Търся: Търся човек за изграждане на wp платформа

platf

New Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
Здравейте, търся колега за изграждането на wp страница за следното.
Имаме продукти които се продават от търговски представители и ми се иска да направя нещо като един основен екран с различните категории продукти като квадрати , да се цъка на квадрата и да отваря всички продукти. После служителя избира конкретния продукт от 1 или повече категории и го пуска към нас по имейл.
Моля за оферти на лично.
 
Колкото и банално да звучи с такава несериозна тема само несериозни хора ще ти пишат.
Опитай по-добре да опишеш всичко.
 
@Станимир И Направо вземай всички проекти и давай да свърша работата. После лесно ще се разберем. Аз спирам да пускам оферти че ми писна да се пазаря.

ПП: Повече никой да не ме контактва преди да е минал през Станимир и да е взел касова разписка от него.
 
@Станимир И Направо вземай всички проекти и давай да свърша работата. После лесно ще се разберем. Аз спирам да пускам оферти че ми писна да се пазаря.

ПП: Повече никой да не ме контактва преди да е минал през Станимир и да е взел касова разписка от него.

Привет, той хубаво @John Galt ги праща хората, ама от 20 човека нито един не иска, просто им казвам че под 1500 лв - 5500 лв няма как да се направи сайт, масово искат за 300 лв, аз честно казано се чудя, как има хора да правят магазини и сайтове за 500 лв, явно блъскат nulled модули здраво, това нещо при мен няма как да стане, само модулите винаги стъпват на 700 лв за базов сайт без темата, хостинг и домейн. За жалост в България се наблюдава тенденция че, да правиш сайтове е доста лесно и бързо, за това целият Български интернет имат толкова криви изделия.

Ето няколко коментара от масата:
- Може ли безплатна оптимизация, но да зарежда под 1 секунда, без да увеличавам хостинга от 5$ на месец.
- Може ли да направите количка като на ozone bg + интеграциите за Speedy и econt за 200 лв
- Тук едни ми искаха за интеграция на Prim 4000 лв, аз знам че, това е много лесно и става за седмица, вие за 400 лв ще го направите ли? Не ми се дават повече просто.
- Трябва ни кампания за утре + лендинг страница и тесктове ама колко ще стурва че, повече от 100 лв нямам, ако може лендинг страницата да е като на eMag за blackfriday и да има табово зареждане.

Мога да пиша със цели страници, всякакви хора звънят, до някъде ги разбирам от друга страна не, защото знам че, пари се правят само със пари и много труд, масово искат някой да им свърши работата без да влагат нищо, дават някакви 100 лв за тях са много, реално бюджета е за семки.

Поздрваи,
Станимир И
 
Привет...
За българския пазар най-удачния подход е да доставиш исканата визия и функционалност като им инсталираш темичка от Темефорест + 40 плъгина за 300 лв върху хостинг за 10 лв/мес. Просто това са очакванията тук.

После вече доставяш съпортващи услуги като ъпдейтване, опимизации, чистене на малуеър и т.н., до които неминуемо ще опре клиент с горната нагласа.

Изморил съм се да обяснявам негативите и напоследък основната ми дейност е да оправям вече омазаното от някой "професионален инсталатор".
 
За българския пазар най-удачния подход е да доставиш исканата визия и функционалност като им инсталираш темичка от Темефорест + 40 плъгина за 300 лв върху хостинг за 10 лв/мес. Просто това са очакванията тук.

После вече доставяш съпортващи услуги като ъпдейтване, опимизации, чистене на малуеър и т.н., до които неминуемо ще опре клиент с горната нагласа.

Изморил съм се да обяснявам негативите и напоследък основната ми дейност е да оправям вече омазаното от някой "професионален инсталатор".
Да, точно бях тръгнал да пиша подобно мнение. В България всеки си мисли, че е направил далавера, ако са му направили сайта/магазина/платформата евтино. Затова после идват и си блъскат главите и викат помагай давай тука ще платя колкото трябва. Лошото е, че за обикновеният клиент, който много не разбира остава едно гадно чувствто на измама и трудно се доверява после и на следващият дори той да бъде професионалист в работата си.
 
- Трябва ни кампания за утре + лендинг страница и тесктове ама колко ще стурва че, повече от 100 лв нямам, ако може лендинг страницата да е като на eMag за blackfriday и да има табово зареждане.
това да не е тоя дето търси програмист на лендинг страници :D
 
За българския пазар най-удачния подход е да доставиш исканата визия и функционалност като им инсталираш темичка от Темефорест + 40 плъгина за 300 лв върху хостинг за 10 лв/мес. Просто това са очакванията тук.

После вече доставяш съпортващи услуги като ъпдейтване, опимизации, чистене на малуеър и т.н., до които неминуемо ще опре клиент с горната нагласа.

Изморил съм се да обяснявам негативите и напоследък основната ми дейност е да оправям вече омазаното от някой "професионален инсталатор".
Твоя пример няма нищо общо с изброените - там не става дума за сайт с 3-4 страници а съвсем друго.
 

Горе