Търся PHP и MySQL Developer за курсове

Blinky

Owner
Рейтинг - 100%
27   0   0
Здравейте отново приятели,

Търся си няколко души и по-конкретно 2ма. Какво е нужно да притежават като знания:

- Знания в HTML, CSS, JavaScript и езикът PHP, както и бази данни - по-специално MySQL.
- Добри комуникационни умения и опит в говоренето пред публика.

Това е като цяло е това. Има разбира се възнаграждение + сертификат, че сте преподавали тези курсове, което директно влиза идеално във вашето CV. Кандидатите ще трябва да пишат тук, на лично и по скайп, за да имам възможност да си поговоря с тях и да разбера дали могат да поемат това.

Очаквам да се включите. Смятам, че само ще ви е в плюс това. ;)

Поздрави,
Б.
 
От: Търся PHP и MySQL Developer за курсове

Изненадвам се, че 5 дни няма поне едно мнение тук :)
Но пък вярвам, че поне на ЛС или директно някой е проявил интерес. Бих се включил, но ме спира "комуникационни умения и опит в говоренето пред публика" :D
Все пак проявявам интерес и ако има нужда от нещо което мога бих помогнал.
 
От: Търся PHP и MySQL Developer за курсове

Ако има слаба активност към обявата , според мен основните причини са следните :
- трябва ти висшист информатик педагог ...
- опит в говоренето пред публика ...
Дори и да отговарям на тези изисквания няма да седя в предприемача , а вече да съм подал CV за teleric academy ...
: )
 
Различни неща са форума и телерика. Няма много общо освен, че все IT все са се събрали. :)

Колкото до комуникационните умения, все сте работили в екипи. Пред публика е малко по трудно, но като цяло е все комуникация. И аз съм учуден, че няма желаещи. И на лични не съм получавал. ;)
 
От: Търся PHP и MySQL Developer за курсове

Дай някакви насоки какво търсиш ... нали човека трябва да си състави план за уроците примерно до колко ще навлиза в нещата или ще се преподават основни структури.Какво ще е нивото на аудиторията?Начинаещи ли ще са , напреднали ли ... какви ? Деца , възрастни , пенсионери , хора с увреждания .. в смисъл според мен трябва по-мащабно да опишеш нещата .
Не хейтвам , а просто изказвам мнение :)
 
Да, но мога на лично да споделя дори и повече. :) Но като цяло ще отговоря на някои по-общи въпроси....аудиторията е предимно млади хора, студенти, ученици. Супер бейсик неща за напълно начинаещи, като примерно най-тежка тема би била за опашки...напълно начинаещи. Ще е хубаво преподавателя да си изготви програма и презентации като ще му бъде помогнато разбиря се. ;)
 
От: Търся PHP и MySQL Developer за курсове

Няколко простички въпроса:
- Заетост - дати, период, еднократно .... как?
- Знания и/или умения - към какво трябва да се насочим?
- Аудиторията има ли цели или ще е просто поредната лекция?
 
Re: От: Търся PHP и MySQL Developer за курсове

Няколко простички въпроса:
- Заетост - дати, период, еднократно .... как?
- Знания и/или умения - към какво трябва да се насочим?
- Аудиторията има ли цели или ще е просто поредната лекция?

Курс е от два/ два и половина месеца, по 3 часа на занятие, два пъти седмично. Ако се харесате с организаторите е възможно да поемете и друг подобен курс, което отговаря на това дали е еднократно. Както си го напрявите е.

Знания - технологиите, които споменях, като акцента е върху php & mysql. ;) Умения, според мен поне да можете да говорите пред публика, ще е голям плюс ако сте водили някакви близки до това.

Няма хора без цели. Тази аудитория ще искят някой ден да станат програмисти, но сега тепърва навлизат. ;)

Отворен съм за още въпроси.
 

Горе