Търся човек за оптимизация и популяризиране на онлайн магазин.

genesis2202

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте. Търся човек, който знае как се оптимизира правилно и ефективно уеб сайт и се доверява в себе си. Става въпрос за оптимизация на онлайн магазин(линк на ЛС). Сайтът е оптимизиран частично в началото от мен, но е е направено всичко както трябва. Става въпрос за тотална оптимизация: добавяне в директории, подписи във форуми, блогове, сателитни сайтове, артикъл директории, социални мрежи и т.н. Готов съм да платя солидно за хубаво свършена работа.
Очаквам оферти на ЛС.
 
От: Търся човек за оптимизация и популяризиране на онлайн магазин.

Дженезис след последният ъпдейт на Г. така нареченият пингвин - бъди особено внимателен с количествата атрикли директории социалки подписи и тн. последните тестове показват че и с много малко количество може да удавиш сайт особено ако е нов.

Искай от оптимизатора точен разчет от какво колко ще сипва защото утре ще удави сайта и ще си бие камшика, а труда дето си хвърлил отива залудо и трябва да почваш от нулата с нов сайт
 
От: Търся човек за оптимизация и популяризиране на онлайн магазин.

Здравейте, за кой сайт ства въпрос? Л.с.
 
От: Търся човек за оптимизация и популяризиране на онлайн магазин.

Искам повече информация за какво става въпрос. Кой е сайта и т.н на Лично съобщение.
 
От: Търся човек за оптимизация и популяризиране на онлайн магазин.

Mantaman, можеш ли да се уточниш какво разбираш под малко количество? Аз съм направил около 200-300 беклинка към сайт на 2 месеца и май наистина съм попрекалил, защото резултатите в serp-a се влошиха. Не знам дали съм имал някакъв бонус първия месец, дали е заради AdWords кампанията, която според много мнения влошава нещата или именно заради беклинковете. Гледал съм все пак да са с различни anchor-и и към различни страници. Ще съм благодарен и на други ако дадат мнение. Сайтът е аутлета в подписа ми. Само да добавя че след резкия спад (дошъл в момента, в който спрях AdWords-а) сега има известно подобрение, но все още не мога да стигна позициите отпреди няколко седмици.
Genesis, извинявам се че ти пиша в темата, но мисля че нещата са свързани.
Дженезис след последният ъпдейт на Г. така нареченият пингвин - бъди особено внимателен с количествата атрикли директории социалки подписи и тн. последните тестове показват че и с много малко количество може да удавиш сайт особено ако е нов.

Искай от оптимизатора точен разчет от какво колко ще сипва защото утре ще удави сайта и ще си бие камшика, а труда дето си хвърлил отива залудо и трябва да почваш от нулата с нов сайт
 

Горе