Търся човек за писане на описания

От: Търся човек за писане на описания

Аз предлагам да организираме едно състезание за копирайтъри и най накрая да решим спора кой е най-добър...

идеята не е лоша

в случая обаче става въпрос за подлост, лицемерно поведение и изключително нагло и грубо незачитане на елементарната етика и колегиалност. и говорим конкретно само за мнението което отключва цялата дандания
 
От: Търся човек за писане на описания

Аз предлагам да организираме едно състезание за копирайтъри и най накрая да решим спора кой е най-добър...

Става :)
Пускай направо тема. Ще се избере с гласуване каква ще е тематиката, после и другите правила - дължина и др галимации. Всеки участва с 2-3 статии и после се пускат тук. После се дава срок за публично гласуване...и те така :) Освен, че ще носи титлата "писател на предприемач за годината", ще има и някаква поощрителна зарибявка - от мен кат за копирайтърси пс аксесоари - 2-3 бройки кбд (да има да скача отгоре га го фане музата :D ) + резерни 1-2 мишки, нещо колонки (да му бучи на главата до кат пише) скайп оборудване и тн - пълен комплект копирайтърско обзавеждане :)
 
От: Търся човек за писане на описания

Става :)
Пускай направо тема. Ще се избере с гласуване каква ще е тематиката, после и другите правила - дължина и др галимации. Всеки участва с 2-3 статии и после се пускат тук. После се дава срок за публично гласуване...и те така :) Освен, че ще носи титлата "писател на предприемач за годината", ще има и някаква поощрителна зарибявка - от мен кат за копирайтърси пс аксесоари - 2-3 бройки кбд (да има да скача отгоре га го фане музата :D ) + резерни 1-2 мишки, нещо колонки (да му бучи на главата до кат пише) скайп оборудване и тн - пълен комплект копирайтърско обзавеждане :)

Да не вземете да залагате и пари, че Орешака, че ви прибере за Черно тото... (Можете да турите входна такса, за да има и $ за първия)
 
От: Търся човек за писане на описания

м тва е готино ебаси

даже некопирайтъри шсе включат, кво пречи пък някой може да си открие музата

кой ше отвори темата?
 
От: Търся човек за писане на описания

Да не вземете да залагате и пари, че Орешака, че ви прибере за Черно тото... (Можете да турите входна такса, за да има и $ за първия)

аа входна такса ще убие мерака на 90 процента от мераклиите
 
От: Търся човек за писане на описания

м тва е готино ебаси

даже некопирайтъри шсе включат, кво пречи пък някой може да си открие музата

кой ше отвори темата?

Трябва изясним условията и т.н преди да отворим темата за да бъде чиста и ясна още от самото начало ...
 
От: Търся човек за писане на описания

Аз примерно мога да предложа и награда ако мястото за публикуване на статиите е мой сайт.
 
От: Търся човек за писане на описания

Трябва изясним условията и т.н преди да отворим темата за да бъде чиста и ясна още от самото начало ...

ами трябва да изясним

1. тематиката - да отворим една тема за идеи и после да изгласуваме топ предложенията
2. дължина - стандартното 500 думи
3. уникалност - абсолютно

другото е субективно пък е тъпо да ограничаваме творческия порив на контентърите

м?

Аз примерно мога да предложа и награда ако мястото за публикуване на статиите е мой сайт.

мене ми е се тая и не възразявам ама предполагам че ще има други дето ще са против статиите да влизат в сайт на когото и да било от нас. малко мяза на частен конкурс така
 
От: Търся човек за писане на описания

Ами кой ще предложи награда тогава, нали трябва да има и някаква финансова мотивация ? Не държа да са на мой сайт, може и всеки със собствена статия във собствения си блог да участва и да има спонсори примерно ?
 
От: Търся човек за писане на описания

Ти мина всички граници. Мене ме остави, но ти с този език каква светлина гониш - критикуваш ме, че съм грубиян, а твоето какво е? Коя тема? И кой си ти, че си се загрижил за моите бъдещи рабодатели? А ти кой си? Доста над Бог както излиза. Кой си ти, че да ме обиждаш и да ми поставяш диагнози?

Нема такъв позьор ама чистокръвен путак и мазник !! Е те това най го мразя в шизофрениците! Омаза се яко и се опитваш ОТНОВО да излезеш в друга светлина (не сме забравили как си изтри близо 70-80 мнения), че дори по закона "нападението е най-добрата защита" се опитваш да се вкараш в ролята на жертва :) Ейййй колко си мазен ти еййййй. Само че аз не съм като воид да ти се връзвам на постановчицициците...такива психопати кат теб ги надушвам от 2 километра :wink: За това ти влязох в оная тема, да те разконспирирам един вид, щото правиш яки стойки и пози пред хората и се русуваш света вода ненапита... КЪДЕ Е ОНАЯ ТЕМА А?? Къде е темата пиле, да покажем на бъдещите ти работодатели "колко съм добър" "най-добрият съм" "бог съм" ...така ли беше?? Къде е темата?
 
