Търся човек за съвместна работа

bdd

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте,

Търся човек за съвместена дейност.Става въпрос за следното:

Тъй като четох, че е малко трудно да се плащат данъците в бг или невъзможно, то търся човек който има вече готова фирма и няма проблеми с това.Това е срещу % комисионна разбира се.
На практика вие нищо няма да правите, само %.

Не говоря за крупни суми, но все пак не и за жълти стотинки.

Ако има желаещи да ми пишат тук.Дайте си скайпа да се чуеме.

А пък ако сте от Варна още по добре, но не е задължително и иначе можем да се разбереме за нащо.
 
От: Търся човек за съвместна работа

хаха, дай повече информация за какво става дума?
 
От: Търся човек за съвместна работа

bdd, по-добре си направи фирма, поне ще ти е мирно на главата и няма да се занимаваш с друго хора, които така или иначе нищо няма да правят ;).
 
От: Търся човек за съвместна работа

какви са годишните разходи по една фирма. Примерно ООД. Мисля че откриването вече е 500лв, но какво други разходи има.
 
От: Търся човек за съвместна работа

какви са годишните разходи по една фирма. Примерно ООД. Мисля че откриването вече е 500лв, но какво други разходи има.

Регистрация в БУЛСТАТ (не знам дали е задължително още), оформяне на договор за управляващите (адвокат), осигуровки по договора за управление, счетоводство и оформяне на данъчна декларация ... Абе не е като да няма разходи.
 
От: Търся човек за съвместна работа

Има всичко кажи за какво иде реч
 
От: Търся човек за съвместна работа

Има всичко кажи за какво иде реч
Здрасти и добре дошъл тук. Пожелавам ти приятен престой и весело изкарване - дано да си доволен от местенцето тук. :wink:

Успехи. :eek:
 
От: Търся човек за съвместна работа

Кажи за какво става дума, може да измислим нещо :)
 
От: Търся човек за съвместна работа

Явно колегата просто пали чергите на алчните ...
 
От: Търся човек за съвместна работа

моля, свържете се с нас. За да разберем точно за какво сътрудничество става въпрос. София,Георгиева-0885083176
 
От: Търся човек за съвместна работа

Ако бизнеса е лигитимен и не се върши нищо противозаконно няма проблеми
 

Горе