Търся човек с Trusted Hostgator Affiliate акаунт

monefff

Well-Known Member
Има ли някой с Hostgator Affiliate тръстед акаунт?
искам да купя хост през него, да ми върне паричките..
За услуга моля..
давам 5$(символично) :)

Репутация за потребителя който ми помогне!(Също е символично!)
 
От: Търся човек с Trusted Hostgator Affiliate акаунт

Какво ще рече тръстед афф. акаунт? Аз имам ама за първи път чувам такова нещо.
 
От: Търся човек с Trusted Hostgator Affiliate акаунт

Какво ще рече тръстед афф. акаунт? Аз имам ама за първи път чувам такова нещо.
Trusted Affiliate Programs = Афилиейт Програми, на които може да се довериш. Проветени, проучени. Абе с две думи, има смисъл да си работиш с тях, говорейки за коректност.

Гугълът го превежда като Надеждни партньорски програми, което пак е добре преведено. А какво изначава това - много неща, но най-вече, че може да разичиташ на коректност от тяхна страна, винаги плащане на комисионните на време, винаги отзивчиви на твои запитвания и т.н. За това се слага trusted отпред, за да се знае, че са ОК. ;)
 
От: Търся човек с Trusted Hostgator Affiliate акаунт

Какво ще рече тръстед афф. акаунт? Аз имам ама за първи път чувам такова нещо.
Имах в предвид, че ако купя от там няма да го засече като измама или нещо подобно..
Защото ако аз си направя акаунт, и си купя от него хоста, СТО процента ще ме засечат... и ще баннат афф акаунта..

Занимава ли ти се да ми направиш тази услуга с афф ацц-то? :)
Да купя през тебе, и после да ми върнеш $ като ти ги преведат(мисля, че са 2-3 месеца)?
Trusted Affiliate Programs = Афилиейт Програми, на които може да се довериш. Проветени, проучени. Абе с две думи, има смисъл да си работиш с тях, говорейки за коректност.

Гугълът го превежда като Надеждни партньорски програми, което пак е добре преведено. А какво изначава това - много неща, но най-вече, че може да разичиташ на коректност от тяхна страна, винаги плащане на комисионните на време, винаги отзивчиви на твои запитвания и т.н. За това се слага trusted отпред, за да се знае, че са ОК. ;)
;)
Имах в предвид, човек на който няма да му баннат ацц-то в хостгатора, като купя през него.. :)
Нещо такова :p

Поздрави,
 
От: Търся човек с Trusted Hostgator Affiliate акаунт

Тогава можеш да се свържеш с мен :)
 

Горе