От: Търся човек за писане на описания

Трябва изясним условията и т.н преди да отворим темата за да бъде чиста и ясна още от самото начало ...

Е лесна работа - тематиката например: 3 статии, една "Туризъм в България/Места за отдих/Забележителности" нещо от сорта, другата - "Технологии/Компютри" Третата - по избор на автора. Дължина как споменаха около 500д, Уникалност 100%. Пускат се накуп от авторите в една тема в точно определен промеждутък от време - например между 10 и 18 часа на Н-ти септември (и никакво редактиране след това), после се дава седмица/две срок за гласуване чрез отворена анкета... и те тва е в общи линии.
Трябва също да се навият админите спечелилият да носи под ника си даден надпис една година - например "копирайтър на годината" или нещо по готино :) Иначе др награди няма да са толкова смислени.
Аз лично съм готов за пс аксесоари на стойност 100-150-200 макс лв. Може някой да се включи с гарантирани Х-броя статии поръчка и тн... Идеята е не толкова матриалните брага, колкото кефа дет ще носи титлата на предприемач :) и ест шанса за по-големи поръчки..... а и тамън нема се дърлят кой е по-добър :wink:
 
От: Търся човек за писане на описания

Ти мина всички граници. Мене ме остави, но ти с този език каква светлина гониш - критикуваш ме, че съм грубиян, а твоето какво е? Коя тема? И кой си ти, че си се загрижил за моите бъдещи рабодатели? А ти кой си? Доста над Бог както излиза. Кой си ти, че да ме обиждаш и да ми поставяш диагнози?

Аз съм тъпото копилие, забрави ли? :)

Най ме е яд, че вместо да се извиниш на колежката си, ти я принуждаваш тя да ти се извинява :lol: :lol::D
Е незнам дали текстовете са ти толкова уникални, колкото простотиите тук...май няма шанс :)
 
От: Търся човек за писане на описания

идеята не е лоша

в случая обаче става въпрос за подлост, лицемерно поведение и изключително нагло и грубо незачитане на елементарната етика и колегиалност. и говорим конкретно само за мнението което отключва цялата дандания

Именно. И всичко точно се отнася за тебе. Да. Забравил ли си. Във всяка моя тема - първо се появяваш ти и си изпльоскваш цялата насъбрана жлъч, злоба и омраза и с темата е приключено в зародиш. Сега поизпусна малко нещата и като разбра, че имам клиенти вече сън не те лови и май направихте заверата с Холи. Тя ме заяде на лични, аз глупаво се хванах и ти ме пое.....Евала. Ок. Преди помниш как ме анализира как "за нищо не ставам", че съм "кръгла нула" и "жалък боклук" и ми беше наредил едно точки и доказателства .....ум да ти зайде. Тогава какво те провокира? Просто не се ли усещаш, че си се превърнал в непогрешим Цензор, който раздава оценки, заклеймява и поощрява плахо послушните от стадото........Всико ти е разрешено, можеш да ми пишеш едно на лични, но тук цитираш съвсем друго. И до тебе подтичват верните ти псета, жадни за кръв и зрелища. Всичко, в което ме обвиняваш и всички етикети, които ми лепиш са твои пиле шарено......Чистиш си черната съвест с мене.......Тук може и да мине, но на важните места нямаш шанс.
 
От: Търся човек за писане на описания

Именно. И всичко точно се отнася за тебе. Да. Забравил ли си. Във всяка моя тема - първо се появяваш ти и си изпльоскваш цялата насъбрана жлъч, злоба и омраза и с темата е приключено в зародиш. Сега поизпусна малко нещата и като разбра, че имам клиенти вече сън не те лови и май направихте заверата с Холи. Тя ме заяде на лични, аз глупаво се хванах и ти ме пое.....Евала. Ок. Преди помниш как ме анализира как "за нищо не ставам", че съм "кръгла нула" и "жалък боклук" и ми беше наредил едно точки и доказателства .....ум да ти зайде. Тогава какво те провокира? Просто не се ли усещаш, че си се превърнал в непогрешим Цензор, който раздава оценки, заклеймява и поощрява плахо послушните от стадото........Всико ти е разрешено, можеш да ми пишеш едно на лични, но тук цитираш съвсем друго. И до тебе подтичват верните ти псета, жадни за кръв и зрелища. Всичко, в което ме обвиняваш и всички етикети, които ми лепиш са твои пиле шарено......Чистиш си черната съвест с мене.......Тук може и да мине, но на важните места нямаш шанс.

