Търся: Търся човек за написването на статии

ads

Member
Рейтинг - 80%
3   1   1
Здравейте, търся човек за написването на статии. Статиите ще се PR статии към бизнес и/ или човек.
Дължината е хубаво да е около 200- 300 сим.
Моля, който има интерес да ми пише на лично.
Моля, включете и оферта.
 
Здравейте, търся човек за написването на статии. Статиите ще се PR статии към бизнес и/ или човек.
Дължината е хубаво да е около 200- 300 сим.
Моля, който има интерес да ми пише на лично.
Моля, включете и оферта.
@Keiti е твоя човек ;)
 
Здравейте, видях, че отново си търсите човек за писане на статии. Все още съм на раположение, ако желаете. Поздрави!
 
Препоръчвам @beautyFear , може би най-добрият избор в този форум.
 
Препоръчвам @beautyFear , може би най-добрият избор в този форум.
@Spyrax Едно голямо благодаря за думите. Ето на това се казва "обратна връзка" от клиент.
 
Аз също съм на разположение!
Дай да видим някоя твоя статия, че ми писна да те обвиняват. Нека въпросът бъде приключен, поне временно. Аз ще кажа дали си добра, или не. Дали те обвиняват незаслужено или не.

Нивото ми е достатъчно високо за да мога да дам точна оценка. Нямате си представа какви нива съм стигал. И не искам и да имате. На който реша ще помогна. Както помогнах на @bentos
 
Вие двамата (дефа и Сашка) имате опция ЛС. По-уместно е, вместо да спамите темата на човека.

п.с. Стискам палци да ви се получат нещата. Родени сте един за друг. :)
 
Вие двамата (дефа и Сашка) имате опция ЛС. По-уместно е, вместо да спамите темата на човека.

п.с. Стискам палци да ви се получат нещата. Родени сте един за друг. :)
Ама на всички бе, не съм казал само на мен. А, ама май ти искаш да пращаш снимки?
 
Ама на всички бе, не съм казал само на мен. А, ама май ти искаш да пращаш снимки?
Пусни си твоя тема, в която да искаш снимки. Сега просто спамите темата на човека със Сашка. Аз спирам...
 
Пусни си твоя тема, в която да искаш снимки. Сега просто спамите темата на човека със Сашка. Аз спирам...
Точно пък ти ако ще даваш пример...
 

Горе