Търся ReWriters на статии за новинарски сайт

От: Търся ReWriters на статии за новинарски сайт

Друг ми източи лимита,ама и на теб имам да ти удрям една червена, нейде по нагоре тъй са изсмях на твой пост че стреснах котката тя взе че подскочи и ми обърна водата отгоре и без това предалия се лаптоп.
доброто възпитание изисква да върнеш жеста :twisted:
А fifi да знаиш за ината ще ако ще и цял ден да си загубя ще му пиша статиите.
Пич сериозен съм за статиите
 
От: Търся ReWriters на статии за новинарски сайт

Друг ми източи лимита,ама и на теб имам да ти удрям една червена, нейде по нагоре тъй са изсмях на твой пост че стреснах котката тя взе че подскочи и ми обърна водата отгоре и без това предалия се лаптоп.

я пусни снимка на котангенса че много обичам котки и ся ми е съвестно, не си се карал на животното нали?
 
От: Търся ReWriters на статии за новинарски сайт

Сакън,Черито си я гледаме като принцеса
379718_534454876585983_1173636610_n.jpg
я пусни снимка на котангенса че много обичам котки и ся ми е съвестно, не си се карал на животното нали?
 

Прикачени файлове

  • 379718_534454876585983_1173636610_n.jpg
    379718_534454876585983_1173636610_n.jpg
    37.4 KB · Преглеждания: 2
От: Търся ReWriters на статии за новинарски сайт

Сакън,Черито си я гледаме като принцеса
379718_534454876585983_1173636610_n.jpg

баси готината, мазна, пухкава черна котка

котката ти има репутация
 
От: Търся ReWriters на статии за новинарски сайт

Тц... ти пък ся то женско било това коте. Имам у нас една женска, та като спомена, че имаш коте ме лъхна надежда да ги "сплотим", ама на! Уби ми надеждите бе ъпхеро... :D :D

Иначе котето е готино. Поне не е като моите дето спят в купа. :D :D
 
От: От: Търся ReWriters на статии за новинарски сайт

Симпатяга е нали ? Ама и тя скоро ще ражда,тъй че ако искаш може да обменим по едно коте,kreten като се събуди ще и кажа за репа :|
Тц... ти пък ся то женско било това коте. Имам у нас една женска, та като спомена, че имаш коте ме лъхна надежда да ги "сплотим", ама на! Уби ми надеждите бе ъпхеро... :D :D

Иначе котето е готино. Поне не е като моите дето спят в купа. :D :D
 
От: Търся ReWriters на статии за новинарски сайт

Не разбирам какво става с този форум, влизам тук да купя някой сайт или да науча нещо полезно в най лошият случай да срещна някой който може да ми е полезен. А кого срещам КРЕТЕН съжалявам но влизах с същия ник в чата на АБВ преди 15 години за да псувам и да им шитвам ботовете, ако този форум се има за сериозен нека сложи някакви юзди на тоз кретен не искам да го чета във всяка тема освен ако не е собственик на форума. Благодаря за вниманието.
 
От: Търся ReWriters на статии за новинарски сайт

А, ок, дано твоите не са лакоми, че моите вече не се побират в купата от плюскане. :Х :D

П.П.: Прати ми котето по еконт до адрес - ще върна и аз пратка. :D
 
От: Търся ReWriters на статии за новинарски сайт

Не разбирам какво става с този форум, влизам тук да купя някой сайт или да науча нещо полезно в най лошият случай да срещна някой който може да ми е полезен. А кого срещам КРЕТЕН съжалявам но влизах с същия ник в чата на АБВ преди 15 години за да псувам и да им шитвам ботовете, ако този форум се има за сериозен нека сложи някакви юзди на тоз кретен не искам да го чета във всяка тема освен ако не е собственик на форума. Благодаря за вниманието.

Пътници във времето? Нима това съм аз на младини?

Крррршшшшш, куртес - долу под мнението има едно триъгълниче, кат не те кефи - кликаш и пишеш на модераторите. Те определят правилата във форума не ти.
 
От: Търся ReWriters на статии за новинарски сайт

Няма как да стане с 50 на 50 най малкото защото не става с един writer. Сайта е новинарски с постоянно обновяващ се контент, и наистина таргета е около 15 статии дневно, които не са по силите на сам човек...



Ако погледнеш българските медии още повече сайтовете, ще видиш, че всичко е копирано от някъде... И наистина може да се окаже, че реално в бг уеб пространството се разпространяват 10 новини, които се доукрасяват от другите медии...
Дали има смисъл... Ами по отношение на SEO и индексиране има... Иначе варианта с автоматизираното изпълнение ми е ясен...



Да му се невиди. Края на ваканцията наистина наближава... :lol: язък


Човек, ако знаеш какви глупости каза само. Личи си, че не разбираш от журналистика и не знаеш кое какво да правиш.
Та само аз мога да пиша в моя новинарски сайт по 15 уникални статии на ден. Някой от тях стават бързо, други бавно, но примерно - аз имам опит в писането.

Отказах се да коментирам другите ти глупости, за търсенето на уникални новини... понякога не се знае коя новина ще стане четена, някой ден са почти всички новини, а друг ден няма нищо. И какво, като няма нищо, а човека ти пише статии, ти няма да му дадеш нищо, щото нямало топ новини?

