Търся човек за споделен офис.

Дискусията в 'Дискусия за Пазара' стартирана от dani.ivanova, Февру 17, 2014.

1. redlemon

redlemon Member

Рег.:
    Авг 6, 2016
    Съобщения:
    77
    Харесвания:
    8
    Точки:
    8
    това далече ли ти е? http://coworking.puzl.com/

2. gan

gan Member

Рег.:
    Авг 29, 2008
    Съобщения:
    138
    Харесвания:
    23
    Точки:
    18
    Благодаря за предложението! Нещата се промениха. Сега имаме помещение и ние предлагаме споделено работно място.

3. petinka2003

petinka2003 New Member

Рег.:
    Окт 25, 2016
    Съобщения:
    2
    Харесвания:
    0
    Точки:
    1
    Здравейте, аз си търся споделено място:) дали все още важи предложението? Къде сте и какви са условията? Благодаря! Петя

4. petinka2003

petinka2003 New Member

Рег.:
    Окт 25, 2016
    Съобщения:
    2
    Харесвания:
    0
    Точки:
    1
    Здравей, аз също търся споделен офис, дали можем да търсим заедно:)

5. traiki

traiki Well-Known Member

Рег.:
    Септ 27, 2010
    Съобщения:
    1,252
    Харесвания:
    91
    Точки:
    48
    Пиша тук, за да не отварям нова тема...Търся оферта за споделен офис. За предпочитане в региона Младост, Студентски, Дървеница, но може и към центъра стига да има къде да се паркира. Като цяло нямам кой знае какви изисквания. С лаптопа съм. Трябва ми само едно бюро, интернет и приятна обстановка за работа :) .

6. Native

Native New Member

Рег.:
    Ян 24, 2017
    Съобщения:
    1
    Харесвания:
    0
    Точки:
    1
    Здравейте Предприемачи :)
    предлагаме 1 самостоятелна стая/офис за споделяне. Мястото е подходящо за екип от 2-3-ма човека и се намира в центъра на София (НДК). Офисът е напълно обзаведен с мебели, офис техника и кафе машина+хладилник :)
    Ще се радваме, ако позитивни и коректни хора се свържат с нас за сътудничество. Пишете на лични или се обадете на 0898 680468.

7. bmbrozig

bmbrozig New Member

Рег.:
    Окт 13, 2016
    Съобщения:
    2
    Харесвания:
    0
    Точки:
    1
    Здравейте!
    Преди около 2 месеца търсих хора във форума, с които да споделим офис - исках само да се похваля, че вече сме готови,
    Можете да ни намерите в Яворов на кръстовището на Иван Асен и Ситняково, или да разгледате страницата ни във Фейсбук.

8. v16

v16 New Member

Рег.:
    Март 4, 2010
    Съобщения:
    1
    Харесвания:
    0
    Точки:
    1
    Здравейте,
    Предлагаме 4 стаи за споделяне в един 180 кв.м. офис в центъра (до женски пазар). Стаите като размер са различни, така че ако желаете да ги видите, ни пишете.
    Споделените части са: тераса към вътрешен двор с около 16 кв.м. и със зеленина като гледка; конферентна зала за около 16 човека
    Имаме машини за кафе, вода, миялна, хладилник и др. :) Ако имате нужда от бюра и/или компютри - имаме :).
    Пишете на лично или се обадете на 087716 32-16.

Вече го освободихме.

Последно редактирано: Авг 23, 2017
  9. Webiorr

Webiorr New Member

Рег.:
    Септ 19, 2017
    Съобщения:
    2
    Харесвания:
    1
    Точки:
    1
    Здравейте на всички,

Предлагаме работни места в тих и уютен офис, разположен в жк. Дианабад, на ул. Крум Кюлявков 15А.

Плюсове на локацията:

- В близост до метро спирка (ГМ Димитров) и спирки на автобуси (88, 94, 280, 102), всички са на 5 минути разстояние пеша

- Свободни места за паркиране пред блока

- Обособена бизнес сграда, с контрол на достъпа с чип. Добре поддържани общи части, асансьор, и СОТ, който се вкючва вечер

- Много добре зареден магазин, точно до входа на сградата

- Множество приятни ресторантчета за хапване на обед (повечето предлагат и изгодни обедни менюта)

Какво получавате в пакета:

- Голямо бюро с размер 120/60см

- Удобен въртящ се стол

- Бърза интернет връзка, 85MBtit/s (кабелна и WiFi)

- Безплатно ползване на машина 3 в 1 – принтер/скенер/копир

- Безплатна минерална вода + кафе

- Отопление на климатик + парно през зимата

- Представителна конферентна зала, идеална за среща с клиенти, оборудвана с голяма заседателна зала, 6 седящи места и климатик

- Кухненски бокс, оборудван с хладилник, микровълнова печка, професионална кафемашина, машина за сандвичи, посуда, барплот с 2 стола (тип щъркел) за хранене

- Зона за забавления и релакс – PlayStation 4 с 2 джойстика и множество игри, 43‘ телевизор, 2 барбарона с табуретки и диван

- Две тоалетни – мъжка и женска

- Музикална уредба за слушане на музика по Ваш избор

- Възможност за използване на 3D принтери в сградата (технологии FDM и SLA), на преференциални цени

- Складово помещение

- СОТ охрана

- Ежеседмично почистване на офиса

- Приятен и интересен декор

Ако желаета да работите в в спокойна обстановка, която Ви вдъхновява и същевременно да сте в бизнес сграда, значи сте на правилното място :)

Свободни места – 6 до 10.

Цената е 120 лева за място + 20 лв. за сметки (ток, вода, интернет).

При интерес и въпроси можете да се свържете с мен на 0889999091. В линка ще намерите снимки на помещението.

https://drive.google.com/open?id=0B91C3bqvY6fFeTNtSUZQOGZ0eWs

traiki харесва това.
  10. Svetliooo

Svetliooo Active Member

Рег.:
    Окт 30, 2017
    Съобщения:
    123
    Харесвания:
    54
    Точки:
    28
    Търся споделен офис във Варна. ( beehive не ме устройва )

11. Jah

Jah New Member

Рег.:
    Апр 10, 2018
    Съобщения:
    8
    Харесвания:
    5
    Точки:
    3
    Здравейте , търся споделен офис в източните квартали на София по възможност , също така интусиаст с който да наемем офис за съвместно ползване , не знам до каква степен е проблем , но все пак да спомена че дейноста ми е свързана с постояни провеждания на телефони разговори.

DR Fill харесва това.

Сподели страницата

1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies.
    Dismiss Notice