Търся човек с магазин за дрехи

monefff

Well-Known Member
Здравейте,

Търся КОЛЕГА с магазин за дрехи.. Хубави дрехи, на добри цени.
Мога да му предложа следното партньорство.

Аз ще направя фейсбук страница, ще се занимавам с популизирането и и докарването на поръчки, а ТОЙ бъде администратор в нея, като от него ще искам следните неща:

- Да отговаря на съобщенията и коментарите в страничката
- Да обработва поръчките
- Да потвърждава и изпраща продуктите


Аз искам само % от печалбата на продуктите.
Аз ще се заема с популизирането и докарването на поръчките.


Ще бъде нещо като афилиейт :)

Ако има желаещи драскайте ми на ЛС.

Ако ми допадне Процента на печалба може да измислим нещо.

Поздрави,
Симеон
 
От: Търся човек с магазин за дрехи

Повярвай ми някой, ако има магазин за хубави дрехи на добри цени едва ли ще се нуждае от фейсбук страничка, която някой да му я поддържа и да му бъде шеф, че и ортак на печалбата!
 
От: Търся човек с магазин за дрехи

Как по-скоро бих му бил шеф?
Нещо май не схващаш.

Човека си комуникира с клиентите, аз се грижа да намирам клиенти. На никой не съм шеф, ти виждал ли си афилиейтър да е шеф на някого?

Опитвам се да направя WIN WIN ситуация. Човека предоставя продукта си, аз му намирам пазар, той печели от продажби, аз печеля от комисионни. Какви шефове какви 5 лева.

Нещо не си прочел първия ми пост както трябва.

От цялата ситуация човек може само да спечели, а не да загуби, защото нито ще инвестира пари, нито ще се занимава с подръжката на страницата(постване и т.н.).
Единствено ще следи за поръчките си, все едно си следи онлайн магазина, и ще комуникира с клиентите.
 
От: Търся човек с магазин за дрехи

Стига бе, това е несериозно.. Човекът сам ще комуникира с клиентите си, т.е. ти допълнително го натоварваш с тази ангажираност, че да им отговаря на коментарите и пр, сам да си администрира страницата. Този евентуален бизнесмен едва ли е толкова неук да си цъкне на бутона "Създай страница" и да си вкара 2-3 снимки в нея. Инвестицията реално за него е да си поръча пакет от няколко хиляди фенове и да наеме, ако не му се занимава сам да си пуска отделните артикули. Е, виж.. ако наистина човекът има единствено реален магазин, без такъв онлайн и се наемеш на място да снимаш някоя и друга дрешка, да вкараш описания, си е друго.. Да ползвате ФБ менижирането вместо E-shop администрирането си е много добра алтернатива, но силно се съмнявам да има такива потребители в Интернет маркетинг форум като Предприемач. Извинявам се за оф-топика или ако чрез моето мнение бих отказал някого, надявам се те разбрали ясно и чрез услугата ти единствено може да бъдат по-напред ;)
 
От: Търся човек с магазин за дрехи

Смислено е предложението!
Аз се занимавам с дрехи, чанти и аксесоари. Имам няколко фб страници, но нямам време да се грижа за тях. На самотек не става. Ако друг е администратора, то той няма как да кореспондира с клиентите тъй като повечето запитвания са за налични размери, цветове и т.н.
 
От: От: Търся човек с магазин за дрехи

Стига бе, това е несериозно.. Човекът сам ще комуникира с клиентите си, т.е. ти допълнително го натоварваш с тази ангажираност, че да им отговаря на коментарите и пр, сам да си администрира страницата. Този евентуален бизнесмен едва ли е толкова неук да си цъкне на бутона "Създай страница" и да си вкара 2-3 снимки в нея. Инвестицията реално за него е да си поръча пакет от няколко хиляди фенове и да наеме, ако не му се занимава сам да си пуска отделните артикули. Е, виж.. ако наистина човекът има единствено реален магазин, без такъв онлайн и се наемеш на място да снимаш някоя и друга дрешка, да вкараш описания, си е друго.. Да ползвате ФБ менижирането вместо E-shop администрирането си е много добра алтернатива, но силно се съмнявам да има такива потребители в Интернет маркетинг форум като Предприемач. Извинявам се за оф-топика или ако чрез моето мнение бих отказал някого, надявам се те разбрали ясно и чрез услугата ти единствено може да бъдат по-напред ;)

Ако ми даде 60% от продукта, може и да се ангажирам да отида и да му снимам продуктите.

Като ми зададът въпрос, кой размер има и какъв цвят има, аз да не би да му знам цялата гама на продукти ?
Как мога да знам аз какво продава той, като размери и колекции.

На мене ми трябват снимки на продукти, които ще ги качвам аз, от тук нататъка аз ще правя магията за да има печалба.
Ако ли не, може да си държи продуктите и да си ги продава, както човека пожелае.
 

Горе