Търся човек който да ми обясни как да разпространя сайта

ivailo2790

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Всеки който може да ми каже как да си разпространя сайта и да превлека трафик към него да пише тук.Всяко мение по вапроса ми е добре дошло
 
Кое е куцото в това да чете форума? :)
според мен имаше в предвид че куцата оферта е тази за 100 долара , щото тоя пич просеше 10 долара ония ден ти му искаш 100 на час :lol::lol::lol:
 
според мен имаше в предвид че куцата оферта е тази за 100 долара , щото тоя пич просеше 10 долара ония ден ти му искаш 100 на час :lol::lol::lol:

Еми дадох му 2 варианта, нека да избира.
 
Всеки който може да ми каже как да си разпространя сайта и да превлека трафик към него да пише тук.Всяко мение по вапроса ми е добре дошло
регистрирай се в surf.podzone.net сложи си линка в сърфера и ако осъществиш трафик на други те ще донесат на теб такъв.
 
Идеята не е да си докараш трафик, а да си докараш таргетиран такъв. Еми опции много ето тук са описани основните: Интернет Реклама - Affiliate Marketing
Надявам се и ти да имаш бегла идея, какво искаш и с какви ресурси си готов да се разделиш за тази кауза - говоря за време и пари.:)

Или както ти предложиха - консултация, знам че много тук ще ти я дадат безплатно, но тези които са готови да ти вземат пари и си знаят тарифите обикновенно има на какво да те научат. Така е и в чужбина, ако почмене да искаме и да ни дават пари за такова нещо, щяхме да сме много наред - но тук манталитета е друг.

Както е и при другите неща - платеното е винаги по-качествено, но каквото и дан си говориме всеки би искал да съкрати тези разходи и да получи всичко на готово, затова или се чете и образова или се иска съвети и препоръки от други по-адванс по темата.:)

Успехи....:)
 
регистрирай се в surf.podzone.net сложи си линка в сърфера и ако осъществиш трафик на други те ще донесат на теб такъв.

Ей това вече е куца оферта :)
Стига ве хора... не видяхте ли, че това не бачка?
 

Горе