Търся човек за оптимизация на търсачките!!!

Rossen Georgiev

New Member
Рейтинг - 0%
0   1   0
Здравейте, приятели, търся сериозен човек, който ежемесечно да работи по оптимизацията на няколко сайта.
Сайтовете са :
- за туризъм
- недвижими имоти
- консултантски услуги

Пишете на лично :)
 
От: Търся човек за оптимизация на търсачките!!!

Здравейте, тъй като съм нов и не съм запознат къде е необходимо да пусна тема, пиша с предварително извинение на колегата в темата му.
Имам фирма със строителна дейност и желая да й бъде направен интернет сайт който също да бъде оптимизиран за търсачки.
Ако сте работили с някои фирми за подобни услуги, моля препоръчайте с добри отзиви такава фирма.

Благодаря предварително.
 
Re: От: Търся човек за оптимизация на търсачките!!!

Здравейте, тъй като съм нов и не съм запознат къде е необходимо да пусна тема, пиша с предварително извинение на колегата в темата му.
Имам фирма със строителна дейност и желая да й бъде направен интернет сайт който също да бъде оптимизиран за търсачки.
Ако сте работили с някои фирми за подобни услуги, моля препоръчайте с добри отзиви такава фирма.

Благодаря предварително.

Здравей и добре дошъл при нас.

Може да пуснеш в http://www.predpriemach.com/forumdisplay.php?f=30 , ако търсиш някой за сайта си, който искаш да изградиш. Ако нещо, пиши на лично да видя с какво можем да помогнем, но си направи нова тема, за да не спамин на човека темата тук.
 
От: Търся човек за оптимизация на търсачките!!!

Здравей,
благодаря за насоката, но в този раздел не виждам бутон за създаване на тема.
Може и аз да съм невнимателен, но ще прегледам пак как да пусна тема и ще опиша в нея.
 
От: Търся човек за оптимизация на търсачките!!!

Здравей,
благодаря за насоката, но в този раздел не виждам бутон за създаване на тема.
Може и аз да съм невнимателен, но ще прегледам пак как да пусна тема и ще опиша в нея.

Ако прочетеш правилата може и да разбереш защо нямаш такъв бутон. Само не се хвърляй да оспамваш пазара въртейки мнения ...
 
От: Търся човек за оптимизация на търсачките!!!

Здравей,
прочетох правилата за 10 поста и 10 дни, но не виждам къде пише какви са ми ограниченията. Чак сега от теб разбирам че това е ограничение. Благодаря за информацията.
Нямам интерес да "оспамвам пазара въртйейки мнения...."
 

Горе