Търся човек разбиращ от PHP и MySQL

RaDo0o

New Member
Рейтинг - 100%
5   0   0
Значи търся човек който може да ми направи като на hanovete.com клановете . Нали да си създаваш клан описание да има и тн. За повече информация скайп: radomir_dimitrov
Цена: Вие ми кажете на ЛС или в темата,а може и на скайпа!
 
Последно редактирано:
От: Търся човек разбиращ от PHP и MySQL

Отдавна не съм играл хановете и не съм сигурен какво точно искаш, защото дори когато играех не се занимавах с кланове. И все пак задачата ми се вижда несложна и би било добре по-подробно да поясниш какво точно искаш.
 
От: Търся човек разбиращ от PHP и MySQL

Еми искам като тръгнеш да си правиш клан да въвеждаш име,описание и да могат да влизат хора в него . Да изписва кои са членовете на клана. Създателят на клана да може да редактира описанието и да може да дава ранк (войник,член,админ,замесник админ и тн.) администраторът на клана да си ги създава квито иска!Това искам.Самоче мога да дам до 50 лв. ако има някой навит да пише!:) Дано да сте ме разбрали :)
 
От: Търся човек разбиращ от PHP и MySQL

Това е доста лесно и незнам дали ще мога да ти отделя време за да го направя.
Ще стане с една или две БД според зависи кой го прави :)
А сайта в който ще го сложиш сам ли си го писал, или е готова система, защото ако е готова система малко по трудно ще се вгради.
 
От: От: Търся човек разбиращ от PHP и MySQL

Еми искам като тръгнеш да си правиш клан да въвеждаш име,описание и да могат да влизат хора в него . Да изписва кои са членовете на клана. Създателят на клана да може да редактира описанието и да може да дава ранк (войник,член,админ,замесник админ и тн.) администраторът на клана да си ги създава квито иска!Това искам.Самоче мога да дам до 50 лв. ако има някой навит да пише!:) Дано да сте ме разбрали :)

Unwise е човека.Много ме кефи - точен е.
 
От: Търся човек разбиращ от PHP и MySQL

Еми готова система е ама бая работи сам ги правил аз!
 
От: Търся човек разбиращ от PHP и MySQL

Ако желаеш мога да го изработя.
Ще са нужни 2 таблици
1. Таблица с клановете и информация относно тях
2. Таблица с потребителите, членове на клана и техните настройки.
 
От: Търся човек разбиращ от PHP и MySQL

За 50лв ще ти свърша тази работа. Аз лично мразя да правя дизайн, така че много ще ме улесниш ако имаш идея поне за разцветките (т.е. горе долу цветовете в каква гама да са). Структурата (т.е. кое меню/бутони къде ще са) мога и аз да я направя, но може и да ми се зададе. До колкото разбирам това е сайт на клан и не е свързан по никакъв начин със система отвън. Целта на този сайт би трябвало (според мен) да е информация за клана полезна както за хората от клана, така и за външни хора. Мога да ти го направя както с MySQL бази данни, така и с текстови или с класическите вградени php-та с променливи. Тук е въпрос на избор взависимост от хостинг възможностите и желанията на поръчващия.
Ако искаш да работя по проекта ето какво ти е нужно:
1. Да си приготвиш по-подробно описание какво точно трябва да съдържа сайтът на клана.
2. Ако не си сигурен дали можеш да го формулираш точно, формулирай го колкото можеш по-точно, но се свържи с мен по Jabber(XMPP/Google Talk) или добре познатото ICQ за доуточнения по проекта.
Jabber ID: [email protected]
ICQ: 465203538
3. Търпение около 2-3 дена след договорката. Ще доуточним срока за изпълнение, но този срок ми се вижда нормален за тази поръчка.
4. Приготвени пари за след изпълнението на поръчката, т.е. плащаш като видиш всичко как изглежда и как функционира, а не преди това. Бих предпочел плащане по банков път, но и PayPal е вариант.

Гаранции:
Давам гаранция в срок от 3 месеца и ако в този период нещо се окаже, че не работи както трябва, ще го поправя без пари. Това не важи ако проблемът е възникнал след допълнителна промяна (не от моя страна) на кода, който съм писал.

П.П.:
Май е време да си напиша тема портфолио, защото всякакви такива минисайтчета мога да ви правя, както и добавки за вече съществуващи такива сайтове. Радвам се, че предложената цена не беше нещо от порядъка на 10лв, което си е обидно за web програмист.
 
От: Търся човек разбиращ от PHP и MySQL


 
От: Търся човек разбиращ от PHP и MySQL

Unwise пиши ми на скайпа
 
От: Търся човек разбиращ от PHP и MySQL

Мисля, че не веднъж съм споменавал, че отказвам да ползвам затворени системи за комуникация със съмнителна дейност на компютъра ти и съмнителен протокол на връзката. Не случайно в много държавни администрации (не и в българските; защо ли?) и по-големи фирми използването на Skype на служебните компютри е забранено.
Извинявам се за причинените неудобства, но си имам принципи, които се старая да следвам без значение дали печеля или губя пари от това. Ако не те уствойват предните два варианта за реалновремева връзка, предлагам ти и трети вариант (обичам когато има варианти за избор). Може да се видим в добре познатото от преди години IRC (server:UniBG). Ако не ти харесват принципите ми, няма да ти се разсърдя (дори ще е по-добре) ако дадеш поръчката на друг.
 
От: Търся човек разбиращ от PHP и MySQL

Всеки луд с номера си
:oops::oops::twisted::twisted::twisted:
 
Последно редактирано:
От: Търся човек разбиращ от PHP и MySQL

Намерих човек
 

Горе