Търся човек за писане на описания

От: Търся човек за писане на описания

lin4eto70 извинявам се много, но това което ми изпрати беше под всякаква критика. Дадох ти шанс да влезеш в час с това кое, как! Е, не успя. Пазя си описанията, които ми прати, мога да ги постна и тук и да ги коментираме. Нека Ели и Петя Иванова ако следят темата да се включат и те. Това са момичетата, с които работих, и на които всичко съм платил. Но при тях ставаше въпрос за сериозна работа и отношение, а не за драсканици и копи пейст. Относно твоите десет лева, за които претендираш, ок, ще ти бъдат изпратени. Но моят съвет е да се ориентираш към някое друго начинание, защото това определено не ти се отдава.
 
От: От: Търся човек за писане на описания

Добър ден ...
Аз още чакам е-маил / писане в Skype .... надявам се да стане днес ;)
Вчера те добавих в скайп и ти писах.... все още нямам отговор от твоя страна. П.С. Остави ми телефон, за да се уточним, а не да се упрекваме кой писал в скайп и кой не.
Поздрави!
 
От: Търся човек за писане на описания

lin4eto70 извинявам се много, но това което ми изпрати беше под всякаква критика. Дадох ти шанс да влезеш в час с това кое, как! Е, не успя. Пазя си описанията, които ми прати, мога да ги постна и тук и да ги коментираме. Нека Ели и Петя Иванова ако следят темата да се включат и те. Това са момичетата, с които работих, и на които всичко съм платил. Но при тях ставаше въпрос за сериозна работа и отношение, а не за драсканици и копи пейст. Относно твоите десет лева, за които претендираш, ок, ще ти бъдат изпратени. Но моят съвет е да се ориентираш към някое друго начинание, защото това определено не ти се отдава.

Приемам критиката, но ти все пак ги качи в сайта, затова имам претенции. А за описанията- не виждам какво друго може да се напише по -различно, като навсякъде изброяват съставките и ползите. Все едно да направиш описание на аналгин например по различен начин. Е пък може и аз да съм тъпа.
 
От: Търся човек за писане на описания

Не казвам, че си тъпа! Просто прегледай всички над 600 описания на сайта, които Ели ми написа и ще видиш разликата.
 
От: Търся човек за писане на описания

Я дайте 1 линк към сайта да видим кой какво е писал :)

Няма значение кой какво е писал. Важното беше да се получи диалог, за да се разберат.
 
От: Търся човек за писане на описания

Аз откъде да знам кои са на Ели, и пак ще кажа-във всички са описани съставките и ползите, само имената на продуктите са различни, като цяло пише едно и също. Както и във всички други сайтове за подобни продукти. На първа страница ти е зададен подобен въпрос ,ей сега ще ти го намеря, както и отговора ти :
buymore :

"Много ми е интересно как се пишат различни описания за продукти с едни и същи спецификации примерно техника?
Примерно прекрасен лаптоп за дома и офиса дъра бъра и параметрите такива каквито са си от тях няма начин да се избяга
трябва голяма фантазия да се вкара особено при 100-200 продукти с близки характеристики"


tsokala :

"Продуктите, които продавам фигурират по десетки български сайтове с еднакви или приблизително еднакви описания. На мен ми трябват същите описания, само, че сто процента уникални."

Демек разменете малко думите и готово. Но явно Ели ги е разместила по-добре. Аз спирам, защото спора е глупав.
 
От: Търся човек за писане на описания

Няма значение кой какво е писал. Важното беше да се получи диалог, за да се разберат.

Напротив, има огромно значение, защото версиите на двамата нещо се разминават. Важно и другите потребители да знаят кой е крив и кой прав в случая, защото рано или късно всеки може да прибегне до услугите на tsokala или lin4eto!
 
От: Търся човек за писане на описания

Всички усилия във фитнес залата ще бъдат напразни ако не приемате достатъчно аминокиселини.Те изграждат протеините в тялото и колкото по-малко са,толкова по-малка е съответно мускулната маса. SAN BCAA-PRO 5000 е добавката,която Ви трябва.Тя ще достави на тялото Ви BCCA-аминокиселини с разклонена верига,глутамин,бета-аланин и др.Продукта повишава синтеза на протеините,азотния баланс и мускулната маса.
SAN BCAA-PRO 5000 съдържа още аминокиселини с високо качество-левцин,изолевцин и валин.Те имат много полезни свойства,предпазват мускулната тъкан,снабдяват организма с енергия,съхраняват гликогеновите запаси,който се изчерпват след тренировка.
Бета-аланинът във формулата повишава издържливостта и същевремнено намалява отделянето на млечна киселина в мускулите.Така при натоварване на мускулите не се усеща болка след тренировката.Към полезното действие на SAN BCAA-PRO 5000 е прибаен и глутаминът.Неговото съдържание в мускулите е най-високо,но при натоварването се изчерпва.Чрез тази добавка Вие ще избегнете това изчерпване,ще се предпазите от катаболни състояния на мускулите,протеиновия синтез се засилва, както и производството на хормони осигуряващи мускулния растеж.

