Търся човек за малка оптимизация

hking

Member
Рейтинг - 100%
10   0   0
Притежавам домейнa tregles.com Ще кача wordpress и ще се качват готварски рецепти. Искам при изписването на tregles в google да изляза на първа страница.

Очаквам вашите предложения за цена за оптимизацията на лично! (Възможност за дългосрочно сътрудничество по проекти за оптимизация при добро представяне с тази задача)

Успех!
 
Последно редактирано:
От: Търся човек за малка оптимизация

Задача:

Търся човек за малка оптимизация

Цел:

Притежавам домейнa tregles.com Ще кача wordpress и ще се качват готварски рецепти. Искам при изписването на tregles в google да изляза на първа страница.

Очаквам вашите предложения за цена за оптимизацията на лично! (Възможност за дългосрочно сътрудничество по проекти за оптимизация при добро представяне с тази задача)

Успех!

Това хич не е "малка оптимизация". Приготви си сериозна сума. Бих се изненадал, ако сериозен човек, който си разбира от работата ти вземе малка сума. Ако аз ти поема задачата, ще ти искам 200-300 лв. месечно, може и повече, цената зависи от подробностите за които се разберем.
 
Здравей, само това ли искаш като ефект. Сигурно и сайт линкс? Може ли лично да видя с какво мога да хелпна. Иначе не е малка оптимизация. Тук се бориш Google да те намира като бранд - ако искаш освен за името си да излизаш и като такъв да те разпознава като такъв. :)
 
От: Re: Търся човек за малка оптимизация

Иначе не е малка оптимизация. Тук се бориш Google да те намира като бранд - ако искаш освен за името си да излизаш и като такъв да те разпознава като такъв. :)

Прав си, въобще не е "малка оптимизация" това, но явно автора на темата не разбира колко е сложно и ще се изненада от предложенията които ще получи.
 
От: Търся човек за малка оптимизация

Наистина не разбирам от това.Нарекох я малка не за да умаловажа труда на оптимизаторите а защото не искам нищо друго освен при написване на думата tregles да излизам аз. Такава дума не съществува и конкуренциятя е малка. Благодаря за мненията ви и очаквам предложения на лични!
 
От: Търся човек за малка оптимизация

Здравейте,
притежавам сайт travelagi.com и имам нужда от дългосрочна оптимизация, когато стартирах сайта той се индексира доста добре още от самото начало и имах прилични посещения, но в последно време или по-конкретно от 3/4 месеца органичния трафик ми спадна до минимум. Имам нужда от сериозен сео оптимизатор, който да върне позициите на сайта и да ги задържи разбира се. Имам още един сайт, който е помощен той е на wp платформа и с ключовите думи, които ми трябва винаги е на 1 страница и се индексира доста добре. Въпроса ми е, ако мигрирам travelagi.com на wp платформа това ще даде ли по-добри резултати от колкото да го оставя така и да влагам хиляди в сео.
Благодаря предварително на всички, които ще се отзоват и ще предложат помощ!
 
От: Търся човек за малка оптимизация

Здравейте,
притежавам сайт travelagi.com и имам нужда от дългосрочна оптимизация, когато стартирах сайта той се индексира доста добре още от самото начало и имах прилични посещения, но в последно време или по-конкретно от 3/4 месеца органичния трафик ми спадна до минимум. Имам нужда от сериозен сео оптимизатор, който да върне позициите на сайта и да ги задържи разбира се. Имам още един сайт, който е помощен той е на wp платформа и с ключовите думи, които ми трябва винаги е на 1 страница и се индексира доста добре. Въпроса ми е, ако мигрирам travelagi.com на wp платформа това ще даде ли по-добри резултати от колкото да го оставя така и да влагам хиляди в сео.
Благодаря предварително на всички, които ще се отзоват и ще предложат помощ!

Не съм гледала подробно сайта ти, обаче виждам... оферти. За мен оферти=филтри=дублирано съдържание=некласиране в google.

Тъй де, само изразявам предположение, че е възможно това да е причината или една от причините за недоброто класиране. Освен това, ако съдържанието е копи-пейстнато, това е втора причина за наказание. :)
 
От: Търся човек за малка оптимизация

Притежавам домейнa tregles.com Ще кача wordpress и ще се качват готварски рецепти. Искам при изписването на tregles в google да изляза на първа страница.

Очаквам вашите предложения за цена за оптимизацията на лично! (Възможност за дългосрочно сътрудничество по проекти за оптимизация при добро представяне с тази задача)

Успех!

Не е като да е трудно. Просто се иска дългосрочна работа и работа по seo-то. Това изисква време, а времето е пари. Та оттам по пътя на логиката за изготвянето на офертата....

Обаче не си уточнил няколко неща, за да може да ти се направи адекватна оферта.

