Търся човек със стар профил в бгмама за пускане на тема

тео

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
17   0   0
Здравейте,

търся си стар потребител в бгмама за пускане на тема и поддържането ѝ няколко дни. Става въпрос за пост от типа - "Ето какво открих, дайте мнение" и лека дискусия по проблема след това.

Може да наема един за пускане на темата и още няколко за коментари отдолу.

Чакам оферти на лично. Благодаря.
 
От: Търся човек със стар профил в бгмама за пускане на тема

Колегата, ще извинява, че използвам темата му, но и аз търся такъв :)
 
От: Търся човек със стар профил в бгмама за пускане на тема

И аз да се извиня, че се пускам в темата с лек офтопик, но да попитам колко се заплаща подобна услуга?
 
От: Търся човек със стар профил в бгмама за пускане на тема

Имам профил регистриран през Август 2010 и мога да ударя едно рамо за пускане на темата. Не знам обаче дали мога да публикувам линкове.
 
От: Търся човек със стар профил в бгмама за пускане на тема

Опитайте се да се логнете със фейсБоклук. Случайно може да попаднете на неизползван акаунт.
Аз с моя ФБ акаунт се логвам в акаунт регистриран в бг-мама през 2012 и с 200 мнения :D - същото ми се е случвало преди и в други сайтове и така не разбрах на какво се дължи :( но какво друго да очакваш от гейбук
 
От: Търся човек със стар профил в бгмама за пускане на тема

Аз имам регистрация от 2009. Пиши ми.
 
От: От: Търся човек със стар профил в бгмама за пускане на тема

Опитайте се да се логнете със фейсБоклук. Случайно може да попаднете на неизползван акаунт.
Аз с моя ФБ акаунт се логвам в акаунт регистриран в бг-мама през 2012 и с 200 мнения :D - същото ми се е случвало преди и в други сайтове и така не разбрах на какво се дължи :( но какво друго да очакваш от гейбук

Всъщност това не се дължи на фейсбук, а на това че хората ползват нереални емайли. Преди време си докарвах прилични доходи само от скрапване на емайли на фейсбук профили и проверката им при регистраторите. Особенно готино стана, когато абв-то изтриха всички стари и неактивни пощи. За момента имам списък с над 1000 реални активни профила на мъже и жени от българия с изтрити в абв пощи и по всяко време мога да си им взема фейсбука. Явно си нацелил някои подобен кьорфишек :)

ПП: Ся като го дадох като идея ще бъде много глупаво "интернет хулиганчета"-та да почнат да търсят скрапъри из нета, та после да регистрират и изнудват хорица из социалните мрежи. Един авер се похвали че така думнал 25 000 туйтъра за по - малко от месец и разбира се от там вече има информация за кредитни карти и прочие. НЕ ГО ПРАВЕТЕ НЕ Е ПОЧТЕННО!
 
От: От: Търся човек със стар профил в бгмама за пускане на тема

Всъщност това не се дължи на фейсбук, а на това че хората ползват нереални емайли.

Не, не е заради имейла, защото профила в бг-мама е с различен имейл от този който съм във фейсбоклук.
 

Горе