Търся човек за бавно и фино SEO

От: Търся човек за бавно и фино SEO

След като сайта ми не се е класирал за определеното време, да ми се върнат парите.

Такова нещо никъде ама никъде няма. Също така няма човек, който може да ти каже, че ето за толкова пари и ето за толкова време ще излезеш на първа страница. Ако аз ти предлагах подобна услуга бих ти казал още в самото начало за тези пари ще се направи това, това и това, но никога няма да ти гарантирам, че ще те изкарам на първа страница за еди си колко пари и еди си колко време. Прави се анализ на сайта (одит), вижда се в какво състояние се намира, с какво го превъзхожда конкуренцията и какво прави тя за да държи високи позиции. След това се прави "план за действие" с който да се победи конкуренцията и се започва работа. И въпреки всичко 100% гаранция няма! Най-добрият вариант е да се работи на абонамент. За дадена сума всеки месец да се върши определена работа по оптимизацията на сайта докато не започнат да се виждат резултати. След това процеса продължава. Не си мисли, че като дадеш едни пари и стигнеш желаната позиция, и край това е. Трябва да се работи постоянно, защото не само ти работиш по сайта си, конкуренцията също го прави.
 
От: От: Търся човек за бавно и фино SEO

Изобщо не си мисля подобно нещо. Знам много добре, че хубавите неща стават с пари и време.
Въпроса е ,че всеки който дава пари на някой друг, за определена стока/услуга, иска да получи това, за което е платил.

Според нашите закони мога да върна стока, ако не ми хареса, след като съм я закупил - нали?
Защо да не мога да си искам парите в случай, че не съм доволен от услугите на някой? :) Защото този някой е свършил някаква работа ли?
Всички знаем приказката за кучето на нивата...
 
От: Търся човек за бавно и фино SEO

Логично е ако някой не си свърши работата за парите, които е поискал, да върне тези пари.
 
От: От: Търся човек за бавно и фино SEO

Според нашите закони мога да върна стока, ако не ми хареса, след като съм я закупил - нали?

Също така не можеш да си искаш обратно парите от лекаря, след като не си оздравял и не можеш да си искаш парите обратно от адвоката, след като си изгубил делото нали така? :) Според мен не сте се разбрали правилно в началото. Не вярвам да е тръгнал да те мами. Виж му репутацията във форума, не го познавам лично, но от това което съм чел до сега не съм видял един лош коментар. Замисли се, не си струва за 1000 лева да си разрушиш репутацията градена с години.
 
От: Търся човек за бавно и фино SEO

Логично е, но в реалността не се случва. Има видове работа, за които не се връщат пари. Например, чувал ли си треньор да връща пари, след като не е изпълнил целите на ръководството? В най-добрия случай за клуба, ще уволнят треньора без да му плащат неустойки за това че са го уволнили.

Има и по-страшни неща- недай си Боже да попаднеш на лекар, който да ти сложи грешната диагноза, което въобще не е рядко срещано...

Иначе за конкретния случай- не сте разбрали в началото, за което сега сигурно и двамата съжалявате.
 
От: От: От: Търся човек за бавно и фино SEO

Също така не можеш да си искаш обратно парите от лекаря, след като не си оздравял и не можеш да си искаш парите обратно от адвоката, след като си изгубил делото нали така? :) Според мен не сте се разбрали правилно в началото. Не вярвам да е тръгнал да те мами. Виж му репутацията във форума, не го познавам лично, но от това което съм чел до сега не съм видял един лош коментар. Замисли се, не си струва за 1000 лева да си разрушиш репутацията градена с години.

Веднага ти давам да прочетеш http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=57044

Въпроса не е в това дали е искал да ме мами или не.
Много хора искат да свършат нещо, и нямат лоши намерения, но в един момент се оказва че не могат.
Няма нищо лошо в това някой /извинявам се за израза/ да се осере. Всеки един е изпадал в подобна ситуация.
Важното е да можеш сам да си избършиш задника и да продължиш напред.
Никой не е длъжен да плаща за грешките на някой друг (да му бърше насрания задник) нали?
 
От: Търся човек за бавно и фино SEO

Linuxa Виж какви хора ти пишат с какви репутации и с какъв опит. Надявам се да осъзнаеш, че грешката е в теб. Това не е кило чушки да го вземеш и да го платиш. С този подход трябва да ти кажа, че никога няма да намериш SEO за теб и online бизнеса ти ще пропадне... И ще кажеш то няма хляб в тая работа... тая тъпа държава тук нищо не става.

Ако случайно намериш някой който за 1000 лв. ще ми гарантира ТОП 3 на N брой думи които аз посоча /ще му дам не 4, а 6 месеца/, моля те прати ми контактите му и ще ти платя и на теб тези заветни 1000 лв.. Но не ги ли изкара ще ми върнеш 3000 заради загубата на време :) Защото моето време е наистина скъпо защото имам печеливш online бизнес благодарение на Ангел Порязов. И доста силен такъв offline без неговата намеса вече :)
 
От: Търся човек за бавно и фино SEO

Като видях заглавието, реших, че някой форумен некромансър е възкресил тема отпреди поне 4.5 години.
 
