Търся човек за качване на филми

petrov321

Well-Known Member
Рейтинг - 99.3%
141   1   0
здравейте,
върша работа на един човек, трябва ми някой който да качва филми защото а зне мога (скоростта на ъплоуда ми е много малка)

работата е следната:
- теглите някой филм от торента
за предпочитане е филма да е с бг аудио
- ако е с бг аудио с програма слагате един текст в началото на филма (отваряте филма чрез програмата дслагате текста и готово, не изисква много време 1-2 мин)
- конвертиране в .mp4 (ако не е)
- пускате да се качва филма

ТОВА Е!



Моля изпращайте оферти на лично колко искате за 100 филма!
 
Последно редактирано:
От: Търся човек за качване на филми

защото се конверира до като си вършите друга работа, това имах в предвид!

но щом компютъра ти е слаб... моя е силен но нета е лош...
 
От: Търся човек за качване на филми

ако ще и 4ри ядрен да е..пак ще отнеме поне 20 мин..ако ест става дума за 700 мб филм.но според зависи ест..кб/сек//кодек и т.н. така че не виждам как ще стане за 5 мин..То хубаво че е на заден план.другите неща са лесни ама нали все пак конвертването е едно от нещата така че все пак според мен важно. а и cpu ще е на 80-100%.
значи ти си конвертвал филм 700 мб-->mp4 и при тебе става за 5 мин ?
къде трябва да се ъплоудват филмите?в кой саит?
 
От: Търся човек за качване на филми

при тебе става за 5 мин ?

имах в предвид, че за толкова време имате работа, а колко време ще се конвертира е отделен въпрос
например моя комп е 1 гб рам и не е с 4 ядрен процесор, като пусна програмата за конвертиране не я усещам.

добре, премахвам това за времето в първия пост, нека всеки си решава колко време ще му отнеме!
 
От: Търся човек за качване на филми

Дай поща или Скайп да говорим, защото тук не мога да пращам ЛС
 
От: Търся човек за качване на филми

аз мога да качвам филми пиши ми на скайп chorbara43 да ми обясниш по подробно PCто ми е бързо , интернета също
 
От: Търся човек за качване на филми

Аз също съм заинтересован , ако търсиш още хора . Skype svetoslav1987
 

Горе