Търся човек от София за писане на статии на английски език - месечна заетост

tedkata_m

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
24   0   0
Здравейте,
във връзка с изграждането на нов сайт с финансова насоченост търсим човек от София за месечно писане на статии на английски език.
Изисквания:
- отлично владеене на английски език;
- познаването на финансовия сектор е с предимство, но не е задължително;
- писане на поне 3 статии на ден;
- да бъде от София, за да проведем лично интервю в офиса ни и да напише примерни статии. В последствие ще пише дистанционно статиите и ще ни ги праща или качва в сайта.

Заплащането ще е месечно, като ангажираността на ден ще е около 2-3 часа (взависимост от бързината на писане на статията).

За въпроси, подробности и заявки ми пишете на лично съобщение или на yordanov1978 (at) gmail.com


Теодор Йорданов
 
От: Търся човек от София за писане на статии на английски език - месечна заетост

Обявата отново е активна, търси се човек само от София, за работа в офис, на 4, 6 или 8 часа, взависимост от бързината на писане на статиите, заплащането ще е на месец.
Пишете тук или на мейла. Поздрави!
 
От: Търся човек от София за писане на статии на английски език - месечна заетост

Пропуснах да добавя, че повечето статии ще бъдат за пренаписване, т.е. няма да е толкова трудна работата.
 
От: Търся човек от София за писане на статии на английски език - месечна заетост

Здравей, понеже съм от мобилния, може ли едно ЛС с повече информация?
 
От: Търся човек от София за писане на статии на английски език - месечна заетост

Все още търся човек.
 
От: Търся човек от София за писане на статии на английски език - месечна заетост

Имаш е-мейл :)
 
От: Търся човек от София за писане на статии на английски език - месечна заетост

Здравейте! Търсите ли още човек?
 
От: Търся човек от София за писане на статии на английски език - месечна заетост

Все още търся човек.

Работя за световен, глобален op-ed site, с фокус на финанси и икономика, но не само - тематиките са много по-разнообразни; работя съвместно с редакторите почти ежедневно или поне по няколко пъти седмично, също така съм работил като копирайтър в различни други ниши, предимно travel & eco-friendly bisinesses.

Минимумът, който charge-а на статие е eu40.

LinkedIn: linkedin.com/in/boriskrumov [ musheen-ата не ми дава да пускам правилно формиран URL, нямал съм 10 публикации - имал съм по-ползотворни неща за правене в живота си ;) ]
 
От: Търся човек от София за писане на статии на английски език - месечна заетост

От днес обявaтa отново е вaлиднa.
 
От: Търся човек от София за писане на статии на английски език - месечна заетост

Зaплaтaтa ще е 600 лв.
 
От: Търся човек от София за писане на статии на английски език - месечна заетост

Кандидатирам се веднага :)
 
От: Търся човек от София за писане на статии на английски език - месечна заетост

В момента обявата не е актулана.
 

Горе