Търся човек със PayPal или ePay

fanco0

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте!

Търся човек със PayPal или ePay, едно от двете. Става на въпрос за регистрация на домейн .eu, който е от superhosting. Цената за превод е 2.40лв, а именно за това търся човек защото мисля, че е доста тъпо да влезна в банка и да го платя или пък чрез пощенски запис, просто е тъпо да се пращат 2.40лв чрез банка или поща. Сумата от 2.40лв мога да пратя на човека един SMS за някоя игра реклама или каквото и да било, не е проблем.

Ако някой има интерес да помогне, да пише ЛС.
 
От: Търся човек със PayPal или ePay

Здравейте!

Търся човек със PayPal или ePay, едно от двете. Става на въпрос за регистрация на домейн .eu, който е от superhosting. Цената за превод е 2.40лв, а именно за това търся човек защото мисля, че е доста тъпо да влезна в банка и да го платя или пък чрез пощенски запис, просто е тъпо да се пращат 2.40лв чрез банка или поща. Сумата от 2.40лв мога да пратя на човека един SMS за някоя игра реклама или каквото и да било, не е проблем.

Ако някой има интерес да помогне, да пише ЛС.

Кое му е тъпото да пуснеш 2лв през банката? Не са ли пари?

Ако пуснеш смс на човека, той от тези 2.40 ще вземе 80 стотинки.
 
От: Търся човек със PayPal или ePay

Кое му е тъпото да пуснеш 2лв през банката? Не са ли пари?

Ако пуснеш смс на човека, той от тези 2.40 ще вземе 80 стотинки.

Ако става на въпрос и 1лв пак са пари, но не е до това. Просто е смешно да влезна и да направя превод от 2лв, а за това че ще получи 80ст., може да се договорим по някакъв друг начин със човека. Всъпност до колкото си спомням %-та който взема от 2.40лв се смята колкото повече смс-и има толкова по-голям % взема човека, но не съм сигурен.
 
От: Търся човек със PayPal или ePay

Братле, ако искаш да стане със смс-и ще трябва да пратиш 3 смс-а по 2,40. По-добре да бъдеш "смешен" както казваш и да пуснеш превод за 2лв, отколкото да дадеш 7,20лв с тези смс-и.
 
От: Търся човек със PayPal или ePay

Мога да ти го купя за SMS от 6 лв. с ДДС от него ще получа 2,50лв.
Другия вариянт е да пратиш SMS от 4,80лв с ДДС от него ще получа 2лв. и за 0,40лв. може да договорим някоя дата ентри работа или нещо друго ако предложиш.
 
От: Търся човек със PayPal или ePay

Мога да ти го купя за SMS от 6 лв. с ДДС от него ще получа 2,50лв.
Другия вариянт е да пратиш SMS от 4,80лв с ДДС от него ще получа 2лв. и за 0,40лв. може да договорим някоя дата ентри работа или нещо друго ако предложиш.
И ще се циганиш за 40 стотинки?
 
От: Търся човек със PayPal или ePay

И ще се циганиш за 40 стотинки?

Чакай бе алооооо, тук да не сме благотворително дружество? Пича не стига, че не иска комисионна, ами и да е назад?????????????????????????
 
От: Търся човек със PayPal или ePay

И ще се циганиш за 40 стотинки?

Предложи му ти тогава по-изгодна оферта. Приеми го както искаш. Ако не иска да не се възползва от помощта ми.
 
Последно редактирано:

Горе