Търся човек от Свищов, да помогне малко за една благотворителна кауза

Bigger

Member
Здравейте,

С един приятел сме се захванали да помагаме на едно момче, болно от детска церебрална парализа. Момчето е трудно подвижно и не може да ходи да се разхожда по някакви институции за документи и такива неща, а искаме да му регистрираме номер в тази дарителската кампания DMS. В сайта е оказано какви документи трябва да се съберат, какво трябва да се попълни и трябва да се изпрати, но той не може да го направи това, а ние сме далеч. Ще ни трябва един човек от Свищов или някъде наблизо, който може да отиде, да се срещне с момчето, да вземе документите и да задвижи процедурата по регистрирането на нов номер за смс-и, който ще ни помогне по-лесно да събираме средства. Ще се наложи и някой документи да се свалят от интернет, да се попълват и да се връщат пак обратно по мейл.. доколкото си спомням.. но за това човека трябва да проучи процедурата и да задейства нещата.. Искрено се надявам някой от вас да се отзове, също така се надявам и някой от колегите да сложи после някое и друго банерче с номера по сайтовете си и да спомогне за набирането на средства. Да уточня, не става въпрос за спасяваща операция, доколкото разбрах болестта е нелечима, а на мен момчето ми каза, че е свикнал с нея.. просто да му събираме някаква сумичка всеки месец за да може да изкарва, защото категорично не може да работи, а помощите са му от рамките на 70 лв на месец.. ясно на всички е, че никой не може да преживее със 70 лв на месец, даже и само за храна не стигат, какво говорим за лекарства и другите неща.. така, че не се целят някакви големи суми, а просто да има нещо събрано всеки месец, за да му помагаме.. това е.. за повече инфо, пишете ми на ЛС. Момчето ще си бъде обратно в Свищов след 10-ти другия месец.. сега не там, така че процедурата ще се стартира след 10-то число.. Благодаря на всички отзовали се и всички, които биха искали да подкрепят нашата инициатива.. знам, че не можем да помогнем на всички болни, но като можем поне на един защо да не го направим?
 
От: Търся човек от Свищов, да помогне малко за една благотворителна кауза

Колеги, няма ли хора от района? Не е много работата.. трябва да се изтеглят някои неща, да се подпишат да се качат обратно с още няколко сканирани документа и да се пратят.. общо взето е това..
 
От: Търся човек от Свищов, да помогне малко за една благотворителна кауза

най-вероятно има
но прИдпрИемачите са заети хора
те нямат време за "глупости"

не чувстват необходимост да даряват, защото внасят много данъци в "тази скапана държава" и тя им е длъжна за всичко
 
От: Търся човек от Свищов, да помогне малко за една благотворителна кауза

не говорим за дарения, говорим за човек, който да задейства процедурата по регистрацията на уникален номер към DMS.. това ни трябва, за да се улеснят после даренията.. никой пари не им търси :)
 
От: Търся човек от Свищов, да помогне малко за една благотворителна кауза

Пиши ми на лично какво точно се иска, ще гледам да помогна!
 
От: От: Търся човек от Свищов, да помогне малко за една благотворителна кауза

най-вероятно има
но прИдпрИемачите са заети хора
те нямат време за "глупости"

не чувстват необходимост да даряват, защото внасят много данъци в "тази скапана държава" и тя им е длъжна за всичко
Като те гледам, ти си се счупил да помагаш.
 
От: От: Търся човек от Свищов, да помогне малко за една благотворителна кауза

Като те гледам, ти си се счупил да помагаш.

не съм
изказвам мнение за впечатлението ми относно коментарите в подобни теми от преди - тук в този форум
 
От: Търся човек от Свищов, да помогне малко за една благотворителна кауза

Като не си, погледни първо себе си, преди да критикуваш другите придпрИимачи :)
 
От: Търся човек от Свищов, да помогне малко за една благотворителна кауза

Като не си, погледни първо себе си, преди да критикуваш другите придпрИимачи :)
Никога не бих си позволил да критикувам!
Просто запознавам @Bigger с общото мнение по въпрос.
Пък и писах в темата, една седмица след като е пусната...

Браво на @g0g0...че ако трябва да разчитаме на бесепарчетата като @Remind... :mad: те ако нямат изгода, нищо за никого не биха направили...и пак ще трябва да чакаме изборите
не е лошо да ги направят през 6 месеца
 
От: Търся човек от Свищов, да помогне малко за една благотворителна кауза

моля ви се, няма смисъл от тия разговори, важно е да свършим работата.. а гледам, че вече има човек отзовал се, дано да оправим нещата и всичко да е ок :) ако някой има желание после да пусне едно банерче на някой от сайтовете си.. да каже, ако не, живи и здрави.. все пак нито мога да накарам някой да направи нещо, нито пък да ви казвам кое е редно и кое не.. :)
 
От: Търся човек от Свищов, да помогне малко за една благотворителна кауза

Пиши ми на скайп или на лично. Сега не живея там, но съм От Свищов. Все ще измислим нещо.
 
От: От: Търся човек от Свищов, да помогне малко за една благотворителна кауза

Никога не бих си позволил да критикувам!
Просто запознавам @Bigger с общото мнение по въпрос.
Пък и писах в темата, една седмица след като е пусната...

Браво на @g0g0...че ако трябва да разчитаме на бесепарчетата като @Remind... :mad: те ако нямат изгода, нищо за никого не биха направили...и пак ще трябва да чакаме изборите
не е лошо да ги направят през 6 месеца
Бих, но не съм от Свищов.
 

Горе