От: Търся човек за бавно и фино SEO

Никой СЕО експерт нема да ти гарантира класиране, просто защото тези които са наистина добри и го могат не се занимават с чужди проекти. Каква е логиката да работиш за другите ако си кадърен? Да си губиш времето, да излагаш на показ уменията и методите си, вместо да се концентрираш върху нещо наистина печелившо и да се възползваш сам от него.
 
От: Търся човек за бавно и фино SEO

Linuxa Виж какви хора ти пишат с какви репутации и с какъв опит. Надявам се да осъзнаеш, че грешката е в теб. Това не е кило чушки да го вземеш и да го платиш. С този подход трябва да ти кажа, че никога няма да намериш SEO за теб и online бизнеса ти ще пропадне... И ще кажеш то няма хляб в тая работа... тая тъпа държава тук нищо не става.

Ако случайно намериш някой който за 1000 лв. ще ми гарантира ТОП 3 на N брой думи които аз посоча /ще му дам не 4, а 6 месеца/, моля те прати ми контактите му и ще ти платя и на теб тези заветни 1000 лв.. Но не ги ли изкара ще ми върнеш 3000 заради загубата на време :) Защото моето време е наистина скъпо защото имам печеливш online бизнес благодарение на Ангел Порязов. И доста силен такъв offline без неговата намеса вече :)

Наистина грешката е в мен, че се доверих за пореден път човек, просто на една дума.
Уговорката беше за 5месеца x 440лв на месец, като останалите пари + 10% трябваше да ги дам след като "специалиста" си свърши работата.
Незнам колко си "доволен" от услугите на псевдо специалиста, но когато човек говори нещо - трябва да е конкретен - за толкова пари, този СЕО експерт, класира този сайт, по тези думи, за толкова време и толкова пари.
Иначе до безкрайност някой може да ме убеждава в какво ли не.

М/у другото - незнам кой друг такъв специалист се е занимавал със моливко, но да отговаря web-сървъра след 2.47сек си е направо подигравка.
Но ти явно си доволен :) Нищо лично.
 
От: Търся човек за бавно и фино SEO

Да се довериш на SEO експерт е все едно да се довериш на Гадател с кристална топка.
 
От: Търся човек за бавно и фино SEO

Никой СЕО експерт нема да ти гарантира класиране, просто защото тези които са наистина добри и го могат не се занимават с чужди проекти. Каква е логиката да работиш за другите ако си кадърен? Да си губиш времето, да излагаш на показ уменията и методите си, вместо да се концентрираш върху нещо наистина печелившо и да се възползваш сам от него.

Да разбираме че всички които предлагат СЕО услуги са измамници - така ли :)
 
От: Търся човек за бавно и фино SEO

Тая подигравка като ти гледам коментарите продава явно доста повече от твоят проект. За тези 2 секунди си има причини, които са много далеч от твоите мащаби :) Предвид инвестиция/продажби, функционалност и автоматизация... да доста съм доволен.
 
От: Търся човек за бавно и фино SEO

Моля, МОДЕРАТОР да изтрие цялата тема.
Благодаря!
 
От: Търся човек за бавно и фино SEO

Да се довериш на SEO експерт е все едно да се довериш на Гадател с кристална топка.

Ами тогава не се доверявайте :)
Нека другите сайтове да на 1,2,3 място, а вашите да са на 2,3 страница в най-добрия случай...

При условие, че СЕО услугата се предлага, а и се ползва. Освен това дава и резултати (първите 5-6 позиции в конкурентна ниша не са постигнати, еи така)
 
От: Търся човек за бавно и фино SEO

Ами тогава не се доверявайте :)
Нека другите сайтове да на 1,2,3 място, а вашите да са на 2,3 страница в най-добрия случай...

При условие, че СЕО услугата се предлага, а и се ползва. Освен това дава и резултати (първите 5-6 позиции в конкурентна ниша не са постигнати, еи така)

Сигурно човекът е инвестирал дузини пъти в "експерти" с по 2-3-4-5 левов бюджет, и всеки път се е оказвал наебан като за световното, и оттам - или от подобни "професионални" и "от класа" взаимоотношения - си е изградил въпросното мнениyeah, но това е само сугестивно предположениyeah, ya know.

Ако вие не си вдигате летвата на качеството ( и бюджетното количество ! ) сами, летвата ще ви изплесква зловещо и вероломно, пък после може да си говорите каквито си искате BS глупости колкото ви е приятно на душиците !
 
От: Търся човек за бавно и фино SEO

Защо да инвестирам в хора, които просто предполагат кое е вярно и кое грешно?
Пък и не ми е нужно, не се занимавам с такива работи че да ми трябва гадател :).

Ако ще и човек за 10000лв. да наемете на месец той пак няма да знае какво точно правят Google, че да ви каже: Да точно това е правилното. Всичко е предположения както при гадателите с кристална топка.
 
От: От: Търся човек за бавно и фино SEO

Защо да инвестирам в хора, които просто предполагат кое е вярно и кое грешно?
Пък и не ми е нужно, не се занимавам с такива работи че да ми трябва гадател :).

Ако ще и човек за 10000лв. да наемете на месец той пак няма да знае какво точно правят Google, че да ви каже: Да точно това е правилното. Всичко е предположения както при гадателите с кристална топка.
Добре има ли страници в топ5 на гугъл?. Има ли такива които на по няколко месеца и на в top 5 и то в конкурентна ниша? Ако отговора е че има, въпроса ми е как става?
 

Горе