Търся човек, който разполага с affilate акаун към Efbet

frukt0

Active Member
Рейтинг - 88.2%
15   2   0
Търся човек, който разполага с affilate акаун към Efbet, също така може и към други букмейкърски къщи с лиценз в България. Предлагам съвместно партньорство и развитие на самите affilate акаунти.

За повече информация на лично.

Поздрави!
 
От: Търся човек, който разполага с affilate акаун към Efbet

Защото изискват някакви одобрение, а на мен ми трябва потвърдени с всичко, за да се започне работа по развитието веднага.
 
От: Търся човек, който разполага с affilate акаун към Efbet

Защо ти е точно Ефбет? Няколко други букмейкъра предлагат доста по-изгодни условия :)
 
От: Търся човек, който разполага с affilate акаун към Efbet

Имам акаунти в ефбет и бетфеър. Пиши ЛС с предложението си.
 
От: Търся човек, който разполага с affilate акаун към Efbet

@frukt0 - от теб ли купих преди време един акаунт в бет365? :mrgreen: Ако "Да" - препоръчвам те :p
 
От: Търся човек, който разполага с affilate акаун към Efbet

Имам афф линк към Спортингбет :)
 
От: Търся човек, който разполага с affilate акаун към Efbet

И аз искам повече инфо!
 
От: Търся човек, който разполага с affilate акаун към Efbet

за да ти одобрят акаунт във ефбет трябва да имаш 18 год изчакай 2-3 год и пробвай пак
 
От: Търся човек, който разполага с affilate акаун към Efbet

за да ти одобрят акаунт във ефбет трябва да имаш 18 год изчакай 2-3 год и пробвай пак

Здравейте Георги,

Поздравления! Вашата регистрация по афилиейт програмата на Efbet беше успешна. Вече сте наш партньор!

Може да започнете да печелите заедно с Efbet още сега. За да изтеглите рекламни материали трябва да се логнете на http://affiliates.efbet.com/

Имате възможност да избирате между различни банери, текстови линкове и други рекламни матерали. Всички те са готови да се поставят директно на вашия сайт и да отчитат новорегистрираните клиенти!

Ако имате въпроси може да се свържете с нас на [email protected] или [email protected].

Надяваме се на дълго и успешно сътрудничество!

С уважение,

The Efbet Affiliate Team


Най-вероятно наистина ми трябват години. :(
 

Горе