Търся човек за споделен офис.

Здравейте, търся неголямо помещение -10-15 кв.м.-или споделено подобно. За предпочитане в района на Зона Б-5, кв. Сердика и наоколо, но не е проблем и в други части на София. Необходим ми е нисък наем - 100-150 лв и др.разходи, тъй като дейността тепърва започва. Искам да разположа тъкачен стан с размери 1.20/1.20/1.20 и да имам достъп в извънработно време - след 18.00 ч. Стана е механичен-не генерира шум, няма да идват клиенти, продажбите ще се извършват онлайн. Моля, ако някой иска да сподели голяма стая или пък има толкова малко помещение, каквото никой не иска:) За контакти[email protected] и тел. 0888 803 306. Благодаря предварително. Поздрави

Гаражи в старите блокове на София ги дават по 100 лв. Идеални са за всичко. Имат светлина. Виж топлината през зимата е друг въпрос. Заключват се и няма хора в тях. Аз така имам няколко тайни склада :)
 
Да, аз съм проверила почти всички подобни помещения в квартала и наоколо. Заети са с непотребен ТАЕН БАГАЖ на прибрани домакини:)
 
Да, аз съм проверила почти всички подобни помещения в квартала и наоколо. Заети са с непотребен ТАЕН БАГАЖ на прибрани домакини:)

Дай им цена за Багажа - мисли в бъдеще време. Ако си вземеш хубав гараж на 15 метра от входа ти. Общите мазета са по 40-80 лв - имат и парно и ток и всичко останало.

Едно време в едно общо мазе завъртях първият си бизнес. Плащах на входа чистачката - тока на входа и изчистих мазето :)
 
Здравейте, търся съквартиранти за споделен офис. Фирмата ми се затимава с маркетинг дейност, все още е в началото , за сега сме 3ма човека. Идеята за офис е нещо около 40-50 кв. С обособена стая за срещи/имаме конферентна маса и оборудване/. Общ бюджет около 400/450лв., който да си делим. При интерес - [email protected]
 
Здравейте, търся съквартиранти за споделен офис. Фирмата ми се затимава с маркетинг дейност, все още е в началото , за сега сме 3ма човека. Идеята за офис е нещо около 40-50 кв. С обособена стая за срещи/имаме конферентна маса и оборудване/. Общ бюджет около 400/450лв., който да си делим. При интерес - [email protected]
Град???
 
Търся място, където да мога да провеждам интервюта в събота / неделя. Нужно ми е не повече от 1 стая за тази цел.
Става на въпрос за София. Някой има ли свободно офис пространство?
 
Предлага се място в офис, който е обособен като сервиз за компютри, но не е разхвърлян с части и т.н. Като цяло от доста време не се ползва, има баня и тоалетна. намира се в гр. Пловдив в близост до Пловдивски Панаир. Цена 100 лв. със включени ток и вода. Може да се ползва за срещи, има диван и място за още едно малко бюро. Има и опция да не се плаща. Не са много идващите, но ако има такива, които дойдат в офиса директно, само приемате машината, записвате на лепящи бележки име и номер и се залепя на нея, слага се на стилажа например или бюрото и това е.
 

Горе