Описание, което е написано от Lin4eto70

SAN BCAA Reloaded превъзхожда всички останали аминокиселинни добавки с ВСАА само по едно нещо, но то е достатъчно коренно да промени крайните ефекти. Съотношението между левцин, изолевцин и валин, главните виновници за мускулния растеж, е 12:1:1! Няма друг суплемент с толкова високо съдържание на левцин и менно затова никой не може да се мери по ефективност със SAN BCAA Reloaded. Аминокиселините поддържат висока интензивност на протеиновия синтез, осигурявайки не само бързо нарастване на мускулната маса, но и бързо възстановяване след тежка тренировка. Те увеличават производството на тестостерон и предпазват мускулните клетки от увреждане.
Какво ви дава SAN BCAA Reloaded?
• Интензивен мускулен растеж
• По-високи тестостеронови нива
• Увеличена мускулна сила и издръжливост
• Ускорено възстановяване
Употреба
Разтворете 1 мерителна лъжичка SAN BCAA Reloaded в 300мл. вода. Можете да приемате по време на тренировка или непосредствено след нея, както и по всяко друго време на деня в зависимост от индивидуалните ви нужди.

Второто описание е написано от Ели за идентичен продукт. Оставям коментарите на Вас и приключвам със споровете по темата.
 
От: Търся човек за писане на описания

И аз бях решила да не пиша повече, но не мога да се стърпя, след това, което виждам. Само ще уточня, че описанието , което е цитирано е едно от първите, които направих. След дадените ми указания аз също дооформих описанието с ползите от продукта и дозировката, така, че те придобиха вида, който беше небходим. Съдържанието на продукта няма как да се промени, и в двата текста е едно и също, но с различни думи.

И пак дебело подчертавам, претендирам защото въпреки неодобрението бяха качени в сайта:

[8/19/2013 12:49:12 PM] www.monsternutritions.com Хранителни добавки на: видях ги
[8/19/2013 12:49:32 PM] www.monsternutritions.com Хранителни добавки на: някои от тях вече съм ги качил на сайта

Защо, след като са под всякаква критика, драсканици и тем подобни ? Ей това ме подразни. Ако не бяха качени, ок.

[8/20/2013 10:05:51 AM] Detelina Pavlova: да
[8/20/2013 10:05:54 AM] Detelina Pavlova: и какво
[8/20/2013 10:06:00 AM] Detelina Pavlova: да ги сравня
[8/20/2013 10:06:12 AM] Detelina Pavlova: да ги преработвам ли нещо
[8/20/2013 10:06:59 AM] www.monsternutritions.com Хранителни добавки на: не, просто виж тези които си ми пратила, как съм ги преработил
[8/20/2013 10:07:01 AM] www.monsternutritions.com Хранителни добавки на: самите описания
[8/20/2013 10:07:25 AM] www.monsternutritions.com Хранителни добавки на: този линк който ти дадох е на продуктите които ти ми прати, само че съм променил малко описанията
[8/21/2013 6:31:56 PM] Detelina Pavlova: дано да съм полезна
[8/21/2013 6:32:53 PM] www.monsternutritions.com Хранителни добавки на: полезна си, как иначе

А сега кажете това не е ли използване на труда ?

И аз приключвам, повече няма да пиша. Все пак имах полза от този спор. Благодаря на всички, които ми дадоха на ЛС съвети как да постъпвам и как да се уговарям , когато започвам работа с някого. Всяко нещо си има цена, всяко зло за добро.
 
Последно редактирано:
От: Търся човек за писане на описания

В случая може би tsokala е прав, защото все пак той дава парите и той си преценява кое му харесва. Но след като има определена поръчка е редно първо да се направи ревю и ако му допадне на поръчителя да се напишат останалите описания или статии. lin4eto70 щом ги е написала, трябва да й се платят, било то 5, 10 или 20 лв. Труда на всеки трябва да се цени, а не мисля че някой ще обеднее с 20 лв. Най-добре е да се казват нещата в прав текст, за да няма проблеми!
 
