Търся човек за изработване на малък сайт

Статус
Not open for further replies.

tsair

New Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
Здравейте! Необходим ми е малък сайт на английски език. В него освен текст и снимки трябва да има препратка към фейсбук страница + плащане чрез пейпал. Вашите предложения очаквам на ЛС или на e-mail: [email protected]
 
От: Търся човек за изработване на малък сайт

Изпратили сме Ви E-mail. Ще очакваме отговор.
 
От: Търся човек за изработване на малък сайт

Здравейте! Необходимо ми е мнение как е изработен този сайт: helpnik.com/control - това е контролния панел с име и парола admin/admin . Някои виждал ли е контролен панел без име и парола, тъй като беше направен без тази екстра и имахме спорове с разработчика , както и за това, че неможеше да се трият или редактират табове. Според мен това са неща, без които сайта не може да функционира. Искам да разбера аз ли съм прекалено взискателна или работата не е свършена както трябва.
 
От: Търся човек за изработване на малък сайт

Пич, я си намери нов разработчик.
Щом ти спори и прави проблеми... не мислч, че това е професионално!

Ти си плащаш -> ти си шефа! Той само изпълнява!

И все пак да не пропусна възможността да си предложа услугите. Ако имате въпроси пишете ми на лично! :)
 
От: Търся човек за изработване на малък сайт

Уговорката беше предварително да му заплатя. Вече се мина повече от месец, а трябваше да е готов до 5 дни. Според него всичко работи както трябва. Предположих, че проблема е от моя компютър.
 
От: Търся човек за изработване на малък сайт

Ако потребителя е от форума, покажи го така да не се излъжат и други.
И силно ти препоръчвам нов разработчик. Поздрави!
 
От: Търся човек за изработване на малък сайт

Пич, я си намери нов разработчик.
Щом ти спори и прави проблеми... не мислч, че това е професионално!

Ти си плащаш -> ти си шефа! Той само изпълнява!

И все пак да не пропусна възможността да си предложа услугите. Ако имате въпроси пишете ми на лично! :)
Тъпото изказване си е тъпо.
Ако е професионалист, естествено че ще си наложи мнението по ключови моменти. За кво иначе му плащат.

Към автора: изпълнението изглежда трагикокомично. Вместо да търсиш разни уебтуристчета да преоткриват топлата вода, потърси някого да ти инсталира един Уордпрес и да ти обясни как се пълни с контент. Или сам седни и прочети. 'Специалист' ще се наложи евентуално само за Пейпал плащането.
 
От: Търся човек за изработване на малък сайт

Нямам понятие от изработване на сайт и по тази причина се обърнах с молба във форума. А пък съм убедена, че тук има много съвестни и отговорни разработчици. Просто явно не съм попаднала на такъв. Лошото е, че вече съм си дала парите за неработещ сайт и думите на разработчика са цитирам "Относно парите, не мога да върна пари за проект, който вече имаш." Твърде нагло според мен.
 
Какво всъщност трябва да представлява този сайт?
Началната страница няма съдържание, контролния панел на всяка стъпка иска отново и отново въвеждане на име и парола. И не съм сигурен за какво изобщо служи този контролен панел.
Целият сайт изглежда нелепо.
Потърси нов разработчик!
 
От: Търся човек за изработване на малък сайт

Здравей,
Каквото и да направиш щом нямаш договор парите не може да си ги върнеш. Другото важно е пари се дават за свършена работа! Но това което виждам е под сякаква критика това и първокласник би го направил по добре.
 
От: Търся човек за изработване на малък сайт

Относно парите, не мога да върна пари за проект, който вече имаш.

Това проект ли е? :)
Леле какви хора има, а после ми се чудите що търся под вола теле винаги. Как може за тая шитня и пари да вземе? Баси наглеца.
 
От: Търся човек за изработване на малък сайт

Това не е сайт, а...дори не мога да го определя какво е. Поръчителката явно ще трябва да е пие една студена вода и друг път да избира по-внимателно и задължително да не се хвърля на оферти със съмнително ниска цена!!!
 
От: Търся човек за изработване на малък сайт

Има тема за черен списък на потребителите:
predpriemach.com/showthread.php?t=10638&page=31
(съжалявам за липсата на hyperlink,но..10 поста :( )

И споделям мнението, че за по-опростени сайтове Wordpress и подобни са най-удобни..най-малкото не ти искат 100-200 лв за админ панел

А и моят съвет е - винаги договор по задание, така хем разработчика не може да прави каквото му скимне, хем и отношенията са по-коректни...Лично мнение.
 
Последно редактирано:
От: Търся човек за изработване на малък сайт

Абе какви договори, намираш някой, който знае как се инсталва WP, показва ти за 2 часа, избирате си тема, обеснява ти някои неща, инсталира ти 3-4 плъгина - за човек, който знае нещата, това са 3-4 часа работа най-много, ако не пипа много по темплейта, което е около 50-60 лева, представям си какви оферти е получила от тоя форум, щото за това, което казах горе, някои гейчета искат по 400-500 лева, че и повече , а пък тоя кретен който е правил тоя сайт, директно доживотен бан по ип.
 
От: От: Търся човек за изработване на малък сайт

Абе какви договори, намираш някой, който знае как се инсталва WP, показва ти за 2 часа, избирате си тема, обеснява ти някои неща, инсталира ти 3-4 плъгина - за човек, който знае нещата, това са 3-4 часа работа най-много, ако не пипа много по темплейта, което е около 50-60 лева, представям си какви оферти е получила от тоя форум, щото за това, което казах горе, някои гейчета искат по 400-500 лева, че и повече , а пък тоя кретен който е правил тоя сайт, директно доживотен бан по ип.

Бан по IP не е доживотен за жалост... Бан по главата с права лопата може да се каже, че е доживотен...:D
 
Статус
Not open for further replies.

Горе