате, че колкото и голям професионалист да е клиентите като станат > свободното време и работата няма как се свърши?
Абе младеж, стига с глупостите ти. Не стига че не можеш, не знаеш, ами си и нагъл.

Я дай да видим по коя от думите по които си "работил" са класирани в top10 на SERP-a?
И за какво съм използвач?

Незнам колко хора като мен си измамил, но тярбва да ти е ясно че всяко нещо си има граници. Въпрос на малко време е да ти го докажа.
 
От: Търся човек за бавно и фино SEO

Днес ми се е паднало да чета и да пиша :)
Но имам мнение а форума е за това - да споделяме.
1-во - за клиент ли е или за теб? И в двата случая можеш и сам да се справиш. От опит знам, че клиента независимо от теб пак "натиска" за позиции и се получава голяма каша. Не всички го признават но...
This is NONE of your business
2-ро - какъв сайт и по какви ключови думи искаш да се оптимизира? Връзки към ''нещо.com/?abc=2&xyx=2" биха могли да помогнат, но съдържанието и качеството на програмния код са ни непознати.
This MIGHT become some of your business, if you get into the project :D
Ще прескоча целите ти, съветите и времето за това. Искаш опит и предлагане? ЗА ... ?
Провокирай ми интереса и ще ти дам оферта. Не бих работил заради спорта да се занимавам с нещо си.

Ето ти и десетте символа, мъшийно !
 
От: Търся човек за бавно и фино SEO

EDIT 2: Да, забравих да спомена и неколкократните заплашвания със слънчевбрягски мутри.

Гузен негонен бяга :)
 
От: Търся човек за бавно и фино SEO

Linux не мога да те разбера, какво искаш. За 1000 лева човека се е занимавал 4 месеца с теб. Не си изгубил нищо даже си спечелил много. Знаеш ли, че само SEO одита ти е от 800 до 1500, та дори и 2000 лева, чак след което вече се почва реалната работа за която се плаща допълнително?
 
От: Търся човек за бавно и фино SEO

Очаквам някой който ми поиска някаква сума за да класира сайта ми по определени думи, да го класира. Ако не го класира, да ми върне парите.
Парите които аз съм дал не съм ги намерил на улицата - нали?
Свършил съм някаква работа за тях и клиента ми е платил за това, че е доволен.
 
От: Търся човек за бавно и фино SEO

Очаквам някой който ми поиска някаква сума за да класира сайта ми по определени думи, да го класира. Ако не го класира, да ми върне парите.
Парите които аз съм дал не съм ги намерил на улицата - нали?
Свършил съм някаква работа за тях и клиента ми е платил за това, че е доволен.

зависи човек, примерно със сигурност част от парите, които си давал са отивали за работа - статии, линкове и т.н.
 
От: Търся човек за бавно и фино SEO

Аз не споря къде са отишли парите. Това не е мой проблем. От мене се иска да дам поисканата сума. Все ми е тая за какво ги е похарчил "специалиста".
Дал съм поисканата сума за да се класира сайта ми по определени думи. След като сайта ми не се е класирал за определеното време, да ми се върнат парите.
 

Горе