И също така не съм съгласен, че на ден са само около 15 уникални статии. Не са 15, а поне минимум 10 пъти повече новини има на ден! Който има нюх и знае винаги ще намери новина.

Колегите бяха прави към теб - предложи на някой % от приходите, примерно 20-30-40-50% от общите приходи. И по този начин присъедини човека към екипа на сайта. И ще успееш. А ти не искаш това.
 
От: Търся ReWriters на статии за новинарски сайт

Човек, ако знаеш какви глупости каза само. Личи си, че не разбираш от журналистика и не знаеш кое какво да правиш.
Та само аз мога да пиша в моя новинарски сайт по 15 уникални статии на ден. Някой от тях стават бързо, други бавно, но примерно - аз имам опит в писането.

Отказах се да коментирам другите ти глупости, за търсенето на уникални новини... понякога не се знае коя новина ще стане четена, някой ден са почти всички новини, а друг ден няма нищо. И какво, като няма нищо, а човека ти пише статии, ти няма да му дадеш нищо, щото нямало топ новини?

И също така не съм съгласен, че на ден са само около 15 уникални статии. Не са 15, а поне минимум 10 пъти повече новини има на ден! Който има нюх и знае винаги ще намери новина.

Колегите бяха прави към теб - предложи на някой % от приходите, примерно 20-30-40-50% от общите приходи. И по този начин присъедини човека към екипа на сайта. И ще успееш. А ти не искаш това.

Мога да дам 50% на content writer ако смята, че ще може да се справи сам с писането на новини между 10-15 всеки ден... Предимството на няколкото човека е както бях споменал по-горе, че единия може да не пише 1-2 дена без сайта "да прекъсва работа". В противен случай става "новинарска дупка" а това води до възможност хората да намират новините от другаде и отлив от сайта...
 
От: От: Търся ReWriters на статии за новинарски сайт

Мога да дам 50% на content writer ако смята, че ще може да се справи сам с писането на новини между 10-15 всеки ден... Предимството на няколкото човека е както бях споменал по-горе предимството на няколкото автора, е че единия може да не пише 1-2 дена без сайта "да прекъсва работа". В противен случай става "новинарска дупка" а това води до възможност хората да намират новините от другаде и отлив от сайта...

аре стига с тия проценти от нищо ве, дай реални пари - пренаписване цена 0.ХХ лв на сто думи и тва е

плащаш получаваш

тез врели некипели с процент от светлото бъдеще си ги дръж да пионерското събрание


/*

кога ти бих червено - You must spread some Reputation around before giving it to glndrk again.

нищо кат са отвори системата щи набия още едно заради дебилните ти мнения. знам че не ти пука за репутацията - маа на другите от форума им пука - от начервените се бяга

*/
 
От: Търся ReWriters на статии за новинарски сайт

Не разбирам какво става с този форум, влизам тук да купя някой сайт или да науча нещо полезно в най лошият случай да срещна някой който може да ми е полезен. А кого срещам КРЕТЕН съжалявам но влизах с същия ник в чата на АБВ преди 15 години за да псувам и да им шитвам ботовете, ако този форум се има за сериозен нека сложи някакви юзди на тоз кретен не искам да го чета във всяка тема освен ако не е собственик на форума. Благодаря за вниманието.

ти па за две години толко ли не намери една смислена тема да допринесеш с нещо в тоя форум? толкоз ли не можа на един да помогнеш с нещо. баси паразита - влиза само кат го интересува, аре и на тебе червено се научиш че форума е място за взаимопомощ

/*
засечка

You have given out too much Reputation in the last 24 hours, try again later.
*/
 
От: Търся ReWriters на статии за новинарски сайт

ти па за две години толко ли не намери една смислена тема да допринесеш с нещо в тоя форум? толкоз ли не можа на един да помогнеш с нещо. баси паразита - влиза само кат го интересува, аре и на тебе червено се научиш че форума е място за взаимопомощ

/*
засечка

You have given out too much Reputation in the last 24 hours, try again later.
*/

Krenten is on a killing spree :D
 
От: Търся ReWriters на статии за новинарски сайт

ЧШШШШ ГАНДАЛФ, НАЧИ ТЪЗ СИВАТА РЕПУТАЦИЯ ПОНЕ ЕДИН КОМЕНТ ДА И БЕШЕ ПУСНАЛ

СЯ АЗ ДЕ ДА ЗНАМ КВО СЕ ОПИТВАШ ДА МИ ДАДЕШ

ЧЕРВЕНО щото тая сутрин още не си ползваш мозъка

ЗЕЛЕНО щото най после разбра кви глупости си изписал

ПУСКАЙ КОМЕНТАРИ КАТ ДАВАШ РЕПУТАЦИЯ. ЕГА ТЪЙ КАТ МЕНИ

attachment.php

2013-08-23_110023.png
 
От: Търся ReWriters на статии за новинарски сайт

..............
 
Последно редактирано:
От: Търся ReWriters на статии за новинарски сайт

С цялото ми уважение, повечето мнения в този форум нямат нищо общо с мнения на бъдещи "предприемачи", а подхождат по-скоро на махленски спор. :shock:
Ако така правите и бизнес, резултата от начинанието ще е пределно ясен.
 

Горе