Търся човек, който може да работи със Самър карт.

Charlotte8811

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте, сайта ми е изграден като функционалности, но много се затруднявам да го преведа във вид, готов за пускане в мрежата. Имам предвид текста да оформи по определен начин, да се изработят банери с рекламни слогани и т.н. Сайта е изграден на платформата на самър карт. Ако някой може и желае да ми помогне, ще обсъдим всички детайли. Поздрави.
 
От: Търся човек, който може да работи със Самър карт.

Здравей,

Имах съмъркарт към една година. Много общо си написал мнението си. С какво точно трябва да ти се помогне освен банери и т.н.? Разкажи ми повече, да видя дали съм компетентен.
 
От: Търся човек, който може да работи със Самър карт.

здравей!разбирам,че си жена,която сега започва онлайн бизнеса си.Успех и ако има въпроси задавай всеки ще ти отговори!
 
От: Търся човек, който може да работи със Самър карт.

здравей!разбирам,че си жена,която сега започва онлайн бизнеса си.Успех и ако има въпроси задавай всеки ще ти отговори!

Страшен! Залагаш ли, че е жена хаха?
 
От: Търся човек, който може да работи със Самър карт.

Според мен, съмъркарт-а не е най-удачния избор, поради високите им цени. Ако не разбираш и си докарваш доходи, си струва инвестицията и месечни абонамент :)
 
От: Търся човек, който може да работи със Самър карт.

Страшен! Залагаш ли, че е жена хаха?

никой мъж няма да си сложи ника ШАРЛОТЕ:)
между другото хубаво име
 
От: Търся човек, който може да работи със Самър карт.

никой мъж няма да си сложи ника ШАРЛОТЕ:)
между другото хубаво име

Освен ако не е фейк :)
 
От: Търся човек, който може да работи със Самър карт.

Здравейте, жена съм :) Благодаря на всички ви за включването по моя въпрос. Сайта ми вече функционира, съвсем нов е. Има още работа по него, но реших, че е в състояние, което позволява да се пусне в мрежата. Сега търся SEO специалист. Не знам дали е позволено да пусна линк, пускам го, ако модератора прецени- ще го изтрие. Сайта се казва Гри училище. ( оказва се, че нямам право да пусна линк, защото имам само едно мнение )
Какво мислите? Моля без унищожителни критики :) Знаете, че всяко начало е трудно и в момента имам нужда по- скоро от подкрепа... ( а и аз съм доста критична към себе си )
 
От: Търся човек, който може да работи със Самър карт.

ето ти хора, които разбират от SummerCart и ще ти го преведат във вид, в който те удовлетворява: http://www.mirchevideas.com/ Тях пробва ли ги?
 
От: Търся човек, който може да работи със Самър карт.

ето ти хора, които разбират от SummerCart и ще ти го преведат във вид, в който те удовлетворява: http://www.mirchevideas.com/ Тях пробва ли ги?
Нормално да разбират, като са го измислили те :lol:
 
От: Търся човек, който може да работи със Самър карт.

Здравейте, жена съм :) Благодаря на всички ви за включването по моя въпрос. Сайта ми вече функционира, съвсем нов е. Има още работа по него, но реших, че е в състояние, което позволява да се пусне в мрежата. Сега търся SEO специалист. Не знам дали е позволено да пусна линк, пускам го, ако модератора прецени- ще го изтрие. Сайта се казва Гри училище. ( оказва се, че нямам право да пусна линк, защото имам само едно мнение )
Какво мислите? Моля без унищожителни критики :) Знаете, че всяко начало е трудно и в момента имам нужда по- скоро от подкрепа... ( а и аз съм доста критична към себе си )
Не съм убеден, че имаш право да ползваш снимки от шътърсток така. По-добре ги махни, за да си нямаш проблеми.
 
От: Търся човек, който може да работи със Самър карт.

Здравейте, получих лично съобщение, на което не мога да отговоря, защото нямам 6 мнения. Може ли човека, който ми го изпрати, да ми изпрати отново съобщение с имейла си?
За банерите- трябва да го сменя, трябва да се изработят няколко, но ще е на малко по- следващ етап.
Приятна събота и неделя ви желая!
 
От: Търся човек, който може да работи със Самър карт.

От самър карт бягам, като от огън, първо защото с нищо не е по-добра от безплатните такива, дървения вид и не на последно място за всяка малка промяна трябва да питаш мирчевидеяс, не съм ги ползвал, но имам познати които са доста недоволни...
Но след като вече сте се излъгали с 500 лв или там колко беше системата няма връщане на зад трябва да си избиете парите.
 
От: Търся човек, който може да работи със Самър карт.

Здравейте, получих лично съобщение, на което не мога да отговоря, защото нямам 6 мнения. Може ли човека, който ми го изпрати, да ми изпрати отново съобщение с имейла си?
Не е ли малко нагло? :-o
 
От: Търся човек, който може да работи със Самър карт.

Системата отдавна не е 500 лв за жалост... Да не говорим, че до преди няколко месеца нямаха и специалисти СЕО, блъскат ти пакета имат форум с теми, четеш и се учиш - оправяй се :) Много разочарован останах. Три месеца лъжи за СЕО и накрая нищо. Махнах се от тях, но за сметка на това научих целия им"продукт". И за жалост залъгват доста хора, които не разбират и ги "щабят" много!

От самър карт бягам, като от огън, първо защото с нищо не е по-добра от безплатните такива, дървения вид и не на последно място за всяка малка промяна трябва да питаш мирчевидеяс, не съм ги ползвал, но имам познати които са доста недоволни...
Но след като вече сте се излъгали с 500 лв или там колко беше системата няма връщане на зад трябва да си избиете парите.
 
От: Търся човек, който може да работи със Самър карт.

Здравей, Ако имаш въпроси относно платформата може да питаш, наясно съм както със Summer cart така и с Opencart.
 

Горе