баси класната интрига дето я произведе. как си ги съчиняваш, натъкмяваш, усукваш че ти да излезеш жертва и невинно агънце

вкара копипастера и холи в завера, очаквам да им "родиш" извънбрачно дете

някой може ли да му набие едно червено че аз свърших патроните, естетсвено не искам услуга - просто НАПОМНЯМ на тия дето са на едно мнение с мене да не пропускат случая

тивам за пуканки
 
От: Търся човек за писане на описания

Аз дадох са, че и без тва бех забравил как се ползва тази функция :D Ама нещо гледам нема голем ефект...дали да не влеза с некой стар ник :twisted:
 
От: Търся човек за писане на описания

баси класната интрига дето я произведе. как си ги съчиняваш, натъкмяваш, усукваш че ти да излезеш жертва и невинно агънце

вкара копипастера и холи в завера, очаквам да им "родиш" извънбрачно дете

някой може ли да му набие едно червено че аз свърших патроните, естетсвено не искам услуга - просто НАПОМНЯМ на тия дето са на едно мнение с мене да не пропускат случая

тивам за пуканки

Напротив интригите са твоята част - пуснал си някакви измислени "цитати", които уж били мои думи. Целта ми е ясна - искаш да напусна форума и затова гледам, че насъскваш всички срещу мене да ми свалят репутация и т.н. Жал ми за тебе, но още повече ми е жал за тези, които се хващат на такива евтини трикчета....чак пък толкова да са късогледи и манипулируеми?
 
От: Търся човек за писане на описания

Напротив интригите са твоята част - пуснал си някакви измислени "цитати", които уж били мои думи. Целта ми е ясна - искаш да напусна форума и затова гледам, че насъскваш всички срещу мене да ми свалят репутация и т.н. Жал ми за тебе, но още повече ми е жал за тези, които се хващат на такива евтини трикчета....чак пък толкова да са късогледи и манипулируеми?

интересно - че ти си спец по манипулациите чак аз ти се вързах че и два пъти. кат завиеш жално кат мокро коте и как да не те съжали човек

още не си се извинил на Холи, даже напротив - ТИ ИСКАШ ИЗВИНЕНИЕ ОТ ХОЛИ ЧЕ ТИ Я НАПАДНА И ОБИДИ?!?!

Чакам извинение, защото с твоите "намеци" и откровени лъжи забърка невероятна каша. Не го ли осъзнаваш поне? Всичко ли в твоя живот е поръчки, клиенти и пари....? За морал, съвест и човещина да си чувала? Дали да се надявам на чудо?:)
 
От: Търся човек за писане на описания

ето ги "измислените цитати"

ма що така мъничко, изпльоскай го така че да се чете и от нелогнати

attachment.php
 
От: Търся човек за писане на описания

Кретен направо пусни нова тема и си публикувайте там групичката. Явно нямате работа и търсите кой да храните. И това съм го писал аз така ли? Наистина доста добре се организирахте. Знам, че повечето сте компютърни специалисти и програмисти и ми е ясно, че сигурно не ви е проблем да я спретнете тази картинка. Може и фотошоп да е играл щом е джипег. В момента имам поръчки и нямам време да изследвам как се постига този ефект, а и вече напуснахте всички нормални граници на общуване. Затова ви оставям да си играете на стражари и апаши. Извинявам се, на всички че станахте свидетели на това, но човешката омраза, злоба и завист нямат спирка. Видяхте каква ентусиазирана групичка се заформи срещу мене и впрегнаха всичките си знания и умения, за да ме очернят. Очаквам да се появи снимка как пиша обиди с нож в едната ръка и заплашителна физиономия и ...калашник на рамо. Вече взе да ми става смешно и ако нямах работа щях добре да се позабавлявам. Наистина ми стана интересно до къде може да стигне човешката изобретателност когато се преследват имагинерни цели.
 
От: Търся човек за писане на описания

Кретен направо пусни нова тема и си публикувайте там групичката. Явно нямате работа и търсите кой да храните. И това съм го писал аз така ли? Наистина доста добре се организирахте. Знам, че повечето сте компютърни специалисти и програмисти и ми е ясно, че сигурно не ви е проблем да я спретнете тази картинка. Може и фотошоп да е играл щом е джипег. В момента имам поръчки и нямам време да изследвам как се постига този ефект, а и вече напуснахте всички нормални граници на общуване. Затова ви оставям да си играете на стражари и апаши. Извинявам се, на всички че станахте свидетели на това, но човешката омраза, злоба и завист нямат спирка. Видяхте каква ентусиазирана групичка се заформи срещу мене и впрегнаха всичките си знания и умения, за да ме очернят. Очаквам да се появи снимка как пиша обиди с нож в едната ръка и заплашителна физиономия и ...калашник на рамо. Вече взе да ми става смешно и ако нямах работа щях добре да се позабавлявам. Наистина ми стана интересно до къде може да стигне човешката изобретателност когато се преследват имагинерни цели.

ахам, начи го е писал някой друг от тия дето обитавате тва тяло?

Ти нас ни плющи ама нал се сещаш че админите имат цялата база данни и там няма скрито покрито? или и те са в световния заговор срещу тебе?
 

Горе