От: Търся човек за писане на описания

На мен пак не ми стана ясно защо при положение, че tsokala не е харесал първото описание са стигнали до 30? Цената за услугата ли е била евтина или е друго? Нормално е след пробен текст да стане ясно дали двете страни ще се сработят. Корекции също са нормални (ако не са се разбрали какво точно трябва да представлява описанието). Обикновено, когато не ти допада даден стил просто не работиш със съответния копирайтър или предоставяш един опит за коригиране на изказа.
 
От: Търся човек за писане на описания

Точно това се опитвам да кажа, затова трябва всичко да се изяснява и да се говори, не после ответните страни да се сърдят. Щом има поръчка, трябва да има и плащане, ако работата не е свършена добре се правят корекции - безплатно!
 
От: Търся човек за писане на описания

Точно това се опитвам да кажа, затова трябва всичко да се изяснява и да се говори, не после ответните страни да се сърдят. Щом има поръчка, трябва да има и плащане, ако работата не е свършена добре се правят корекции - безплатно!
 
От: Търся човек за писане на описания

Точно това се опитвам да кажа, затова трябва всичко да се изяснява и да се говори, не после ответните страни да се сърдят. Щом има поръчка, трябва да има и плащане, ако работата не е свършена добре се правят корекции - безплатно!
 
От: Търся човек за писане на описания

Аз също смятам да приключа този спор!!! Линче от теб виждам, че съм получил 22 описания, а може и да греша?! Пращам ти 10те лева, те не са и толкова, но както и да е. Не искам да издребнявам, както ти направи. Искам от теб едно - пиши в темата, след като ги получиш. И пак те съветвам - ориентирай се към нещо друго, не към копирайтинг.
П. С. Все още ТЪРСЯ човек за писане на описания на продукти.
 
От: Търся човек за писане на описания

Предлагам си услугите по темата, ако все още има интерес, моля свържете се с мен.Освен описания, пиша и статии.
 
От: Търся човек за писане на описания

Написах за tsokala 17 описания, реших да се опитам като copywriter. Изглеждаше ми интересно и мислех да го правя в почивните 30-40 минути вечер. Не разчитах на пари от това (макар, че ми беше казано, че ще ми се плати всяко описание), по-скоро го направих, за да се опитам и да докажа на себе, че го мога, а и да придобия опит като copywriter. Както казах написах 17, преди да преценя, че няма да ми остават дори тези 30-40 минути вечер - изкочи нещо по-добре и доходоносно. Съответно писах на tsokala, че вече не мога да пиша описания и му написах, че ще го разбера ако няма да ми плати. Отговорът беше, че е доволен и че ще ми плати. Ами не ми се плати. Хич не съм за 10-12 лв и тук не става въпрос за това. Става въпрос за мъжка дума - ще ти платя, трябвад а означава това. Ако ми беше казал: "Виж какво, няма да ти платя", хич нямаше и да го повдигам на въпрос. Тук обаче има хора, които разчитат малко или много на такива пари, а и е отвратително да не ти се плати уговореното, след като си положил труд за това и след като си получил обещание. Така, че мога да ви кажа да не пишете описания за tsokala, понеже няма да ви плати!
 
От: Търся човек за писане на описания

Има и други варианти - предплащане, подписване на договор, запис на заповед и други :)
 
От: От: Търся човек за писане на описания

Тук обаче има хора, които разчитат малко или много на такива пари, а и е отвратително да не ти се плати уговореното, след като си положил труд за това и след като си получил обещание. Така, че мога да ви кажа да не пишете описания за tsokala, понеже няма да ви плати!
Подкрепям напълно, разчитаме на всеки паднал отстрани лев, който сме си заработили със старание и отделили от времето си. Поне при мен е така, имайки впредвид, че съм работеща жена с две деца и невисока заплата. И това отношение си е чиста подигравка и експлоатация на труда. Ето, че случилото се с мен се повтаря с друг човек. В кой телевизор е повредата ?
Аз така и не си получих парите. И понеже tsokala ми препоръча да не се занимавам с копирайтинг, аз пък ще му препоръчам да се замисли върху своята коректност, в противен случай, както виждам ще си пише описанията сам.
 
Последно редактирано:

Горе