Примерно: сайта на бг или ен ще е?
В кой Google искаш да излиза думата на първо място? Google.bg? Google.com? Google.co.uk? Понеже понякога се получава леко разминаване, а пък и има значение от ресурса, който ще се използва примерно. Такива неща. :)
 
От: Търся човек за малка оптимизация

Вижте на домейна няма нищо, т.к в момента се правят шаблоните, лого, хедър, пишат се статиите за съдържанито на термина, публикуват се рецепти за тригълс в кулинарни саѝтове групи и т.н. Разбирам че на празен саѝт е рано да се правят тези оптимизации, просто от сега търся човек эа тях.
 
От: Търся човек за малка оптимизация

Моля господина с travelagi да изтрие мненията си или модераторите да го направят т.к става разминаване с мненията по моя въпрос. Нека спази правилата, както останалите го правим и да си пусне собствена тема!!!
 
От: Търся човек за малка оптимизация

tregles - защо си избрал точно това за готварски рецепти ?
Имай предвид че който ти предложи бързи резултати ще имаш после дълготрайни разочарования .
мога да ти го кача на първа страница, но след една, две години работа :)
 
От: Търся човек за малка оптимизация

tregles - защо си избрал точно това за готварски рецепти ?
Имай предвид че който ти предложи бързи резултати ще имаш после дълготрайни разочарования .
мога да ти го кача на първа страница, но след една, две години работа :)

Tregles са специфично ястие, (картофени рула) рецептите за които са мои. Предлагат се в ресторанти където съм работил в Англия и сега искам да си развия собствен сайт в който да качвам рецепти за рулата tregles. Историята защо са наречени така е дълга, но е факт, че са непознати на онлайн обществото и това искам да променя.

Поздрави!
 
От: Търся човек за малка оптимизация

Хах, не плашете човека. Тва tregles е дума без грам конкуренция. Само с Г+ профил и добра онсайт оптизиация ще е в топ 3 за месец максимум. (за Google.bg, до колкото разбрах е за бг сайта)

На Travelagi му хвирлих едно око, там нещата вече са доста по сериозни. Ако бях на теб, щях да наема копирайтър и да почна да пиша блог за тия оферти в сайта. Овен това на всички, дето са ти сложили sitewide линкове към сайта, да им кажеш да ги махнат. А ако ти го позволява бюджета си наеми СЕО специалист, защото ти трябва някой да ти казвя какво точно да пишеш в тия статии т.е да ти прави keyword research-a и да ти избира качествени линкове.
 
От: Търся човек за малка оптимизация

GeorgeG , и точно това му писах на лично преди малко :)
Беджев Стил (y)

Мда, друг е въпросът, че за tregles search volume-a клони към 0, така че колко ще ти е полезно да си в топ за тая дума, ти си знаеш :)
 
От: Търся човек за малка оптимизация

С двайсетина рецепти и си там, за момента не ти трябва никаква оптимизация. Мога да се хвана на бас, че до довечера или най-много до утре тукашната тема ще е на първо място. Думата е никаква, незнам само как ще го монетизираш това нещо.

Упс... ако ти си писал тези рецепти в бгмамата е много груба грешка.
 
Последно редактирано:
От: От: Търся човек за малка оптимизация

С двайсетина рецепти и си там, за момента не ти трябва никаква оптимизация. Мога да се хвана на бас, че до довечера или най-много до утре тукашната тема ще е на първо място. Думата е никаква, незнам само как ще го монетизираш това нещо.

Упс... ако ти си писал тези рецепти в бгмамата е много груба грешка.

Вече е на второ място темата. :)
 
От: Търся човек за малка оптимизация

Привет,
Занимавам се с оптимизация, но не мога да Ви изпратя лично съобщение, тъй като преди малко се регистрирах във форума и това е вторият ми пост. Ако е удобно, ще помоля да ми напишете имейл адреса си, за да продължим комуникацията там.
Благодаря за разбирането и спокойна вечер.
 
Re: От: Търся човек за малка оптимизация

Привет,
Занимавам се с оптимизация, но не мога да Ви изпратя лично съобщение, тъй като преди малко се регистрирах във форума и това е вторият ми пост. Ако е удобно, ще помоля да ми напишете имейл адреса си, за да продължим комуникацията там.
Благодаря за разбирането и спокойна вечер.
Здравей и добре дошъл при нас. Имаш още един пост, и ще можеш да пращаш съобщения. ;)

Приятен престой и се надявам да се задържиш при нас. Може да си пуснеш и оферта с предлаганите от теб услуги. ;) Успехи от теб.
 
От: Re: От: Търся човек за малка оптимизация

Здравей и добре дошъл при нас. Имаш още един пост, и ще можеш да пращаш съобщения. ;)

Приятен престой и се надявам да се задържиш при нас. Може да си пуснеш и оферта с предлаганите от теб услуги. ;) Успехи от теб.

Благодаря ви :)
Мерси и за предложението, скоро ще подготвя оферта.
Поздрави :)
 

Горе